Cystoskopie... Mám strach

Anonymní
22.6.21 17:23

Cystoskopie moc se bojím ale fakt moc

Ahoj zítra mám podstoupit vyšetření cystoskopie něco jsem četla na netu, a strašně se bojím. Premišlím že tam nepůjdu ale na druhou stranu si říkám že musím mám dlouhodobé problémy. Ale strašně se fakt bojím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
178
22.6.21 17:33

Ahoj, neboj, když si necháš dát znecitlivující gel (nabízejí to), tak je to jen takové lechtání. Vážně..:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 17:35

@Karolína13210 tak snad jo, a mužů vědět po zákroku? Bolí to pak při čůrání?

• Citovat
  • Nahlásit
15800
22.6.21 17:36

Neboj se :kytka: Uz jsem na tom byla 2× a uprimne… pro mne je mnohem horsi vysetreni na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15800
22.6.21 17:37
@Anonymní píše:
@Karolína13210 tak snad jo, a mužů vědět po zákroku? Bolí to pak při čůrání?

Neboli, nepali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841

Neblazni, kdyz uhnes strachu, nepujdes tam, tak se budes citit mizerne nejen fyzicky, ale i psychicky, zes to nezvladla. Navic te to muze stejne dohnat, nakonec tam budes muset a budes si nadavat, zes to mohla mit davno za sebou.
Nejhorsi na tom vsem stejne bude ten strach a nervozita pred tim. A to uz ti zbyva jen par hodin. Zitra touhle dobou se muzes poplacat po rameni, zes to dala.
Naplanuj si nejakou odmenu, at se mas na co těšit. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18031
@Anonymní píše:
Ahoj zítra mám podstoupit vyšetření cystoskopie něco jsem četla na netu, a strašně se bojím. Premišlím že tam nepůjdu ale na druhou stranu si říkám že musím mám dlouhodobé problémy. Ale strašně se fakt bojím.

A bojíš se čeho? Znam horší vyšetření

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15800
22.6.21 17:38
@lachtanice86 píše:
A bojíš se čeho? Znam horší vyšetření. Vždyť je to v narkoze.
8o 8o 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
22.6.21 17:39

První cystoskopii jsem měla ve věku 12 let, od té doby ob rok. Nic hrozného to není. Trochu nepříjemné, jako každé vyšetření „tam dole“, ale nebolí to.
Po vyšetření žádný problém, při močení opravdu nic nebolelo. V jakém stavu jsem přišla před, v takovém jsem vždy odešla. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4097
22.6.21 17:51
@Karolína13210 píše:
Ahoj, neboj, když si necháš dát znecitlivující gel (nabízejí to), tak je to jen takové lechtání. Vážně..:)

Neboj, za mě je to úplně jedno z nejpohodovějších vyšetření, byla jsem hodněkrát a oproti problémům, co mám s močovým měchýřem, je tohle fakt maličkost. Nebolelo mě to nikdy ani trochu, ani po výkonu, žádné řezání, pálení… je to rychle hotové. Kolonoskopie a gastroskopie byly daleko horší, ale taky se to dalo. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11017
22.6.21 17:54
@lachtanice86 píše:
A bojíš se čeho? Znam horší vyšetření

Já taky, třeba bronchoskopii nebo gastroskopii. Proti tomu je opravdu cystoskopie brnkačka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 18:36

Dávají gel a necítíš nic. A když píšu nic, myslím tím fakt nic.

• Citovat
  • Nahlásit
380
22.6.21 18:56

No mě to teda bolelo dost a to nejsem žádný ořezávátko..třeba taková gastroskopie byla pro mě těžká pohodička. Já teda nesnesu ani cévkování, musí mi ho dávat v narkoze (pokud je to nutné při operaci). Ale pokud není zbytí, tak člověku stejně nezbyde nic jinýho, než tam jít. Hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1541
23.6.21 11:54

Ja teda taky musim rict, ze radsi xkrat hysteroskopii bez narkozy nez cevkovani nebo cystoskopii :-/
Asi mam nejakou blbou mocovou trubici, ale cystoskopie me trochu bolela a hlavne potom jeden den curani jak kdyz mocim ziletky :-/
A to same po cevkovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4097
23.6.21 16:32
@Anonymní píše:
Ahoj zítra mám podstoupit vyšetření cystoskopie něco jsem četla na netu, a strašně se bojím. Premišlím že tam nepůjdu ale na druhou stranu si říkám že musím mám dlouhodobé problémy. Ale strašně se fakt bojím.

Tak co, jak jsi to zvládla? Šla jsi tam nakonec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat