Cybex Sirona a velké mimino

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Romanetka
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 09.11.14 22:35
Cybex Sirona a velke mimino

Ahoj, syn je dost velke mimino, ma 7 mesicu, 76 cm a 9,5 kila, ma i hodne dlouhe telo, body nosi 86/92. Ve vajicku uz ma pasy nizko, uplne na hranici, co muze byt, takze zacinam vybirat naslednou sedacku-tzn. nehodlam ji objednavat okamzite nebo zitra. Nejvic se mi libi prave Sirona, pro starsi dceru mame Juno fix a jsem s ni spokojena. Zajima mne, jak dlouho asi velke dite vydrzi v protismeru… Pokud bych maleho v roku musela otocit po smeru, neni pro nas Sirona uz tak zajimava a radsi pockam 3,4 mesice a koupim 2.Juno fix.
Samozrejme bych nejradsi vyzkousela v obchode, ale u nas ji nemaji a vzhledem k cene ji ani nechteji objednavat ´´na sklad´´.
Diky za pripadne zkusenosti…

Jak maminky hodnotí Cybex Sirona 2013

Reakce:
Térouš
Echt Kelišová 8513 příspěvků 09.11.14 22:40

Nasi El je pres rok a pul, nosi velikost 92/98 a ma necelych 11kg a stale protismer. u Sirony i muzes sedacku dat do pololehu a nebo potom do sedu a tim padem je i v protismeru vic mista pro nozicky. za me je to super autosedacka, mame ji uz pres rok

kve-tinka
Závislačka 4764 příspěvků 3 inzeráty 10.11.14 06:57

@Térouš Vy dítě stále vozíte v protisměru? A neprotestuje? :think:

Pipet
Generální žvanilka 24211 příspěvků 10.11.14 07:17

http://cybex-online.com/…/sirona.html
v protisměru do 18kg.

Do posměrné sedačky stejně nemůže jít dřív, než si sám pevně sedne. Ještě je tam podmínka 9kg, to by bylo splněno :mrgreen: a 9 měs. - kdy se teoreticky mění poměr velikosti hlavy a těla… - aby mimino v případě čelního nárazu mělo šanci udržet hlavičku.

Romanetka
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 10.11.14 07:56

@Pipet Teorii samozrejme znam, proto jsem psala, ze sedacku nekupuju hned a ze na posmernou klidne par mesicu pockam. Neni pro mne nutne jezdit autem a mam k dispozici nonstop hlidani, kdybychom byli treba mesic, dva bez sedacky…A pokud bych mela Sironu vyuzivat jen jako posmernou, ztrati pro mne vetsinu jejich vyhod a pujdu spis asi do Juno fixe…
Jde mi o tu praxi, jestli proste ten protismer vyuzijem i u velkeho ditete aspon do 18mesicu, zda tam i to vetsi dite pohodlne posklada nohy. Diky vsem za odpoved. Aneta

Térouš
Echt Kelišová 8513 příspěvků 10.11.14 14:32

@kve-tinka proc by mela protestovat? jezdime hodne a to i trasy dlouhe 800km. ma tam zrcatko, kterym ja vidim na ni a ona na me, vzdy ji dam k dispozici hracku, pripadne krupky a vsechno je ok. myslim, ze dokud dite nezkusi posmerne sezeni, nemusi mu vadit protismerne. jeste zalezi i na diteti, Elence jizda autem nevadi. a jsem moc rada, ze je na trhu sedacka, ktera udrzi dite v protismeru do co nejdelsi doby

kve-tinka
Závislačka 4764 příspěvků 3 inzeráty 10.11.14 16:10
@Térouš píše:
@kve-tinka proc by mela protestovat? jezdime hodne a to i trasy dlouhe 800km. ma tam zrcatko, kterym ja vidim na ni a ona na me, vzdy ji dam k dispozici hracku, pripadne krupky a vsechno je ok. myslim, ze dokud dite nezkusi posmerne sezeni, nemusi mu vadit protismerne. jeste zalezi i na diteti, Elence jizda autem nevadi. a jsem moc rada, ze je na trhu sedacka, ktera udrzi dite v protismeru do co nejdelsi doby

no nám dítě protestovalo velice brzo, chtělo prostě vidět. Toť vše. ;)

Térouš
Echt Kelišová 8513 příspěvků 10.11.14 16:15

Ale vzdyt ona vidi:-) diva se normalne postrannim okynkem. je o jako kdyz jedes pozadu ve vlaku. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >