Cybex Callisto nebo Topaz pro 2 leté dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pethul
Kecalka 139 příspěvků 11.08.11 09:43
Cybex Callisto nebo Topaz pro 2 leté dítě?

Ahojte holky, potřebuju poradit. Chci koupit malýmu co nejdříve golfáče, už mě něbaví pořád tahat sporťák po schodech, navíc už je strašně težký. Váhám mezi Callistem nebo Topazem (Cybex), ale nevím který by víc vyhovoval 2 letému dítěti (měří 84 cm a váží 11,5 kg), popřípadě máte nějaké nápady pro jiné golfáče? Strašně se mi líbila Nunna nebo Quinny, ale nelíbí se mi, že nejdou zvednou nožky nahoru a u Nunny, že chybí madlo. Takže tyhle jsem zavrhla. Za případné návrhy a rady moc děkuji :kytka:

Jak maminky hodnotí Cybex Topaz

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:

MMartina1
Závislačka 3513 příspěvků 11.08.11 10:35

já mám tedy teprve ročáka, ale šla bych asi do callista. Pro je pro mě spojená rukojeť a hlavně jednoduchý kolečka. Jinak si myslím, že ty kočáry se moc neliší.

Pethul
Kecalka 139 příspěvků 11.08.11 13:30

Ta spojená rukojeť se mi taky líbí, už z toho důvodu, že mám psa. Dá se s callistem jezdit i v zimě? Dá se tam vůbec dát zimní pytel? Uvažuju, že bych sporťák dala k rodičům na chalupu a nechala si tady ve městě jen golfky.

MMartina1
Závislačka 3513 příspěvků 11.08.11 14:00

já ho mám teprve chvíli, ale zkus se poptat holek tu
https://www.emimino.cz/…carek-36783/.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >