Cvičíte? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 5 inzerátů 08.11.18 21:39
cvičíte? :)

Ahojky, chci se zeptat zda cvičíte? Jestli ano, co, jak často, jak dlouho třeba? O nic nejde jen mě tak napadlo něco uvolněnějšího, já cvičím každý den, nebo snažím se každý den, vynechám max jeden, dva dny v týdnu, cca pul hodinky s Jillian Michaels :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10457 příspěvků 08.11.18 21:43

Ne, ale chodím třikrát denně na vyslap se psem. To je jediný pohyb, který mi nevadí - chůze - všechno ostatní mi prijde nucené. A taky jsem líná :lol: a mam dobre geny neb se cpu vším možným a stejne jsem stihla 8)

Jeanny21
Stálice 78 příspěvků 08.11.18 21:43

Ahoj, cvičím každý den asi půl hodiny. Střídám DVD od Kynychové-Pevný zadek, Bodystyling s činkami a Břišní pekáč, pak rotoped a protahování, každý den něco z toho :dance:

Jindriska88
Kecalka 226 příspěvků 08.11.18 21:44

Cvičím jógu (hatha jóga) každý den. Teď půl hodiny, od zítřka zvyšuji na hodinu.

Jeanny21
Stálice 78 příspěvků 08.11.18 21:44

@Tichošlápek líná jsem taky, ale zrcadlo mi pomohlo k pravidelnému nucenému pohybu :mrgreen:

hihi22
Kecalka 223 příspěvků 08.11.18 21:44

3× tydne heat:))

Tamtama
Extra třída :D 11778 příspěvků 08.11.18 21:45

necvičím, po práci jsem ráda, že si večer chvilku sednu..

baracudas
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 08.11.18 21:46

Ráda bych, ale nějak na to nemám kapacitu :oops: . Dcera 2,5 (ve školce) syn 9 měsíců…šílený maman a uknouranec. Ráno odvedu dceru do školky, skočím s malým do obchodu, dopoledne vařím, uklízím, dopoledne hodinu spí a to dělám to, co s ním nejde (vytírání, žehlení), budí se k obědu, pro holku jdu ve tři a pak se už nezastavil do devíti. No jako…asi bych na to půlhodinu našla, ale jak rikam…nemám kapacitu :oops: :mrgreen: . A výsledky jsou? Třeba mě nakopnes ;) .

růžový achát
Závislačka 4693 příspěvků 08.11.18 21:47

Cvičim :lol: , a to jako hodně :P

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 5 inzerátů 08.11.18 21:47
@Tichošlápek píše:
Ne, ale chodím třikrát denně na vyslap se psem. To je jediný pohyb, který mi nevadí - chůze - všechno ostatní mi prijde nucené. A taky jsem líná :lol: a mam dobre geny neb se cpu vším možným a stejne jsem stihla 8)

tak to závidím,já jsem ten druhý případ,kouknu na něco sladkýho a hnedka už vídím ty kila navíc :mrgreen: :mrgreen:

Natálka26
Kelišová 5398 příspěvků 08.11.18 21:47

Chodím na zumbu, jógu a aquafit. Joze bych se chtěla věnovat víc, ale nemám na ní moc klidu. Jako výsledky nic moc, ale aspoň se hybu :mrgreen: :roll:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 5 inzerátů 08.11.18 21:48
@Jeanny21 píše:
Ahoj, cvičím každý den asi půl hodiny. Střídám DVD od Kynychové-Pevný zadek, Bodystyling s činkami a Břišní pekáč, pak rotoped a protahování, každý den něco z toho :dance:

Hanku jsem kdysi taky cvičila,není to špatný,ale někdy mě to neuspokojilo,ale takové břišní pekáč je super :)

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 5 inzerátů 08.11.18 21:49
@Jindriska88 píše:
Cvičím jógu (hatha jóga) každý den. Teď půl hodiny, od zítřka zvyšuji na hodinu.

Můžu se zeptat jak ta joga funguje celkově? Já vím,že to vypadá jako lehce,ale prý je to docela záhul,mě to přijde moc nudný,mám ráda spíš cardia a tak,ale zajímalo by mě jak to funguje,jestli je to opravdu tak učinné?

Tichošlápek
Extra třída :D 10457 příspěvků 08.11.18 21:50
@onajeblond píše:
tak to závidím,já jsem ten druhý případ,kouknu na něco sladkýho a hnedka už vídím ty kila navíc :mrgreen: :mrgreen:

No musí byt harmonie ne? :lol: mamka mi vždycky říká, ze já sním tabulku cokolady a ona přibere kilo :mrgreen:

Jeanny21
Stálice 78 příspěvků 08.11.18 21:50

@onajeblond jo, to jo, akorát nemám sil na to, abych ten pekáč dala najedenkrát, ale i tak, ten dobrý pocit, že jsem pro sebe něco udělala, tam je ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >