Cysta, mimoděložní nebo opravdové těhotenství?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
55
3.1.20 16:22

Cysta, mimoděložní nebo opravdové těhotenství?

Ahoj všem, chtěla bych se poptat na vaše zkušnosti, poradit, uklidnit.. :)
20.11.2019 jsem měla normální menstruaci. Po 33 DC (23.12.2019) jsem si myslela, že přišla další menstruace (trvala 3 dny a byla o trošku slabší než obvykle) no a 1.1.2020 jsem odpoledne začala krvácet, což trvalo do druhého dne ráno a od té doby již nic. BT jsem měřila 31.12., 1.1. a 3.1. a je vysoká (tolik, kolik mívám po ovulaci). 2.1. jsem si udělala TT a byl pozitivní - 2-3 týden dle ClearBlue. 2.1. po pozitivním TT a krvácením z minulého dne jsem zavolala k DR a ihned šla na prohlídku - na ultrazvuku nic a dle vyšetření to vypadá na začínající menstruaci a ještě jen tak poznamenala pro sebe, že je tam cysta na vaječníku. Vzala mi krev a HCG 462 a že mám přijít tedy za týden 9.1.
A já teď vůbec netuším co to může být, jestli vůbec mohu doufat v těhotenství a v jakém týdnu bych tedy byla, když jakoby v prosinci jsem „menstruovala“. Myslíte, že ta cysta by mohla způsobit takové HCG? Díky za reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11764
3.1.20 16:30

Tak hodnota 462 je tak cca 5tt. Máš normálně pravidelné cykly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
3.1.20 17:00

Na začátku těhotenství se může stát že budeš krvácet. Sama píšeš že byla menstruace kratší a slabší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
3.1.20 17:36

Pravidelné na den úplně ne, v červnu jsem vysadila HA a od té doby byly cykly 34, 30, 27, 29, 33, 33.
Jenze kdybych byla těhotná dle toho cyklu, tak bych byla v 7. týdnu a to by přece muselo být už něco vidět na UZ a prý tam nebylo vůbec nic. Myslíte, že je možné, že ani v 5.by tam nic nebylo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11764
3.1.20 18:05

@malagovicova na ultrazvuku je něco vidět až od 1000 jednotek hcg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
3.1.20 20:49

Tak uvidím toho 9.1., ale na těhotenství mi to přijde moc komplikované 😥

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
738
5.1.20 20:02

Zakladatelko, neházej flintu do žita, má známá byla na ultrazvuku dle výpočtu 8tt a ještě nic nebylo vidět, pouze z krve byl náznak těhotenství, u každé ženy je to individuální a těhotenství se může u každé projevovat taky jinak, někdo místo MS špiní, někdo vůbec..Držím palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.20 12:07

Ahojky, chtěla bych se taky zeptat na nějaké otázky jestli můžu. Minulý měsíc jsem měla menstruaci dřív o dva dny ale nebylo by to tak divné kdyby místo 4 dnů netrvala 7 dní a ještě k tomu dva poslední dny to vypadalo jako menstruace jinak jen špinění. Tento měsíc jsem to měla dostat ale nic, dnešním dnem mám zpoždění 5 dní. Byla jsem včera u lékaře že mě poboliva břicho, testy negativní a on mi našel cystu na vajecniku a objednal mě za 14 dní pokud to nedostanu. Chci se zeptat, čím dal víc mě bolí prsa a strašně se zvětšila. Může to dělat ta cysta? Dřív jsem měla cysty na obou vaječníkách a šla jsem sněma na operaci ale nikdy jsem nebyla bez menstruace, max 2 dny rozdíl jinak pravidelné a prsa nikdy nebolela. Má někdo taky takové zkušenosti? Antikoncepci neberu, snažíme se o mimi. Děkuji za rady :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 18:39

Ahoj holky, od dnešního rána mě neskutečně bolí na pravé straně podbřišku. Snažíme se první měsíc o mimčo, sex během ovulace byl několikrát. Jedno dítě, už mám ale tohle jsem v těhotenství nikdy neměla. Dělala jsem si těhotenský test ale je negativní, je na něho moc brzy, ms mám dostat až za 9 dní. Mám strach jestli to nemůže být prasklá cysta ale ty se prý na TT objeví v podobě druhé čárky ale u mě bylo naprosté sněhobílo. Ms bych to taky nepřisuzovala, břicho mě cca 4 dny před ní sice bolí ale ne takhle. Musím chodit v předklonu, je to taková ostrá bolet,, když si sednu tak je to o něco lepší ale stejně to dost bolí. Ještě mi bývá semtam slabo a trochu na zvracení, to prý může být taky u prasklé cysty. O normální těhotenství se jednat nemůže, že ne? Líbilo by se mi to, byli by jsme rádi ale stojím nohama na zemi.

• Citovat
  • Nahlásit
2585
15.11.20 19:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky, od dnešního rána mě neskutečně bolí na pravé straně podbřišku. Snažíme se první měsíc o mimčo, sex během ovulace byl několikrát. Jedno dítě, už mám ale tohle jsem v těhotenství nikdy neměla. Dělala jsem si těhotenský test ale je negativní, je na něho moc brzy, ms mám dostat až za 9 dní. Mám strach jestli to nemůže být prasklá cysta ale ty se prý na TT objeví v podobě druhé čárky ale u mě bylo naprosté sněhobílo. Ms bych to taky nepřisuzovala, břicho mě cca 4 dny před ní sice bolí ale ne takhle. Musím chodit v předklonu, je to taková ostrá bolet,, když si sednu tak je to o něco lepší ale stejně to dost bolí. Ještě mi bývá semtam slabo a trochu na zvracení, to prý může být taky u prasklé cysty. O normální těhotenství se jednat nemůže, že ne? Líbilo by se mi to, byli by jsme rádi ale stojím nohama na zemi.

A co slepák? Jestli máš takové akutní bolesti, jeď na pohotovost. Těhotenství by na začátku nejspíš takhle nebolelo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11764
15.11.20 19:34

No tak těhotenství ne. To tě spíš chytil slepak ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
15.11.20 19:36

Ahoj, praskla cysta se urcite neobjevi v podobe 2 carek na tt, mela jsem 3 cysty od brezna a nikdy tam nebyl na tt ani naznak ani duch pro druhou carku… skutecne to cysta byt muze, ja sama mela v pravem vajecniku, bolest priserna, ze jsem myslela, ze jsou to me posledni minuty, chytilo me to za volantem a musela jsem zastavit a rozchodit to… prasknuti cysty boli, pak se vylije tekutina a nez se ti vstreba ta tekutina, taky to trva, vlastne boli i to, kdy ti cysta roste nez praskne… nejlepsi je zabehnout zitra na gyndu, at se ti ultrazvukem podiva, zda to je ta cysta a budes moudrejsi, protoze pokud ti nepraskne sama, musi ti ji nekdo „rozbit“, tak abys pak nemela nejake neprijemnosti :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
15.11.20 19:39
@Lil Kitkatt píše:
A co slepák? Jestli máš takové akutní bolesti, jeď na pohotovost. Těhotenství by na začátku nejspíš takhle nebolelo..

Ja mam to same menstruace se vubec nedostavily snazime se o miminko uz necely pul roku stale nic jen zpozdeni menstruace uz 3 tydny test je negativni 😪

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
15.11.20 19:44

Snazime se o miminko

Dobrý večer chtěla bych se zeptat z přítelem se snazime o miminko uz pul roku ale nedaří se posledni menstrace byla 25.9 brala jsem dupfaston ale vysadila jsem je 3 mesice byly menstruace v poradku dostavily se jak meli bolesti v pod brisku spatne jse mi chodi na wc jako kdybych tam neco mela test jsem si delal pred tydnem byl negativni pila jsem necely mesic caj kontryhel cetla jsem ze pomaha k oplodneni od te doby ty menstruace neprisly strasne se snazime z pritelem ale nejak se nedari nevim jestli se mi neco nepokazilo a nebo jsem v tom ale test zblbl ale to asi ne mohli by ste mi poradit prosim :ok_hand: 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13952
15.11.20 20:19

Jezis a nemuze to být slepak 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu