Cyklistická přilba na Slovensku, jak to je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kattka6611
Stálice 53 příspěvků 30.06.19 14:20
cyklistická přilba na Slovensku jak to je?

Měla bych prosím dotaz, nevíte jak je to s cyklistickou přilbou na Slovenku pro dospělé? Chce me jezdit po růuźně cyklostezkách a nevím jestli jsou pro dospělé povinné nebo ne. Ne iternetu jsem našla, že jsou povinné mimo město, ale nevím jak ty cyklostezky. Děkuji za onfo pokud někdo víte… 8)

Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 30.06.19 14:25

No rozbit hlavu si muzete i doma, to nemusite jezdit na slovensko.

Jinak v aute taky nemusite pouzivat pas a pokud vas stve pipani u auta, tak existuje vychytavka co jen zasunete tam kam normalne konec pasu a pipat to na vas prestane.

Darwinovy ceny se udeluji kazdy rok, muzete se zucastnit.

lucenka
Hvězda diskuse 36702 příspěvků 30.06.19 14:30

Normální cyklista nosí helmu. Rádoby cyklista má takovéto hloupé dotazy. Helma stojí pár korun.

a12
Hvězda diskuse 37322 příspěvků 30.06.19 14:40
@Cenarius píše:
No rozbit hlavu si muzete i doma, to nemusite jezdit na slovensko.

Jinak v aute taky nemusite pouzivat pas a pokud vas stve pipani u auta, tak existuje vychytavka co jen zasunete tam kam normalne konec pasu a pipat to na vas prestane.

Darwinovy ceny se udeluji kazdy rok, muzete se zucastnit.

Tak v aute je povinny nosit pas, ne? :think:

Murka
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 30.06.19 15:40

Prostě ji noste a nemusíte nic řešit. Cyklista bez přilby je podle mě sebevrah.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 30.06.19 17:13
@a12 píše:
Tak v aute je povinny nosit pas, ne? :think:

Kdyz se chcete vedome prizabit, tak by vas jen zbytecne zdrzoval a brzdil vas.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 30.06.19 17:15

@Kattka6611 jinak vazne, helma neni pro paradu a kdekoliv muzete blbe spadnout a vazne se zranit. Neni to tak davno co v Brne na cyklostezce umrela zena po padu z kola na hlavu.

a12
Hvězda diskuse 37322 příspěvků 30.06.19 17:19
@Cenarius píše:
Kdyz se chcete vedome prizabit, tak by vas jen zbytecne zdrzoval a brzdil vas.

Ale na to se zakladatelka neptá, pta se jestli je na Slovensku povinna, kdyz pojedeš brz pasu dostaneš pokutu, tak zakladatelku zjevne zajímá jestli ji dostane kdyz pojede na Slovensku bez helmy

Kattka6611
Stálice 53 příspěvků 30.06.19 18:04

@a12 dekuji za pochopení, jiní zjevně mají rýpací náladu…

Kattka6611
Stálice 53 příspěvků 30.06.19 18:06

Díky všem, neplánuju se zabít, ale pro 1 cestu jsem si opravdu přilbu neměla v plánu pořizovat, každpodádně stejně jsem se nedozvěděla, jestli ji mít musím nebo ne… aspon jsem vás pobavila

a12
Hvězda diskuse 37322 příspěvků 30.06.19 18:14
@Kattka6611 píše:
Díky všem, neplánuju se zabít, ale pro 1 cestu jsem si opravdu přilbu neměla v plánu pořizovat, každpodádně stejně jsem se nedozvěděla, jestli ji mít musím nebo ne… aspon jsem vás pobavila

Jinak ja bych to „mimo obec“ chapala jakoze i cyklostezky

lucenka
Hvězda diskuse 36702 příspěvků 30.06.19 18:48
@Kattka6611 píše:

Lepší investovat pár stovek do helmy než řešit nehodu bez ní. A když už máš kolo, tak ho nejspíš budeš využívat víc často ne?

Váš příspěvek
Reklama