cyklosedačka na rám kola vel. 16

2210
11.5.08 07:23

cyklosedačka na rám kola vel. 16

prosím prosím nemáte někdo cyklosedačku na 16 rámu?
mě v obchodě tvrdí , že na tak malý rám nedám žádnou cyklosedačku, za kolo jsem dala loni skoro deset tisíc, tak nemám chut se ho zbavovat a kupovat nové, ale chtěla bych moc vyrazit s malou na kole , podotýkám sedačku do zadu, a rám mám pánský
díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9549
11.5.08 14:03

No, ne že bych byla odborník, ale nevidím důvod, proč bys tam nemohla sedačku uchytit? My máme tuto http://www.detskydum.cz/…basic-50401/
chytá se to do takového zámku, který dle mého laického názoru dáš na každé kolo. Zkus třeba napsat někde na net, jestli ti neporadí přímo v tom obchodě??
iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
11.5.08 14:20

Ahoj, a nepopletli si v obchodě velikost rámu a kol. Myslím, že na šestnácku rám cyklosedačku dáš bez problémů. Pak se dělají dětská kola, která mají velikost kol šestnáct palců.
Já mám rám velikost 17 a sedačka jde přidělat, ale nikdy jsme jí nepoužívali. Jezdíme s vozíkem.
Pavlína

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
718
11.5.08 15:26

Ahoj, mam tez sestnactkovy ram na horacovi (panska verze) a ve dvou cykloprodejnach mi shodne rekli, ze Hamax Siesta (pry novejsi model Sleepeho) sedacku na tenhle ram uchytim bez problemu. Ale nezkousela jsem to, sedacku budeme teprv kupovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1780
11.5.08 19:39

Ahoj,

nedavno jsme koupili kolo vel.16 panske a k nemu cyklosedacku Hamax , hned v obchode mi tam nainstlaovali drzak na sedacku a bez problemu. Ted jenom na:,–(im sedcku a jedu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2210
11.5.08 20:11

holky dík moc, hned zítra zkusím zajet do prodejny a uvidíme, kéžby :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu