Cybex cloud Z i size nebo Cybex Aton 5 ?

63
21.10.19 20:12

Cybex cloud Z i size nebo Cybex Aton 5 ?

Ahoj,
ráda bych konzultovala nákup autosedačky. Líbí se mi autosedačky od Cybexu. Můžete mi někdo nějakou doporučit? Ideálně i se základnou Isofix. Zatím jsou favority Aton 5 a cloud Z. Máte někdo? můžete doporučit? Budu ráda za každý postřeh…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1794
21.10.19 20:21

Zasilam hodnoceni dtestu :) osobni zkusenost bohuzel nemam :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
388
21.10.19 20:49

@nixynka Ahoj, máme Cybex Aton 5 a bohatě stačí. Opěrka hlavy se dá zvednout jak dítě roste a má stahovací stříšku. Malé bude rok a stále jí používáme, ale už za chvilku budeme muset vyměnit, škoda. Tohle člověk vyndá z auta jenom nasadí na kočár a jede na nákup

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
21.10.19 20:58
@Simonkaa01 píše:
@nixynka Ahoj, máme Cybex Aton 5 a bohatě stačí. Opěrka hlavy se dá zvednout jak dítě roste a má stahovací stříšku. Malé bude rok a stále jí používáme, ale už za chvilku budeme muset vyměnit, škoda. Tohle člověk vyndá z auta jenom nasadí na kočár a jede na nákup

A máte i s izofixem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2762
21.10.19 20:59

Cloud Q za me asi nejlepsi kvuli polohovani, hodila se mi v obchodech. S prvnim ditetem jsem mela vse daleko a musela jsem autem. Ted u druhe to mame vazne jen do auta a dostacujici je Aton 5. Bezpecna, pohodlna, kvalitni znacka. Pak dite davam do kocaru. Zalezi jak moc dite v ty sedacce bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
388
21.10.19 21:03

@nixynka Nemáme,myslím že je to zbytečné ale záleží na vás. Dáme kolem sedačky pás a drží dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
21.10.19 21:09
@Micaella22 píše:
Cloud Q za me asi nejlepsi kvuli polohovani, hodila se mi v obchodech. S prvnim ditetem jsem mela vse daleko a musela jsem autem. Ted u druhe to mame vazne jen do auta a dostacujici je Aton 5. Bezpecna, pohodlna, kvalitni znacka. Pak dite davam do kocaru. Zalezi jak moc dite v ty sedacce bude

Cloud Q se bohužel již neprodává pokud se nemýlím. Neznáte jejího nástupce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
21.10.19 21:16

Mame Aton 5, je to těžší vajíčko. Základna je na pásy případne isofix. Pokud máte velký sklon sedaček v autě bude dítěti při zapojení na iso padat hlava ve spánku na hrudník. Lze mírně vypodložit složeným ručníkem. Máme ve Ford S-Max a museli jsme nakonec dát základnu na pásy a ještě vypodložit, aby byl více v lehu. Určitě jeďte vyzkoušet na prodejnu, ne každému dítěti pasuje každé vajíčko, syn má větší hlavičku a je mu ta opěrka teda akorát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat