Cyklus 17 dní po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonymka227
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 23.04.18 07:47
Cyklus 17 dní po porodu

Ahoj holky, jsem 3 měsíce oo svém druhém porodu. Od 10 týdne věku malé nekojim. První menstruace přišla 5.4. byla velmi silná a trvala 6 dní, 11 dní byl klid a dostala jsem další menstruaci a také dost silnou. Chtěla jsem se zeptat jestli to neměla některá z Vás také. Mám čekat jestli se to samo neupravi nebo mám zajít k dr? Děkuju moc za rady

Reklama

Reakce:

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 23.04.18 08:21

Já plně kojím, jsem 4 měsíce po porodu a menstruaci mám co 14 dní.
Tělu trvá než se vrátí do původního stavu i rok, takže vydrž.
Doktor by ti to upravoval hormonama, což mi příjde zbytečné.

anonymka227
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 23.04.18 08:36

@Rive zkusím vydržet :) nerada bych něco podcenila, ale tak uvidíme co bude dál. Docela mi to vadí tak doufam že se to nebude opakovat :zed:

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 23.04.18 08:39

Zkus kapky gynex, ty mi docela pomohly a jsou přírodní.
Já jsem to s doktorem řešila a ten mi přímo řekl, že jestli to nechci srovnávat hormonama, tak nezbývá než vydržet.

anonymka227
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 23.04.18 09:13

@Rive a můžu se zeptat jak dlouho už to takhle máš? Trochu mě děsí představa, že bych to takhle měla několik měsíců. O těch kapkách jsem už četla tak za vyzkoušení nic nedám

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 23.04.18 09:17

Jak říkám, jsem 4 měsíce po porodu, týden po šestinedělí jsem dostala menstruaci a od té doby co 14 dní, tak jsem nasadila ten gynex a teď jsem už čtvrtý týden bez ms :palec:

anonymka227
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 23.04.18 09:20

@Rive je tak to je super, tak to taky vyzkouším :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama