Reklama

Cybex Callisto - od narození jako jediný kočárek

Fotoalbum tématu (260) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ppavlina
Kecalka 119 příspěvků 28.01.10 13:03
Cybex callisto - od narození jako jediný kočárek

Zdravím všechny a chtěla bych poprosit o vaše názory :)
Vybíráme kočárek - došla jsem k tomu, že by mi nejvíc vyhovovaly golfky cybex callisto. S vložnou taškou bych ho používala od narození . Máme malé auto, malý byt , já jsem malá, prostě s klasickým kočárkem mi příjde dost obtížná manipulace a chtěla bych hlavně praktičnost a skladnost. Bydlíme v Praze na Vinohradech, denně chodíme do parku se psem. Do přírody mám v plánu nosit v šátku nebo nosítku. Mimčo se narodí na začátku dubna. Byl by to náš jediný kočárek. Vymyslela jsem nějakou blbost, nebo to takhle někdo máte a je to v pohodě ? myslím tím hlavně, jestli někdo z Vás používá golfky denně k procházkám po městě a může porovnat s pohodlím při procházce s kočárkem s nafukovacími koly, nebo máte golfky jenom jako nouzový kočárek do obchodu a tak. Díky za případné reakce :)

Jak maminky hodnotí Cybex Callisto

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 247 Další »

Reklama

Reakce:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 28.01.10 13:39

Pavli,
calisto, hlavně to nové, co mají teď akorát na malvíkovi, jinak je všude ještě 2009 kolekce, na to pozor, je muj miláček.. hrozně se mi líbí nejen fyzicky, designem, ale i funkčně.. (v nové kolekci se sundá celý potah sporťáku a teprve pak se tam dává ta korbička)
ale jak znám vinohrady, trochu pochybuju, že na těch chodnících uspěješ.. kolečka jsou úzká a myslím, že se ti budou sekat mezi kočičí hlavy :( bohužel. a to i u ostatních golfek.. budou hrozně drncat, fakt nejde ani o terén, ale i o ty kostky a velké kočičí hlavy.
měla jsem chvíli chicco multiway, větší dvojitá kolečka, ale nevyhovoval mi z různých důvodu. nakonec mám jen utíkáček zapp a sporťák s nafukovacími koly, který je jednoduchý, skladný, dobře ovladatelný a lehký.. (Q.speedi)

existují i subtilní kočárky na nafukovacích kolečkách, kamarádka si kooupila air buggy mimi, potřebovala složit kočár do yarisky…
sice není odpružený, kolečka jsou malá,a le myslím, že tvůj „terén“ by zvládl..
http://www.airbuggy.co.uk/
dost podobný je red castle whizz
 http://www.eshopbaby.cz/…astle-p1920/

asi jsem tě moc nepotěšila :( ale bohužel, pražské chodníky podle mého nejsou moc na golfky, zvlášť s úzkými koelčky, stavěné..

ppavlina
Kecalka 119 příspěvků 28.01.10 14:40

To máš Natašo pravdu, že jsi mě moc nepotěšila :) Škoda, že není možné to nějak vyzkoušet. Zkoušela jsem přemluvit prodavačky v Babystaru, kde mají Cybexy ať mi ho půjčí ven, ale nedovolila mi to :) Bylo venku škaredě, tak to i chápu :) Airbugy byl taky v užším výběru, ale to už jsem si pak řekla, že bych šla raději do Phil a Teds SP
http://www.nej-kocarky.cz/…hil-teds-sp/
Ach jo, už jsem myslela, že mám vybráno… líbí se mi hrozně moc :) Ještě uvidím, zda zvítězí rozum, nebo … :)
Naštěstí nad námi bydlí kamarádka, která chce na jaře kupovat golfky pro svoji už skoro dvouletou holčičku, tak je třeba koupíme a vezme si je ona, když na mimčo to nebude.
Každopádně díky moc , budu dál přemýšlet :)

Peprminta
Kelišová 5328 příspěvků 28.01.10 16:19

Ahojky, já bych se golfek jako jedinýho kočáru do Prahy nebála, jestli jsou callisto dobře odpružený… u nás v Dejvicích bych řekla je to s Vinohradama srovnatelný a moje inglesina zippy rachtá rozhodně míň než neodruženej Jané Slalom a zvládá i celkem rozbitý chodníky :pankac:

ppavlina
Kecalka 119 příspěvků 28.01.10 17:34

Petulie, odpružené jsou a právě bych řekla, že kvalitně :) Dneska jsem šla do obchodu a koukala pořád pod nohy, jak ty chodníky u nás vlastně vypadají a jsou to buď malé žulové kostky nebo asfalt… Asi to risknu a půjdu do nich :) v nejhorším poslouží později.. už se na ně začínám těšit :) … nová kolekce má přijít na konci února, tak ještě vydržím a porovnám s tou z roku 2009 .. Díky :)

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 28.01.10 17:37

Petulie, já bych u toho calista měla strach spíše než z rachtání z toho, že ty uzoučké kolečka se seknou do děr v kočičích hlavách :( ale aspoň jsi potěšila s obecnou použitelností golfek pro město..

phila jsem nedávno poradila jedné kamarádce, vozí v něm od miminka, chytila nějakou akci v dětském domě, za necelých 11 i s tou druhou sedačkou (kterou zatím pravda nepotřebuje, ale kdo ví :)). má k tomu vložnou tašku ABC design a je moc spokojená.. je malá a dobře se jí s ním jezdí..

třeba se ještě ozve někdo, kdo calisto má a zkoušel jezdit po těch velkých kostkách…

jinak mně se pravda taky hrozně moc líbí… ten novej 2010…

každopádně, a) vždycky můžeš mít kočárů víc :wink:, i dkyž máte malý byt, dají se složit.. b) kočár s možností přicvaknutí autosedačky se hodí vždycky, byť třeba jako druhý, když byste zjistili, že to fakt jako s jediným nejde…

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 28.01.10 17:48

Já ještě jen poradím, fakt jdi do vložné tašky, protože já mám korbičku za 5tis a používali jsme ji 4m, to je docela drahý špás :roll: A pokud další přijde brzo, tak se budou stejně střídat o sporťák, takže tu korbičku asi zase moc nevyužijem…

Kdybych měla volit znovu, tak mám vložnou a ušetřím několik tisíc :-(

ppavlina
Kecalka 119 příspěvků 28.01.10 17:51

Mě se líbí i ta kolekce 2009 .. z fotek ne úplně, ale ve skutečnosti jsem byla mile překvapená… Kdyby tu byl někdo, kdo ten kočárek má, tak to by byla reference nejlepší, zatím jsem nikoho ve městě s ním nepotkala, jinak bych hned vyzpovídala :)

ppavlina
Kecalka 119 příspěvků 28.01.10 17:54

A vložnou tašku bych taky raději, jednak kvůli penězům (i když u toho Callista to zrovna není asi moc rozdíl ) ale hlavně kvůli skladnosti. Mám nějakou fóbii, že si zaskládáme byt různýma krámama a nehnem se tu :)

Peprminta
Kelišová 5328 příspěvků 28.01.10 19:15

Vložnou tašku bych doporučila koupit použitou, třeba na mimibazaru - je to za zlomek ceny (na aukci se dá i do stovky) a přitom v kvalitě nového zboží, každý to používá chvilinku, tak těch 4-5měsíců. A jde normálně vyprat v pračce, když se vyndají ty desky - teda alespoň u abc design to jde :-D Co mám zkušenost, tak emitex a právě ten abc design jsou vcelku fakt univerzální a vlezou se do snad všech kočárů.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 28.01.10 22:41

Pavli,
on je právě s té nové a staré kolekci i rozdíl v ceně, nová je levnější :)
dsignem se mi líbí i ta stará, ale jak píšu, musí se nechat potah sporťáku, aby se dala nacvaknout autosedačka i korba… což se mi zdá nepraktické..

já bych zase, pokud by to byl jediný kočár, rozhodně koupila korbičku… u callista to nejsou takové ďahy, jako třeba Jané.. a určitě bys ji prodala.. navíc, březnové miminko v ní bude určitě déle, než 4m… navíc, je skládací :wink:
myslím, že pro miminko to je určitě pohodlnější!!!
jukni sem: http://www.malvik.cz/…allisto-2010
 http://www.malvik.cz/…allisto-2010

ppavlina
Kecalka 119 příspěvků 29.01.10 12:51

Právě kvůli té korbičce chci počkat na tu novou kolekci. V babystaru mají tu starou kolekci zlevněnou - kočárek za 4400 a tašku za 2300, nebo tak nějak. Ale i tak to už není žádný rozdíl.Jen chci vidět ten systém, jak je to udělané. Ten dosavadní mi vyhovuje a na ten nový jsem zvědavá :)

AnastazieB
Echt Kelišová 8318 příspěvků 29.01.10 14:30

Pavlino, mám Cybex callisto taky vybraný jako jediný kočárek, taky jsem z Prahy, myslím, že tady jsou dobrý chodníky a nevím, do jakých mezer by se měla kolečka šprajcovat.
Jasný, že kočár na nafuk. kolech by byl stopro lepší, ale taky mame malý byt, výtah, navíc pár schodů, ale hlavně chci být mobilní a zvládat zvednout kočár do tramvaje (sama, nerada prosím o pomoc).
A taky chci korbičku, myslím, že je prostorná, navíc vložná taška by mohla zsklouznout, navíc záda nejsou úplně do lehu.
Ještě se rozhoduju o TFK Buggsteru, jenže bych radši čtyřkolku (u TFK jde dokoupit, ale jsou to další peníze navíc) a taky je asi lepší mít spojenou rukojeť. Ještě je musím obhlídnout naživo :wink:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 29.01.10 14:37

tak jestli máte dobrý chodníky, tak do toho asi jdi a k tomu si ještě pořiď šátek.. to je určo dobrá volba…

nevím, jestli ta stará korba je taky skládací nebo ne, ale ta nová se mi líbí moc a líbí se mi více ten systém… a jak jsem psala, s březnovým miminkem ji fakt užijete…

v malvíkovi ho ještě nemají??

AnastazieB
Echt Kelišová 8318 příspěvků 29.01.10 15:14

Jasně, šátek budu mít určitě :wink: To už je snad dnes nutnost :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 247 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >