Reklama

Cvičíte samy doma - jóga, pilates a máte výsledky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 24.08.18 20:55
Cvičíte samy doma-joga, pilates a máte výsledky?

Je tu někdo, kdo pravidelně cvičí doma jogu či podobné cvičení (ne cardio) a má nějaké výsledky? Nemyslím tím nutně jen na postavě, ale hlavně na zdraví-třeba záda, na psychice a podobně

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16506 příspěvků 24.08.18 20:59

Proč tolikrát?

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 24.08.18 21:02
@Kobliha51 píše:
Proč tolikrát?

Ježíší :zed: :zed: Pořád mi to psalo toto téma nemůžete založit už tu je :zed: :zed: :zed:

Příspěvek upraven 24.08.18 v 21:18

Štrample obecná
Kecalka 266 příspěvků 24.08.18 21:02

Určitě ano :palec:
Pravidelně cvičím ráno buď pilates nebo jógu nebo klasických 5 tibeťanů - střídám to. Někdy teda dávám i trošku posilovací cviky a občas i trochu toho kardia. Ale určitě při pravidelném cvičení je to znát - pevnější tělo, lepší ohebnost, menší bolesti zad (při pravidelném poctivém cvičení téměř žádné, což je u mě fakt zázrak). Teď jsem na 2 měsíce vypadla kvůli zdravotním trablím a děs a hrůza. Bolavá záda, rozkydlé tělo. Zase se dávám postupně do formy.

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 24.08.18 21:03
@Štrample obecná píše:
Určitě ano :palec:
Pravidelně cvičím ráno buď pilates nebo jógu nebo klasických 5 tibeťanů - střídám to. Někdy teda dávám i trošku posilovací cviky a občas i trochu toho kardia. Ale určitě při pravidelném cvičení je to znát - pevnější tělo, lepší ohebnost, menší bolesti zad (při pravidelném poctivém cvičení téměř žádné, což je u mě fakt zázrak). Teď jsem na 2 měsíce vypadla kvůli zdravotním trablím a děs a hrůza. Bolavá záda, rozkydlé tělo. Zase se dávám postupně do formy.

A máš nějaké konkrétní video, podle kterého cvičíš?

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 24.08.18 21:11

Cvicim jogu podle Still on the way. Na youtube. A ano, cvicila jsem cca 4× tydne cca 15-30min. A stacilo to. Bylo to znat dost, minimalni bolest zad, pevnejsi bricho, pruznejsi telo. Ted to zas flakam :cert:

Maritina
Kecalka 138 příspěvků 24.08.18 21:11

Taky jsem zacala pred 3 tydny cvicit powerjogu.Cvicim tak 3-4× do tydne.Na vaze to zatim znat neni,ale uz neboli zada,coz je malej zazrak a citim se lip a zpevnenejsi.

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 24.08.18 21:15
@Verun83 píše:
Cvicim jogu podle Still on the way. Na youtube. A ano, cvicila jsem cca 4× tydne cca 15-30min. A stacilo to. Bylo to znat dost, minimalni bolest zad, pevnejsi bricho, pruznejsi telo. Ted to zas flakam :cert:

Díky!

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 24.08.18 21:16
@Maritina píše:
Taky jsem zacala pred 3 tydny cvicit powerjogu.Cvicim tak 3-4× do tydne.Na vaze to zatim znat neni,ale uz neboli zada,coz je malej zazrak a citim se lip a zpevnenejsi.

Nějaké konkrétní video?

Vyvrtka
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 24.08.18 21:21
@Verun83 píše:
Cvicim jogu podle Still on the way. Na youtube. A ano, cvicila jsem cca 4× tydne cca 15-30min. A stacilo to. Bylo to znat dost, minimalni bolest zad, pevnejsi bricho, pruznejsi telo. Ted to zas flakam :cert:

Taky jsem cvičila podle still on the way jóga na bolavá záda a jóga pro začátečníky. Za mě super záda přestala bolet a celkově jsme se cítila lépe. Ale teď přes léto jsem se na to vyprdla, budu muset zase začít, už jenom kvůli těm zadum.

iiiv
Extra třída :D 10916 příspěvků 24.08.18 21:26

super diskuze, také vyzkouším

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 24.08.18 21:27
@Vyvrtka píše:
Taky jsem cvičila podle still on the way jóga na bolavá záda a jóga pro začátečníky. Za mě super záda přestala bolet a celkově jsme se cítila lépe. Ale teď přes léto jsem se na to vyprdla, budu muset zase začít, už jenom kvůli těm zadum.
:palec:

marka123
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 24.08.18 21:29

Taky jsem cvicila jogu podle still on the way, jak pisou ostatni, ruzne videa, citila jsem se hned po prvnim cviceni lepe, volnejsi, lepsi drzeni tela, po delsi dobe lepsi ohebnost, pevnejsi svaly. Ted jsem dlouuho necvicila, chtela bych zase zacit, ale nejak k tomu nejsem schopna najit cas:D

Magdaleeena
Kelišová 5673 příspěvků 24.08.18 21:33

Od puberty jsem trpěla na migrény.
Migrény se přestaly objevovat vlastně ihned, jak jsem začala cvičit podle Borise Tichanovského.
Cvičila jsem 7 let dennodenně. Teď už ne (nechci se vymlouvat na čas, vím, že je to otázka priorit, slibuji si na sobě zapracovat). Od prvního dne, co jsem začala cvičit, do dne dnešního ;) jsem měla migrénu asi 5×. Ťukám.
5× za více než 15 let. Za mě úžasný.

Štrample obecná
Kecalka 266 příspěvků 24.08.18 21:36

@jenny.fields Konkrétní video ne, ale čerpám dost z blogilates.com. Jinak jedu hodně podle lekcí, na které jsem kdysi chodila - co si tak pamatuju :) Jo a ještě jsem zapomněla na kalanetiku, taky fajn cvičení tohoto typu, možná malinko dynamičtější, ale žádné drama.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >