Cysta - vyšetření v nemocnici

Anonymní
30.4.20 14:21

Cysta - vyšetření v nemocnici

Už asi 3 měsíce mám cystu na vaječníku a dost nepříjemně mě pobolívá vpravo v podbřišku, před 2 měsíci jsem byla na pohotovosti v nemocnici a tam mi cystu potvrdili, dostala jsem pak od doktorky injekci na vyvolání menstruace, protože jsem to kvůli těmto problémům měla zpozdene a měla jsem se opět dostavit na kontrolu, až menstruace skončí, vzhledem k situaci jsem si ale řekla, že vydržím, bolest v podstatě vymizela, ale před pár dny se mi zase všechno vrátilo, menstruaci mám nyní zpožděnou už více než dva týdny a pobolívá mě podbrisek, přijde mi, že mám i zvýšenou teplotu a je mi divně od žaludku..jelikoz mám svoji doktorku v jiném městě, volala jsem dnes do nemocnice, jestli by mě mohli vyšetřit a paní byla dost nepříjemná, zdůraznila, že teď budou 3 dny volna a já musím otravovat s mými problémy, řekla, že mě může objednat, a jestli je to akutní, tak mohu teda přijít hned, odvoz budu mít ale až k večeru..Myslíte, že budou hodně naštvaní, když přijdu až ve večerních hodinách? Vím, že toho teď všichni zdravotníci mají plný zuby, ale bojím se, abych něco nepodcenila, cysta měla už před 2 měsíci 65×48 mm..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32487
30.4.20 14:25

No naštvaní asi budou a řekla bych, že pravém. Času bylo dost, u nás třeba gynekologie normálně fungovala i pro prevence, natož pro problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7591
30.4.20 14:32

A co je za problém jet ke sve doktorce do jiného města? Tohle není případ pro pohotovost ani když není korona. Zajímavý že lidi řeší věci X měsíců starý když je karanténa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18467
30.4.20 14:57

To byla ale tvoje chyba že si nešla na kontrolu když si jít měla. Nehazej vše na covid. Objednej se ke své doktorce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Modrásek modrý
30.4.20 15:09

Zaměřila bych si teplotu, udělala gravitest. Při negativních výsledcích a prudké akutní bolesti bych šla do nemocnice, jinak v příštím týdnu ke svému gynekologovi.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat