Cysta na vaječníku prosím o radu:(

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.10.21 20:50

Cysta na vaječníku prosím o radu:(

Zdravím všechny ženy, prosím moc o radu.
Moje situace je taková:
Vysadila jsem antikoncepci, která mě byla předepsaná pravě kvůli opakujícím se cystam. HA jsem brala rok, vysadila jsem ji na konci srpna kvůli snažení. Hned první cyklus se mě udělala cysta 5 cm plna krve, šílené bolesti a spoždění MS. Proto mě dali injekci na vyvolání s tím, že určitě s MS cysta odejde a na kontrolu už chodit nemusím. Teď jsem 17 DC a dnes znovu bolesti jako předtim kvůli cestě. Zajímá mě vás názor co v moji situaci dělat? A zda je možné vůbec v této chvíli otěhotnět? Gynekoložka mě řekla, že nejlepší na cysty je bud HA nebo otěhotnět. Ale jde to vůbec s takovými cystami? Děkuji za rady jsem z toho špatná :( :kytka:
A omluvte anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18758
13.10.21 21:15

Jde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1426
13.10.21 21:17

Také jsem po vysazení HA měla cysty.
Mně se přestaly dělat cca 4. cyklus a pamatuju, že mi lékařka řekla, že pokud cysty nejsou velké, tak by neměly překážet v otěhotnění.
Pokud by tam nějaká zůstala a ty otěhotněla, tak se jen hlídá jestli neroste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 21:25

Já jsem to pravé pochopila tak, že když se mi udělá cysta tak to znamená, že nemůžu mít ovulaci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 22:01
@Markéta188 píše:
Také jsem po vysazení HA měla cysty.
Mně se přestaly dělat cca 4. cyklus a pamatuju, že mi lékařka řekla, že pokud cysty nejsou velké, tak by neměly překážet v otěhotnění.
Pokud by tam nějaká zůstala a ty otěhotněla, tak se jen hlídá jestli neroste.

Já jsem to pravé pochopila tak, že když se mi udělá cysta tak to znamená, že nemůžu mít ovulaci.

• Citovat
  • Nahlásit
18758
14.10.21 07:00
@Anonymní píše:

To je nesmysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1426
14.10.21 10:54
@Anonymní píše:

Proč by si nemohla? Každý měsíc ovuluješ z jiného vaječníku a pokud cysta není přes celý vaječník, tak k ovulaci dojde i s cystou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 10:59
@Markéta188 píše:
Proč by si nemohla? Každý měsíc ovuluješ z jiného vaječníku a pokud cysta není přes celý vaječník, tak k ovulaci dojde i s cystou.

Dobré vědět dekuju, pochopila jsem to tak, že folikul nepraskne a z toho se vytvoří cysta takže jsem bez ovulace, mám v tom už hokej.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1426
14.10.21 18:32
@Anonymní píše:
Dobré vědět dekuju, pochopila jsem to tak, že folikul nepraskne a z toho se vytvoří cysta takže jsem bez ovulace, mám v tom už hokej.. :nevim:

To ano, cysta je neprasklý folikul (teda jedna z druhů cyst), ale další měsíc se folikul utvoří nový :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 19:16
@Markéta188 píše:
To ano, cysta je neprasklý folikul (teda jedna z druhů cyst), ale další měsíc se folikul utvoří nový :oops:

Snad se brzy zadaří.. :?
Koupila jsem si i femigard, a tento měsíc ho beru prý by měl být na ty cysty dobrý..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat