Cysta? Nebo něco jineho

22.5.17 20:55

Cysta? Nebo něco jineho

Ahoj ženy, mám 14den zpoždění s MS. Moc mě to neudivuje, protože je to vzhledem k mým splašeným hormonům normální. Jde ale o to, že chodím každou chvíli na malou. Břicho mám nafouklé a chvílemi je mi na zvracení. Může to být cysta? S manželem manželem se snažíme už 2roky o miminko, ale neúspěšně takže na to jsem ani nepomyslela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2604
22.5.17 20:58

Cysta, prochladnutí, zánět, i těhotenství :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16107
22.5.17 21:02

Zkus si test a pak se uvidí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3142
22.5.17 21:11

Já cystu měla, ale zvracení u toho teda ne :nevim: a že bych chodila víc na malou? :think: to pokud si dobře vzpomínám taky ne. Ale menstruace nepřicházela a začalo se mi dělat akné, začala jsem přibírat na váze a břicho mi rostlo, jako bych byla opravdu těhu. Prostě příznaky úplně jak těhu. Ale časem jsem začala mít bolesti v břiše a ty se stupňovaly… Brzy po prodělané cystě jsem otěhotněla a zase to stejné - nepřišla menstruace, výbuch akné, začala jsem přibírat a rychle mi rostlo bříško - jen tentokrát už žádné bolesti, ale zato pořádné zvracení :poblion: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.19 22:08

cysta nebo něco jiného

Ahoj holky obnovoji diskuzi abych nezakládala jinou…
cca 14 dní před ms mě začlo pobolívat v podbřišku a hodně jsem se nafoukla..ráno to není tak hrozné i když není to jako obvykle a večer mám úplný balon…vždycky když jsem měla cystu bylo to stejné ale vždy se mi tím opozdila ms..ted přišla normálně…čekala jsme že se teda zase (sfouknu během ms) ale nic pořád jsem strašně nafouklá…bolest stejná ale není to celý den, pořád se mi chce na záchod (ale žádné pálení a nic nejsem nachlazená ani žádný zánět nemám )
a mám pocit že jsem to dostala ale mám pár dní po ms, mám pořád strašný hlad…Takže vůbec nechápu co se děje jestli to teda je cysta nebo nějaký hormonální výkyv :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.6.19 22:10

Oprava né 14 dní ale zhruba 3 týdny + po dobu ms a po (pobolívání a nafouknutí

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama