Cysta na žlutém tělísku a pozitivní těhotenský test

805
27.6.13 10:22

Cysta na žlutém tělísku a pozitivní těhu test

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na vaši zkušenost.11.4 jsem byla na kyretáži po zamlklém těhu. Po první ms která se dostavila 4 týdny po kyretáži jsem šla na porevizní kontrolu a mudr mi tam našel cystu na žlutém tělísku 3 cm a že se to prý stává. Zítra bych měla dostat další ms, ale dnes mám pozitivní těhu test. Mezitím jsem měla další ms při které měla cysta udajně odejít, tak teď nevím jestli to způsobila cysta a nebo jestli bych mohla být těhu. Je možné aby byl těhu test pozitivní před ms? Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3149
27.6.13 10:44

No test pozitivní před Ms být může ale jak je to s tou cystou to nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5370
27.6.13 10:54

Prý když cysta udělá pozitvní test tak je to jen duch čárky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
27.6.13 11:03

Bude to normalni korpuslutealni cysta, ktera tam ma byt a ktera vyzivuje tehotenstvi, i velikostne to odpovida, takze jsi s nejvetsi pravdepodobnosti uplne normalne tehotna :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7369
27.6.13 11:19

Ja mela cystu zluteho teliska v tehotenstvi. Mela v 6.-7.tydnu az 7cm a pak se zacala zmensovat. Mizi kolem 12. Ted jsem v 16. A dokonce jsem na ni zapomnela, ale nikdo o ni nemluvil, tak asi zmizela. Urcite muzes mit // pred MS. Takze myslim, ze jsi tehotna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
27.6.13 11:33

Děkuji holky za info, já tu cystu měla před ms která byla 3.6 a to prý by měla odejít. Takže teoreticky by tam po ms která byla pravidelná a silná neměla být. Takže budu tajně doufat že jsem těhu, dnes jede sestra k mudr tak jsem si tam volala a vezmou i mně. Jeto brzy.ale přišla jsem o práci kvůli předešlému těhu a mám smlouvu do 30.6 prý po ztrátě důvěry, takže bych mohla jít ještě na neschopenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat