Cysta v dutině břišní a hyperechogenní fokus

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
4.10.21 20:55

Cysta v dutině břišní u plodu a hyperechogenní fokus

Ahoj,
dnes jsem byla na prvním screeningu (12+6) a paní doktorka nejprve viděla na srdíčku hypoechogenni fokus (údajně to nic neznačí) + drobnou cystičku v dutině břišní. Přizvala si na prozkoumání ještě kolegu doktora a ten cystu potvrdil.
Muže se vstřebat, nemusí…ale víc mi neřekl. Na kontrolu mám přijít za tři týdny a bude se vše sledovat.
Jinak je vše v normě, krevní testy byly v pořádku. Nevím, zda kombinace fokusu a cysty muže signalizovat problém a zda spolu tyto dvě anomálie nějak souvisí.
Setkali jste se s tím někdo? Asi nemusím popisovat, jak velký strach mám. Těšila jsem se, jak už všem oznámím radostnou novinu a nyní ani nevím, zda to vůbec s někam sdílet. :(
Budu rada za jakékoliv vaše tipy, postřehy…cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
249
4.10.21 22:27

S cystou zkušenost nemám, ale hyperechogenní fokus na srdíčku jsme měli na posledním screeningu. A předtím bylo taky pořád něco (vyšší šíjový projasnění a špatný tok v ductus venosus). Syn má v srdíčku malý otvor mezi síněmi, nijak ho to neobtěžuje a nemá žádné potíže. Kardiologický nález byl po půl roce lepší, za měsíc jdem na kontrolu po roce :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat