Reklama

Cyklus po kyretáži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gaforia
Povídálka 13 příspěvků 08.10.18 06:36
Cyklus po kyretáži

Ahoj holky, chci se zeptat, jak jste to měly s cyklem po kyretáži. Po zákroku jsem to dostala do 4 týdnů, jak slibovala doktorka, ale co pak? Měly jste menstruaci v normálním cyklu, na který jste byly zvyklé? Nebo Vám to přišlo dřív/později? A jak s ovulací? Ta taky přišla, kdy měla?
Děkuji za odpovědi :D

Reklama

Reakce:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19569 příspěvků 08.10.18 08:46

Já první ms po 31 dnech. Jestli byla ovulace nevím. Druhá po 27, ovulace asi nebyla. Třetí po 27, ovulace byla 14 DC,takže v normě. V dalším cyklu ovulace 17 DC, otěhotněla jsem. Běžně předtím jsem měla cykly kolem 30 dní,takže vlastně to nabehlo bez větších problémů.

Jessica4
Povídálka 42 příspěvků 08.10.18 09:28

@Gaforia ahojky. Mě při revizi špatně vyčistili a po 14 dnech jsem se dočistila sama ( tedy tělo :) ) od tohoto dne mi ms dorazila přesně po 28 dnech což je můj běžný cyklus. Ihned po té první ms nastoupila i ovulace. Teď mám cyklus pořád 28 dní za což jsem ráda ale trápí mě síla ms. Dr. tvrdí že je to ok a že tloušťka sliznice je na uhnizdeni vajíčka dobrá, ale od té doby se nám nezadařilo tak nevím :think:

Gaforia
Povídálka 13 příspěvků 08.10.18 10:05

Ahoj holky, děkuju za příspěvky :D
Já jsem totiž byla zvyklá na cyklus 25 dní, dneska je to 28 a nic, tak mě zajímá, jestli se to některé třeba protáhlo, což koukám, že zatím ani jedné z Vás ne :D
Břicho pobolívá, jak kdybych to měla dostat, ale zatím nic, no :think:

Gaforia
Povídálka 13 příspěvků 08.10.18 10:06

@Jessica4 a jak dlouho jsi po revizi? :kytka:

Gaforia
Povídálka 13 příspěvků 08.10.18 10:07

@andelka83 tak to je super :srdce:
A předtím jste se nesnažili? Vyšlo to až po jak píšeš nebo jste čekali? :kytka:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19569 příspěvků 08.10.18 10:16

@Gaforia nesnažili. Čekali jsme tři měsíce,jak řekli v nemocnici,a bylo to dobře. Tělo potřebovalo čas a psychika taky.

Jessica4
Povídálka 42 příspěvků 08.10.18 16:21

@Gaforia no bohužel už rok a třičtvrtě. Už jsem dostala tu odvahu se zpět objednat do Caru :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >