Cyklus po kyretáži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gaforia
Kecalka 232 příspěvků 08.10.18 06:36
Cyklus po kyretáži

Ahoj holky, chci se zeptat, jak jste to měly s cyklem po kyretáži. Po zákroku jsem to dostala do 4 týdnů, jak slibovala doktorka, ale co pak? Měly jste menstruaci v normálním cyklu, na který jste byly zvyklé? Nebo Vám to přišlo dřív/později? A jak s ovulací? Ta taky přišla, kdy měla?
Děkuji za odpovědi :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
andelka83
Generální žvanilka 20182 příspěvků 08.10.18 08:46

Já první ms po 31 dnech. Jestli byla ovulace nevím. Druhá po 27, ovulace asi nebyla. Třetí po 27, ovulace byla 14 DC,takže v normě. V dalším cyklu ovulace 17 DC, otěhotněla jsem. Běžně předtím jsem měla cykly kolem 30 dní,takže vlastně to nabehlo bez větších problémů.

Jessica4
Stálice 88 příspěvků 08.10.18 09:28

@Gaforia ahojky. Mě při revizi špatně vyčistili a po 14 dnech jsem se dočistila sama ( tedy tělo :) ) od tohoto dne mi ms dorazila přesně po 28 dnech což je můj běžný cyklus. Ihned po té první ms nastoupila i ovulace. Teď mám cyklus pořád 28 dní za což jsem ráda ale trápí mě síla ms. Dr. tvrdí že je to ok a že tloušťka sliznice je na uhnizdeni vajíčka dobrá, ale od té doby se nám nezadařilo tak nevím :think:

Gaforia
Kecalka 232 příspěvků 08.10.18 10:05

Ahoj holky, děkuju za příspěvky :D
Já jsem totiž byla zvyklá na cyklus 25 dní, dneska je to 28 a nic, tak mě zajímá, jestli se to některé třeba protáhlo, což koukám, že zatím ani jedné z Vás ne :D
Břicho pobolívá, jak kdybych to měla dostat, ale zatím nic, no :think:

Gaforia
Kecalka 232 příspěvků 08.10.18 10:06

@Jessica4 a jak dlouho jsi po revizi? :kytka:

Gaforia
Kecalka 232 příspěvků 08.10.18 10:07

@andelka83 tak to je super :srdce:
A předtím jste se nesnažili? Vyšlo to až po jak píšeš nebo jste čekali? :kytka:

andelka83
Generální žvanilka 20182 příspěvků 08.10.18 10:16

@Gaforia nesnažili. Čekali jsme tři měsíce,jak řekli v nemocnici,a bylo to dobře. Tělo potřebovalo čas a psychika taky.

Jessica4
Stálice 88 příspěvků 08.10.18 16:21

@Gaforia no bohužel už rok a třičtvrtě. Už jsem dostala tu odvahu se zpět objednat do Caru :roll:

renorejnz
Stálice 55 příspěvků 01.11.18 19:58

Ahoj, já to měla po revizi po 5 týdnech. Teď druhá MS po 35 dnech. Mám pocit, že ovulaci jsem snad neměla, alespoň se mi ji nepodařilo vychytat, i když příznaky byly.

Gaforia
Kecalka 232 příspěvků 01.11.18 20:24
@renorejnz píše:
Ahoj, já to měla po revizi po 5 týdnech. Teď druhá MS po 35 dnech. Mám pocit, že ovulaci jsem snad neměla, alespoň se mi ji nepodařilo vychytat, i když příznaky byly.

Ahoj, tak to jsme jak pres kopirak-ja uplne to samy ????

Gaforia
Kecalka 232 příspěvků 01.11.18 20:26

Teda myslim s tim opozdenym nastupem 2. menstruace a delala jsem ovu testy a nic..
nicmene ted ma dojit 3., tak doufam, ze uz neprijde :D

renorejnz
Stálice 55 příspěvků 01.11.18 20:34

@Gaforia No já doufala, že ta druhá nepřijde, asi tělo nebylo připravené a nevyšlo to. Tak držím pěsti, ať se podaří tobě ;) My budeme zkoušet zanedlouho zase.

jezz1e
Kecalka 305 příspěvků 01.11.18 20:51

Já měla po první revizi MS po 30 dnech a pak už normálně po 28 včetně ovulace. Druhá revize se musela opakovat, pak mi cyklus naskočil až po vyvolávačce skoro za 2 měsíce, ale po této ms už jsem zas normálně ovulovala a menstruovala.
Takže držím palce, ať má zpoždění ten správný důvod. :kytka:

Gaforia
Kecalka 232 příspěvků 01.11.18 21:45

@jezz1e Ty jsi mela dve revize za sebou? :(
A jak jsi na tom ted?

jezz1e
Kecalka 305 příspěvků 02.11.18 07:15

@Gaforia Neboj, u většiny žen je jeden potrat prostě náhoda a určitě se vám další pokus už zadaří.
Já už jsem starší ročník, takže u mě hraje roli kvalita vajíček.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >