Cysta, vynechaná ms a hnědý výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzikaa
Kecalka 220 příspěvků 10.01.18 19:05
Cysta, vynechana ms a hnedy vytok

Ahoj, prosim o radu. MS jsem mela naposledy 9.10.2018, po vynechani Ms jsem sla k doktorce, ktera mi udelala test z krve a dala mi vyvolavacku. Za vic jak 14 dni jsem tam byla znovu.Ms se nedostavila. Delala mi znovu ultrazvuk a nasla tam cystu 6,5 cm velkou, dalsi negativni test z krve a dostala jsem dvojitou vyvolavacku. Dnes jsem tam byla znovu, cystu mam porad a ke vsemu mam hnedy vytok z kousky tkáně (od nedele)a delala mi dalsi krevni tehotensky test a opet jsem dostala dvojitou vyvolavacku. Mate stim nektera zkusenost?

Reklama

Reakce:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 10.01.18 19:52

No jsem zvědavá..asi čeká no jestli praskne

sarusa4
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 10.01.18 20:05

Asi moc neporadim..Mám taky několik měsíců cystu 4,5cm. Menstruaci mám, ale první 3 dny taky hnědý výtok a kousky a pak 3 dny normální. Souviset to může a nemusí :nevim:

Zuzikaa
Kecalka 220 příspěvků 10.01.18 20:23

V sobotu jedu na dovolenou tak mam trochu strach. Myslite ze i pres cystu jsem mohla otehotnet?

sarusa4
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 10.01.18 20:51

Myslím, že i s cystou se dá otěhotnět, ale to by byl snad pozitivní ten test.

Zuzikaa
Kecalka 220 příspěvků 10.01.18 21:25

@sarusa4 takvysledky toho dnesniho se dozvim zitra. Prekvapuje me ten hnedy vytok a proc stale nedostavam ms, je mozne ze jsem mela tak malou hladinu t. Hormonu ze by se to ukazalo az ted? :?

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 11.01.18 14:56

Cysta dokáže totálne rozhodit cyklus, takže jakékoliv spinení, jiný charakter menstruace, atd…to vse muže zpusobit cysta. Stejne tak vynechání menstruace..Já když mela cystu, tak jsem to taky zničehonic nedostala…

Zuzikaa
Kecalka 220 příspěvků 11.01.18 15:12

Je to ale hrozné, člověk by chtěl mimi a místo toho nedostane MS 3 měsíce skrz cystu, které se u mě vyloženě líbí a nehodlá vymizet :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 08:43
Cysta prasklá

Dobrý den, chtěla bych se zeptat…
Mám 13 dní zpožděnou menstruaci. Bývá pravidelná. Měla jsem bolestí v podbřišku ale přikládala jsem to že sem se mohla nachladit.
Včera po sexu jsem měla obrovské bolesti křeče jako mám silnou menstruaci u toho jsme měla studený pot a zimnici. Bylo mi na omdlení. A měla jsem pocit na velkou. Vzala jsem si Ibalgin a potom usnula. Dneska jsem byla u Dr. A ta mi řekla že tam vidí větší množství tekutiny. Že nejspíš praskla cysta. Ale že neví co to je za tekutinu. Že voda by se měla ztratit většinou do 24 hodin. Mohu se zeptat jak se dozvím co tam je za tekutinu. Voda, krev, hnis??? Četla jsem na internetu že to nemusí být jen voda. Prosím má někdo zkušenosti? A říkala že to asi dostanu. Děkuji všem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama