Cyklosedačka za kolo Hamax

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petra Ju.
Nováček 8 příspěvků 01.06.19 11:22
Cyklosedačka za kolo Hamax

Ahoj. Chtěla bych se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti se sedačkou za kolo Hamax? Dívala jsem se na D-test a je společně s Thule jedním z vítězů a oproti Thule trošku cenově dostupnější. Jen nevím, který typ zvolit. Jsou vaše děti v sedačce spokojené? Spí tam taky? A jak se Vám kolo ovládá? Mám 2,5 letého chlapečka (asi 14 kg), tak řeším, jestli to zvládnu.

Reakce:
luccifera
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 01.06.19 11:25

Kupovali jsme ted - Hamax Smiley (nebo tak nejak) a mala je spokojena, jen to spani je obecne problem, hlava tam dost lita. Snazim se tedy ji furt rozptylovat a nejezdit dlouhe trasy…

necy
Kecalka 118 příspěvků 01.06.19 11:42

Jezdila jsem malo.Pak jsem otehotnela a nejezdila.Jen manzel. A ten ma jinou silu jak ja.Mame hamax siestu. Myslim :oops: ma to to polohovani.Syn tam nespal jezdili jsme kratke trasy. Jinak je manipulace na miste takova osemetna. Pamatuju si jak jsem ho tam poprve dala a myslela si, ze snim projdu ze sklepa ven pres troje dvere.No neprosla musel jit pesky :lol:.Podle me je hlavne znat, kdyz jdes a vedes kolo

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33908 příspěvků 01.06.19 11:46

My měli hamax sleepy. Když usnul, dala trocho sklopit

dedrichov
Závislačka 3453 příspěvků 01.06.19 12:04

Máme hamax siesta, děti v tom nespaly, dcerka usnula výjimečně, ale to jsme jí zastavili, jak jí padala hlava. Na delší trasy v ní jezdí dosud a už jí bylo 5 let.
Potřebuješ jinou stabilitu a těžiště, než když jedeš sama. Ale pokud jsou u vás rovinnaté terény, tak to zvládneš

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 01.06.19 12:08

Vozim svoji holku casto asi od jejiho roku a pul. Mame obyc Hamax nepolohovaci. Nikdy se nam stejne nestava, ze by tam spala. Jenom hodne vyjimecne. Prvni leto pohoda, ted ma 2,5, asi 13 kilo a uz je to docela fuska. Ale porad to zvládám. Do prudsiho kopce teda ale kolo tlacim. Stabilita kola je samozrejme horsi, ale kdyz tam sebou nemele, tak to jde.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 01.06.19 12:10

Manzel to s ti teda zvlada o dost lip, vyslape i do kopce. Zalezi taky jak jste trenovani..

Kari-nka
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 8 inzerátů 01.06.19 13:16

Máme Hamax Sleepy, už slouží druhému prckovi a za mě super. Jezdili oba od roku, prvorozeny v ní častokrát usnul, tak se to dá trochu sklopit. Nicméně na dovolené jsme to řešili tak, že pokud usnul, tak jsme mu přilbu lehce privazali k sedačce, jen aby mu hlava neklimbala. Se sedačkou jezdím jen já a je to znát, prcek už má 15 Kg a ta stabilita je úplně někde jinde. Hlavně do prudkého kopce, nebo pokud kolo potřebuji vést vedle sebe.

lopezeka
Stálice 62 příspěvků 01.06.19 22:33

Tož také záleží jak je dítko velké a jak má dlouhý trup..tak ten náš prcek byl na cyklosedačky velký a když usnul, tak mu tam hlava klimbala, což je špatné..a bála jsem se, aby si něco neudělal..

Petra Ju.
Nováček 8 příspěvků 17.06.19 09:55

Dekuji moc za rady. Nakonec jsem koupila https://www.cyklodiskont.cz/…-siesta-5381. Je polohovatelna, kdyby nahodou maly usnul a podle toho, co jsem cetla a co pisete, tak prevlada spokojenost. Tento vikend jsem vyrazila poprve a malemu se to moc libilo a ja jsem pysna, ze jsme se nikde nevymleli. :) ale je to teda fuska s tema kilama navic.

Váš příspěvek
Reklama