Cyklo 3 Fort - první trimestr

214
29.5.16 19:09

CYKLO 3 FORT první trimestr

Holky moc vás zdravím a prosím o zkušenost, jsem v desátem týdnu těhotenství, všechno zatím v pořádku jen na uzv viděl dr. hematom říkal, že starší, ale pro jistotu mi dal zavádět utrogestan a cyklo 3 fort jeden ráno jeden večer, když mi ho lékárnice vydávala, tvářila se a říkala, že by to rozhodně nebrala, že těhotný to vůbec brát nemají atd. totálně mě vykolejila, můj dr. mi říkal, že se to normálně brát může, nasadil mi to jen do dvanáctého týdne, pak že to vysadímj..nekrvácím ani jsem nekrvácela, ale prostě říkal, že je to na posílení žilní stěny..tak se chci zeptat máte některá zkušenost, že jste to brala a vše bylo ok?? Díky předem za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

623
29.5.16 19:14

Jsem lékárník a Cyklo 3 fort je v těhotenství bezpečný, sama ho užívám většinu těhotenství. Prectite si pribalovy leták. Z mého pohledu je to dokonce lepší než běžně predepisovany Ascorutin. Takže hlavně v klidu a nenechat se vykolejit :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
29.5.16 19:20

Moc díky za reakci, já jsem i na netu našla, že se může brát v těhotenství, ale v letáku je přímo napsáno jako preventivní opatření je vhodné se vyhnout se užívání cyklo 3 fort během těhotenství, riziko pro novorozence nebo kojence nelze vyloučit.. a jak říkám lékárnice se tvářila, že pokud polknu tabletku narodí se mi chobotnice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.16 19:42

Mě ho předepsala gynekoložka ve třetím trimestru kvůli varixům. Kamarádka zkušená lékárnice mi řekla, že se může a že ho také sama užívala na varixy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
14.7.16 09:55

Vim, že je asi pozdě psát reakci, ale já jsem taky dostala Cyklo 3 forte, jsem na začátku 10 týdne, trpěla jsem hnedým vytokem, utrogestan zavádím již od embryostransferu po umělku a taky se mi ten Cyklo nelíbil, ale beru ho i když jenom 1× denne a mám brat 2×. Příjde mi, že moc chemii se cpu. Špinění zmizlo, doktor mi také předepsat želežo na unavu a pry mám brat vitamíny chytré miminko s kys. listovou. Jsem doma na neschopence, baby na ultrazvuku bylo ok, srdičko bije, také jsem slyšela a uvidime jak se budu cítit za měsíc když půjdu na kontrolu a na první screening.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
14.7.16 18:10

Já jsem ho nakonec nebrala, jenom utrogestan, hematom zmizel, ani jsem nešpinila, ale normálně bych ho brala, neměla jsem naprosto žádné problémy, svýmu doktorovi věřím, to jen ta bláznivá lékárnice mě vybláznila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama