Jakou sedačku vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
monalisa007
Nováček 5 příspěvků 28.05.19 20:13
CybexSironaS i-s.,BeSafe izi com.x4isof.,BritaxR.dualfixM i-s.

Můžete někdo porovnat či poradíte, kterou sedačku z vyjmenovaných vybrat jako pokračovací pro ročního prcka? Cena nehraje roli, bezpečnost a pohodlí ano. :) Děkuji za tipy a postřehy.

Reakce:
smoule.koule
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 28.05.19 20:18

@monalisa007 Teď měl d-test vyvěšený test sedaček, třeba tam něco dohledáš.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 28.05.19 20:51

Tyhle 2 znacky jsou na top urovni. Neudelas chybu ani s jednou

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 28.05.19 21:30

Viděla jsem je všechny 3 vedle sebe a žádný zavratny rozdíl jsem mezi nimi neshledala. Možná ten Be Safe měl nejlepší polstrování pro ta uplne nejmenší miminka, ale v roce už je to stejne pasé. Nakonec jsem skončila u Römera, přeci jen byl o něco levnější a jak píši, ve zpracování nebo pohodlí pro dítě jsem rozdíl nezaznamenala. Nebo alespoň ne takový, za který bych si byla ochotná připlatit.

Hoa Mai
Kelišová 6429 příspěvků 7 inzerátů 28.05.19 22:46

@monalisa007 U Besafe si nejsem jista hodnocenim, ale Romer Dualfix ma lepsi hodnoceni nez Cybex Sirona. My budeme kupovat zanedlouho ten Romer Dualfix, ale myslim si, ze bys neprohloupila s zadnou z nich, vsechny jsou to top vyrobci sedacek. Taky hodne koukam na bezpecnost a od Cybexu mame vajo a od Besafe zase sedacky pro starsi deti.

Váš příspěvek
Reklama