Cyklistky s detma poradte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 08.07.10 09:24
cyklistky s detma poradte

ahoj holky..nedavno sem zakladala tema co po autosedacce do voziku (myslela jsem ze maly vadi vajicko ve voziku)…zaciname byt z toho naseho drobecka trochu zoufaly jak s nim fungovat na kole…jsem oba cyklisti a tezko se toho vzdavame…
problem je nasledujici:
mala ma vozik za kolo (odpruzenej kranich) do ted jezdila v pohode..hodne spala..ted uz moc nespi a odmita v tom jezdit…a to tak ze ve voziku byt ji nevadi ani ve vajicku (a aute jezdeni miluje)…kdyz kolo vedu ji nevadi…ale jakmile nasednu a jednou slapnu tak zacne rev, muze to mit otevreny zavreny..zkouseli jsme ji davat aji naopak aby jako videla na toho co jede za tim co tahne vozik - nic…co ji muze vadit???
uz sem aji premyslela jestli uz nekoupit sedatko pridelavaci orimo na kolo - nejaky to polohovatelny…ale nevim jestli neni moc brzo…pritelovi se do toho nechce ze je jeste mala…coz asi je…sedi sice uz pekne ale…proste nevim co vymyslet…poradte neco cokoliv co vas napadne…me uz nic nenapada :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

zaju
Závislačka 3284 příspěvků 08.07.10 09:37

ahoj, a má tam hračky se kterýma by si mohla hrát?? nic moc mě nenapadá, proč by mohla začít brečet, když se rozjedeš … jen to, že třeba už může vědět, že pokud nasedneš, ví, že to pro ni znamená, že bude dobu zavřená …

.. ještě otázka, jezdí ve vozíku, jen když jedete na kole nebo i mimo …

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 08.07.10 09:39

mame vozik jen za kolo..takze jezdi jen kdyz jedem na kola…hracky tam ma…klidne si i hraje ale jen dokud to stoji. v momente prvniho slapnuti vse zahodi a rve :nevim:

zaju
Závislačka 3284 příspěvků 08.07.10 09:46

a hraje si normálně připoutaná?? myslím, jako jestli jí vadí opravdu jen ta jízda …

zaju
Závislačka 3284 příspěvků 08.07.10 09:49

přiznám se, že ten vozík, co máte Vy neznám (asi jsem ho nikdy neviděla) … u nás starší ječí jedem, jedem, jen když zastavíme :lol: a malá je vpoho ať spí nebo kouká …

.. ještě mě napadlo, jestli třeba nemá nějakej špatnej zážitek spojenej s jízdou … :nevim:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 08.07.10 10:19

jo..hraje si pripoutana..nachys­tana na jizdu…proste pohodicka..vy­rechtana…muzu s ni aji chodit v tom voziku..popotah­nout..pridelat ke kolu…kdyz kolo vedu (nejedu na nem) tak porad pohodicka..smejeme se…a nasednu..slapnu a rev jak svina…je to pro me zahada…vubec to nechapu…pritom ve sportaku jezdi celem ode me..kouka..je spokojena..tak to nemuze byt v tom ze nas nevidi…no su z toho jelen.
nic spatnyho se ji nestalo..jezdime jak s pokladem…vzdyt je to nas poklad :)

kranich se u nas vubec myslim neprodava..nechali jsme si od znamych privezt z holandska :)

zaju
Závislačka 3284 příspěvků 08.07.10 10:24

hele a (ptám se jako blbec, ale fakt kranich vůbec neznám) nemůže na ní třeba odletovat něco z kola nebo prostě foukat vítr zpředu .. my teda když jezdíme, tak musíme mít staženou vepředu tu folii … pokud teda nejedem krokem po nějakejch stezičkách … to stačí síťka .. ale jinak starší, když byl malej tak se mu to nelíbilo, že mu tam padal „nepořádek“ a foukalo … … větrat musíme bokama ..

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 08.07.10 10:31

klidne se ptej jak blbec…uvitam jakejkoliv napad…ale toto jsem zkousela taky…jen se sitkou…uplne bez niceho (dostala brejlicky ale pac sem mela strach aby ji neco nevlitlo do oka a jelo se pomalu) i s folii stazenou…zadnej vysledek. jo a vetrani to ma zadem kdyz je predek stazenej..
poskej hodim vam sem fotku jak ten vozik vypada…

http://sphotos.ak.fbcdn.net/…972470_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/…516020_n.jpg

Příspěvek upraven 08.07.10 v 10:35

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 08.07.10 10:34

me jeste napadlo jestli ji v tom nevadi ta autosedacka ze jako ma malej vyhled :nevim: fakt nevim (ale z auta nevidi vubec nic)…nebo zkusit nekde pujcit treba ten croozer…je mensi..treba ma strach ze je to moc velky…no ja proste vubec nevim uz co s ni :nevim: …zas se mi nechce uz kupovat dalsi vozik…preci jen to neni zas tak levny ze…

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 08.07.10 11:11

a jeste teda premyslim ze vyzkousime jet bez te autosedacky…oblozim polstarama..poutani to ma dobry…ted sem ji tam zkousela davat a vypada tam bezpecne…treba to konecne pomuze…uvidime vecer…jen holky prosim vam jak je to s helmickama pro tak malinky deti…jsou?

zaju
Závislačka 3284 příspěvků 08.07.10 12:17

zkus to bez sedačky, třeba má pocit, že má jet v autě a když to tak není :nevim: :nevim:
ještě mě napadlo, nedala by se do toho Vašeho vozíku použít taková ta baby vložka co se dává třeba do chariotu??? … mímo v ní leží …

zaju
Závislačka 3284 příspěvků 08.07.10 12:17

jo a s malýma helmičkama nemám zkušennost .. takže neporadím … :(

domi
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 08.07.10 12:41

Bohužel vůbec netuším, co by ji mohlo vadit :-? Možná bych zkusila jinou vložku než to vajíčko (co třeba weber babysit?) Brečí od začátku, nebo až po nějaké době?
Na sedačku za kolo je ještě hodně brzo, doporučuje se až od 18 měsíců (navíc podle vlastní zkušnosti - s vozíkem se mi jezdí lépe, než se sedačkou - sedačka hodně mění těžiště na kole a mám víc strach, že třeba v rychlosti z kopce spadneme :-? )

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 08.07.10 12:47

Taky bych se sedačky bála, i když píšeš, že malá už sedí pěkně. Ondra tedy v necelých sedmi měsících neseděl ani náhodou, a nedala bych ho do cyklosedqčky ani teď, možná na nějakou krátkou popojížďku, ale na normální ježdění jedině ve vozíku.
Možná není špatný nápad zkusit jinou tu miminkovou vložku než autosedačku. My měli v chariotu tu jejich, Ondra v ní jezdil asi do 10 měsíců…

Jinak nějaké malé helmičky existují, ale nevím, kolik má vaše malá obvod hlavy, Ondra je malohlavička :srdce: a má teď v 17ti měsících obvod 46cm :nevim:
Třeba tady: http://www.babysport.cz/…imar-124-10/

zaju
Závislačka 3284 příspěvků 08.07.10 20:38

mikitaa .. a do toho kranichu musí mít helmičku?? nebo se ptáš z jiného důvodu .. a malé se určitě dělají, jen jich není tolik ..

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >