Cyklus a ovulace po velmi krátké době užívání antikoncepce

6
13.4.21 11:39

Cyklus a ovulace po velmi krátké době užívání antikoncepce

Ahoj holky.
Jdu s takovou ne zcela obvyklou otázkou.
Asi po 8 letech jsem se rozhodla opet nasadit HA, kterou jsem tedy ani před lety nebrala příliš dlouho.
Asi 20dni při užívání jsem stále krvácela, pak to přestalo a brala jsem HA v kuse 31dni.
Z jistých zdravotních důvodů mi však bylo doporučeno co nejdříve otěhotnět, proto vysazení po 31 dnech.
A má otázka zní, máte s něčím podobným zkušenost? Jak moc může být cyklus rozhozený? A mohl se mi tím třeba nějak prodloužit? Snažení už samozřejmě proběhlo a podle mého starého cyklu by MS měla přijít za 3 dny, takže jsem už z netrpělivosti udělala těhotenský test, jeden clearblue, kde mi po půl hodině vyjela slabá druhá čárka, druhý nějaký obyč levný, kde byla čárka jen jedna. Prostě v tom mám bordel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
893
13.4.21 11:57
@Magpag píše:
Ahoj holky.
Jdu s takovou ne zcela obvyklou otázkou.
Asi po 8 letech jsem se rozhodla opet nasadit HA, kterou jsem tedy ani před lety nebrala příliš dlouho.
Asi 20dni při užívání jsem stále krvácela, pak to přestalo a brala jsem HA v kuse 31dni.
Z jistých zdravotních důvodů mi však bylo doporučeno co nejdříve otěhotnět, proto vysazení po 31 dnech.
A má otázka zní, máte s něčím podobným zkušenost? Jak moc může být cyklus rozhozený? A mohl se mi tím třeba nějak prodloužit? Snažení už samozřejmě proběhlo a podle mého starého cyklu by MS měla přijít za 3 dny, takže jsem už z netrpělivosti udělala těhotenský test, jeden clearblue, kde mi po půl hodině vyjela slabá druhá čárka, druhý nějaký obyč levný, kde byla čárka jen jedna. Prostě v tom mám bordel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Po pul hodine vam vyjela slaba druha carka, takze je test NEGATIVNI. Viz. navod 🙃.
Jinak se srovnani cyklu, nekomu se nastartuje hned, nekomu po x mesicich. Tezko rict jak to bude zrovna u vas. Kupte si ovulacni testy a testujte. Nebo se naucte merit bazalni teplotu (poznate ale az z vice cyklu podle grafu), nicim jinym asi nezjistije jak mate nebo nemate telo nastartovane na tehotenstvi.
A nebo jeste gynekolog muze sledovat vasi ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat