Cytologie a její výsledek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

niky163
Povídálka 29 příspěvků 09.11.18 21:09
Cytologie a její výsledek?

Zdravím a přecházím rovnou k věci. Je to dva týdny, co jsem byla u své gynekoložky na preventivní prohlídce a hlavně na cytologii. Už skoro dva roky trpím mykózami, a to vždy týden před menstruací (Dr tvrdí, že to určitě není z HA, skoro se mi vysmívá do obličeje). Ale k věci, v pondělí jsem volala Dr, aby mi sdělila výsledky oné cytologie. A teď poraďte. Dr mi sdělila, že jsem v pořádku, ALE mám uvnitř nějaké zánětlivé změny. A ty se prý nijak neřeší, že jí nikdo z cytologie neřekl, že bych měla přijít na další vyšetření, a tak se o to prostě nebude starat. A teď mi vrtá hlavou, nemám já náhodou ty mykózy kvůli tomuhle? Sakra já mám uvnitř zánět, který Dr prostě neřeší? Co si o tom myslíte, máte s tím některá zkušenost? Přemýšlím, že půjdu k jinému doktorovi. Hlavně si už vůbec nevím rady…

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 09.11.18 21:13

@niky163 zánětlivé změny nemusí být zánět, ale změna na čípku způsobená zánětem, který už může být pryč. Ale pokud doktorce nedůvěřuješ, proč u ní zůstáváš?

niky163
Povídálka 29 příspěvků 09.11.18 21:16

@Aduš8 poněvadž moje mamka je u ní. Navíc už přemýšlím delší dobu, že půjdu jinam. Jenže stále prostě dávám šanci téhle. :(

Twixinka
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 5 inzerátů 09.11.18 21:19

@niky163 to znam,pomohla az zmena gynekolozky a dvoje antibiotika najednou - jedny spodem,druhe horem :nevim: jo a jeste mi ta nova doktorka rikala,ze takhle zanedbany cipek dlouho nevidela :(

niky163
Povídálka 29 příspěvků 09.11.18 21:21

@Twixinka no páni :-( jestli mě tohle taky čeká… :nevim: opravdu strašný jací jsou někteří doktoři…

Twixinka
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 5 inzerátů 09.11.18 21:24

Jo to mas pravdu :( jsem vdecna za tu novou doktorku a nedam na ni dopustit :) od te doby,co jsem u ni,tak mam vse v poradku a zadne stresy z prohlidky ;)

niky163
Povídálka 29 příspěvků 09.11.18 21:27

@Twixinka to věřím, každý doktor to bere jinak, jeden jen jako zaměstnání, ale druhý opravdu chce pomoct. Tak myslím, že ve výměně Dr mám jasno. :-) jen se zeptám, jak jste tu změnu řešila? Pokud Vám to nevadí. Děkuji.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 5 inzerátů 09.11.18 21:30

@niky163 ja vlastne nijak :lol: proste jsem si vyhledla novou gynekolozku, zavolala tam na objednani, ze chci prejit a oni si do me prohlidky zaridili poslani karty :) jen mi rikali, ze bych mela te sve stare doktorce zavolat a rict ji to, ale po te posledni prohlidce u ni, ktera skoncila hadkou, jsem ani to neudelala :?

niky163
Povídálka 29 příspěvků 09.11.18 21:32

@Twixinka tak to úplně chápu… Taky bych jí nevolala. :-D děkuji moc :-)

P4ja
Kelišová 6275 příspěvků 09.11.18 21:44
@niky163 píše:
@Aduš8 poněvadž moje mamka je u ní. Navíc už přemýšlím delší dobu, že půjdu jinam. Jenže stále prostě dávám šanci téhle. :(

No, jde o tvé zdraví ne o šanci doktorce. Sama jsem měnila. Dřív se mně pořád vracelo špinění po sexu, výtoky a nevycházely stěry. Doktor to neřešil a ještě se na mě díval, jak kdybych prováděla kdoví co. Nová doktorka se zhrozila a hned jsem dostala ATB a za týden bylo po problému. A čípek mně zkontrolovali na lepším pracovišti.

Prostě máš právo doktorku změnit a nebo aspoň zajít na konzultaci jinam.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 5 inzerátů 09.11.18 22:17

@niky163 rado se stalo :kytka:

niky163
Povídálka 29 příspěvků 11.11.18 19:51

@P4ja teda, no tak teď mám změnu jasnou, jak to tu čtu 8o děkuji moc… Já mám právě problémy s mykózami, a když jsem chodila s tím za Dr, tak ze mě dělala bůh ví jakou špindíru. :roll:
@Twixinka :andel:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >