ČVUT kombinované studium při mateřské

1220
8.8.15 11:27

ČVUT kombinované studium při mateřské

Ahojte, chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenost se studiem na ČVUT při mateřské dovolené. Zajímalo by mě, jestli je například možné domluvit se na nějaké individuální formě. Lze to vůbec s mateřskou skloubit a jak jste to zvládaly? Já když studovala chodila jsem prezenčně a ještě ke všemu úplně jiný obor, než bych ráda studovala teď, tak bych ráda slyšela vaše názory :) Mimochodem, vybrala jsem si na ČVUT fakultu dopravní. Předem děkuji za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8758
8.8.15 12:23

Ahoj ja nastupuji na dopravni fakultu ale v Pardubici (navazujici studium). Co by ti mohlo pomoci je uznana doba rodicovstvi. Mrkni na to na net. Je to o tom, ze si muzes prodlouzit zkouskove studium nad ramec ostatnich studentu. A nejak se ta doba nezapocitava do celkoveho studia…chystam se tu vyhodu cerpat, co mi rikala na stuijnim, tak treba v Pardubich zkouskove skonci v zari, ale diky tomuhle muzu delat zkousky az do brezna, bez toho, ze by te vyhodili, kdyz nemas potrebny pocet kreditu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
8.8.15 12:27

S tou to školou zkušenost nemám, ale potvrzuji to o té době rodičovství. Dá se pak zapisovat méně předmětů. Já třeba, v semestr, kdy jsem rodila, tak jsem si zapsala jen 5 předmětů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
8.8.15 12:53

Holky mockrat dekuji, mrknu na to :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8758
8.8.15 12:55

@Dianela a na jaky jdes obor? Na cvut je dalkove nejaka ekonomika ze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
8.8.15 14:02

@Kamcca Logistika a řízení dopravních procesů :) Je to fakulta v Děčíně :) Ekonomický obor mají také, myslím, že je to management dopravy ale ruku do ohně za to nedám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8758
8.8.15 14:49

@Dianela tak to ja budu mit neco podivneho v Pardubicich, teda maji pobocku v Oraze, takze budu chodit do Prahy. Jak mas stare mimco? Ja mam termin na konci zari, tak jsem zvedava jak to budu zvladat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
8.8.15 15:24

@Kamcca ještě mimčo nemám, teprve čekám a termín mám na Vánoce :) Trochu se toho bojím jak to všechno bude ale chci to minimálně zkusit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8758
8.8.15 16:12

@Dianela to ja se taky bojim. Bude to narocne, ale beru to tak, ze but to pujde nebo ne. Mimco je ba PRVNIM miste, ale lipi se mi, ze jdou odlozit zkousky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
8.8.15 16:18

@Kamcca Přesně :) Tak snad to nějak zvládneme :) Budu držet palce, dej pak případně vědět jak válčíš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama