Cysta, co vám pomohlo od bolesti?

Anonymní
18.3.21 21:58

Cysta co vám pomohlo od bolesti ?

Dnes jsem byla na gynekologii, protože mě už týden bolelo v podbrisku bolest se stupňovala.. :,( doktor mě vyšetřil a řekl mi, že mám dvě malé cysty a že sami prasknou, že si mám vzít prášek od bolesti ale žádný mi nezabírá nemáte zkušenost co vám pomohlo? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
845
18.3.21 22:01

Mne hlavně nepřijde Ok, ze té vůbec malá cysta bolí. Mě taky bolelo na vaječníku, ale jen chvílemi, žádná hrůza. Cysta odešla s ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 22:28

Mě cysta dvakrát praskla. A můžu ti odpřísahnout, že jsem jednou lezla po zdi a podruhé jsem si volala rychlou.

• Citovat
  • Nahlásit
6
18.3.21 22:31

A pomohli ti nějaké prášky na utlumení bolesti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 23:13

@Suzieb13 ne. Tlak jsem při příjezdu rychlé měla 80/60 a skoro jsem kolabovala

• Citovat
  • Nahlásit
1391
19.3.21 14:31
@Anonymní píše:
Dnes jsem byla na gynekologii, protože mě už týden bolelo v podbrisku bolest se stupňovala.. :,( doktor mě vyšetřil a řekl mi, že mám dvě malé cysty a že sami prasknou, že si mám vzít prášek od bolesti ale žádný mi nezabírá nemáte zkušenost co vám pomohlo? :think:

A kdy máš dostat MS?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 20:45

@Taktinevím za 8 dnů 🙄

• Citovat
  • Nahlásit
1391
19.3.21 20:56
@Anonymní píše:
@Taktinevím za 8 dnů 🙄

No, týden v bolestech…nic moc. Ale pokud jsi u Mudr.byla, zkusila bych Valetol nebo Algifen, ale ten evím, jestli je i bez předpisu. A pokud by cysty neodešly s MS, tak bych hned volala znova. :think: řekl ti vlasně, jak jsou velké? A to jsou obě na jednom vajječníku? To by se pak dalo pochopit, že bolí, i když jsou malé. Já na ně trpívám taky a i když jsem i měla třeba jen 3cm, tak jsem ji prostě cítila, že tam je. Ale je to spíš jako že mě tam tlačí, překáží a je to epříjemné a obtěžující než vyloženě bolesti. I když někdy mi tam i píchalo. Alepořád to nebylo ve stavu „na prášek“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 07:25

@Taktinevím jsou malé asi 3 Cm a obě na jednom vaječníku. Mě tam strašně tlačí, až Píchá, někdy je ta bolest tak hrozná, že si ten prášek fakt musím vzít. A to nejsem žádný cíťa, něco vydržím, prášek si vezmu až když je fakt nejhůř. Ale tohle bylo už k nevydržení. Děkuji za tip, zkusím Valetol. Když to bude pořad tak bolet. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
1391
20.3.21 13:21
@Anonymní píše:
@Taktinevím jsou malé asi 3 Cm a obě na jednom vaječníku. Mě tam strašně tlačí, až Píchá, někdy je ta bolest tak hrozná, že si ten prášek fakt musím vzít. A to nejsem žádný cíťa, něco vydržím, prášek si vezmu až když je fakt nejhůř. Ale tohle bylo už k nevydržení. Děkuji za tip, zkusím Valetol. Když to bude pořad tak bolet. 8o

Když si vezmeš, že vaječník je taky jen cca 4cm velký, tak ho prostě i ta 3cm cysta zatíží, si teda myslím. No a když jsou tam dvě…Já ji tam mám ted´ už pár dní asi taky, ale jen ji cítím, prostě že tam je, při sednutí třeba, i mě to chvílema tlakuje, pobolívá, ale zatím jsem v poho bez prášku.
Držím palce at´ to klidně dostaneš i dřív a at´ ti hlavně odejdou s MS. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
21.3.21 14:59

Zkus to prohřívat termafonem, jestli piješ mlíko tak s medem a levandulí. pokud lezeš po zdi tak indometacin -na předpis napíše i obvodní
ano bolí to brutálně - šla jsem na pohotovost, tvrdili mi, že to je slepák a když mě otevřeli byla to prasklá cysta na vaječníku
Každá sudá ovulace je maso - pochopitelně tam jsou srůsty!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat