Cybex Aton, na jak dlouho vydržela?

179
28.4.21 11:21

Cybex Aton, na jak dlouho vydržela?

Milé maminky, jak reálně dlouho jste vozili v této sedačce Vaše ratolesti? Pořád zvažuji zakoupení fixu pro jednoduché nacvaknutí, kamarádka si to moc chválí, tak mě zajímá reálné využití sedačky.

Moc děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1210
28.4.21 11:30

Sedačku jsme měnili ve 14m, ale spíše z nespokojenosti malého. Jinak místo ještě měl. Já ji poutala na pásy a taky bez problémů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20146
28.4.21 11:33

Půl roku. Dítě mi sice nepřesáhlo kilogramy, ale nevešlo se do sedačky na šířku. Mělo tak zmáčklý ramínka, že tam plakalo. Kupovala jsem pak 0-18kg. Izofix je sice fajn, ale za mě zbytečná investice. Záleží, jak očekáváte, že bude mimčo velký. U nás v rodině jsou děti cvalíci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2901
28.4.21 11:36

@Mamca_1234 deti by se vesly dlouho (klidne do 15mesicu), ale mela jsem kategorii 0-18, tak sly do ni. Nejmladsi dite muselo prejit v 10m, protoze je mnohonasobne robusnejsi, nez starsi. Uz se mackalo, na delku i kilogramy by se jeste veslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2901
28.4.21 11:38

Jinak zakladnu jsem pod Aton mela a nelituji. Bylo to pohodlnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2469
28.4.21 12:17

Měnili jsme u dcery Cybex Aton 5 za pokračovací sedačku v 18 měsících, ale ťip ťop se vesla ještě ve 20 měsících. Teď je tam syn, má 10 měsíců a ještě spoustu místa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5371
28.4.21 12:22

My teď aktuálně tuhle sedačku i základnu máme - a když nic víc, tak to, že nemusím pásat, jen nacvaknu/odcvaknu a jedu, je pro mě při dvou dětech super ulehčení. Nevím, jak dlouho nám vydrží, ale za mě top investicemi pro miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat