Cvičím správně?

Anonymní
9.5.20 22:46

Cvicim spravne?

Zdravim :)
Hubnu z nadvahy a cvicim 6× tydne. Nejdrive 45minut orbitrek a pote cca 20ti minutove cvicici video podle youtube, napriklad od ladylab. Je to takhle v pohode? Dekuju moc za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24377
9.5.20 22:50

A jídelníček? Záleží jestli to mas vyrovnané a nemas někde deficit. Navic teda 6× týdně se mi zda dost casto, ja cvičím 3 dny a den pauza, tělo se taky musi trochu regenerovat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.20 22:58

@Kriss Tina ja se neptam na jidelnicek ale na cviceni. Jestli nemam nejdrive cvicit a potom orbitrek nebo obracene? Nevim

• Citovat
  • Nahlásit
14541
9.5.20 23:29

To je jedno, záleží jak to vyhovuje Tobě ;)
Já když chci zkombinovat pohyb (HIIT workout a projížďka na koloběžce), tak jedu první workout a pak koloběžku. Ale je to opravdu jedno, záleží jak to vyhovuje Tobě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.5.20 14:12

Já zbožňuju tohohle borce, Aleš Lamka, podle mě dává skvělý rady a já zhubla díky němu deset kilo. Třeba tady má na youtube fajn video na zhubnutí a je jich tam mnohem víc. Jak pro kluky, co chtěj, aby jim narostly svaly, tak i pro nás křehká děvčata, co jen potřebujou zhubnout a zpevnit. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
21.5.20 11:21

6× týdně je příliš. Tělo potřebuje regeneraci, jinak se ti může rozhodit hormonální hladina. Pokud chceš skoro každý den nějakou aktivitu, tak to alespoň střídej. Zkus něco jiného, protože tělo se brzy na pohyb adaptuje.

Co bych ti doporučila je dát si nejdříve kardio 10 minut (třeba ten orbitrek) potom cvičení (20 až 30 minut) a až potom zase kardio (20 až 30 minut), pokud chceš zhubnout. Tak to bude nejefektivnější, protože první minuty sportu jsou pouze zahřívací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.20 11:33

Já bych ty tréninky klidně rozdělila. Jednou si dej pořádné kardio na orbitreku a podruhé si dej pořádné cvičení. Když to děláš obojí najednou, tak vlastně ani jedno neuděláš pořádně. Nebo třeba 10 minut orbitreku na rozcvičení před cvičením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat