Reklama

Cyklodovolená v ČR s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marki05
Stálice 66 příspěvků 25.03.18 14:51
cyklodovolená v ČR s dětmi

Ahoj, vybírám cyklodovolenou s dětmi. Jedno dítě v cyklosedačce, druhé začínající jezdec. Chtěla bych něco s nenáročným terénem po cyklostezkách, ubytování v penzionu se zázemím pro děti, s polopenzí, na prodloužený víkend. Nemátě prosím někdo konkrétní tipy na ubytování, kde se vám líbilo a byli jste spokojení? díky moc za každý odkaz :-)

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reklama

Reakce:

marki05
Stálice 66 příspěvků 25.03.18 14:56

http://apartmanynavrsku.cz/
něco jako tohle, akorát mi tam chybí možnost stravování

hanča74
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 25.03.18 14:57

Penzionkeramika

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama