Cytologie půl roku po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 31.10.14 19:20
Cytologie půl roku po porodu

Ahoj holky,
před 14 dny jsem byla na gyndě, kvůli špinění mimo cyklus, nechat si napsat HA. Udělala mi i stěr a dneska mi přišel mejl, že se mám v únoru dostavit na kontrolu, dle výsledků cytologie. Nic víc. Takže jsem teď docela vyděšená. A nevadí, že dělala ten stěr i když jsem špinila? Ach jo :?
Moc nevim, co si o tom mám myslet a tak se bojím 8o

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 31.10.14 19:30

Jestli si te pozvala na kontrolni cytologii az v unoru, tak to nebudd nic vaznyho, ale asi jen drobne zmeny na cipku, ktere se museji pohlidat. Pro klid duse tam zkus zavolat, ne?

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 31.10.14 19:33

To udělám hned v pondělí. Docela se divím, ze poslali jen mejl, když jsem byla těhotná, volala i kvůli receptu na železo :roll:

HankaHK
Závislačka 4459 příspěvků 52 inzerátů 31.10.14 19:42

@lyrica taky jsem měla tzv. askus- nespecifický nález na čípku, bylo to následkem hormonů při kojení. Při kontrolním stěru, když už jsem nekojila, bylo vše v pořádku, taky jsem měla termín pozvání za půl roku

janina022
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 31.10.14 19:43

Naše dr. taky posila jen maila volají jen když je to opravdu akutní. Také jsem chodila po pul roce. Pak to bylo Ok. Za další dva roky opět nejake změny a nelepsill se to tak jsem musela na konizaci. Od té doby zase Ok :-)

Majdula83
Nadpozemská drbna 26890 příspěvků 31.10.14 19:44

Taky jsem po prvnim porodu mela prijit na kontrolni cytologii uz za pul roku. Na dalsi uz klasika po roce.

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 31.10.14 19:46

Já jsem posera a hned mě napadá to nejhorší, tak potřebuju uklidnění :oops:

Petulinaxx
Ukecaná baba ;) 2283 příspěvků 31.10.14 20:04

Prvni cytologii po porodu jsem taky mela lehce mimo normu, dalsi ster po pul roce byl v pohode.

michellll
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 31.10.14 20:14
@lyrica píše:
Ahoj holky,
před 14 dny jsem byla na gyndě, kvůli špinění mimo cyklus, nechat si napsat HA. Udělala mi i stěr a dneska mi přišel mejl, že se mám v únoru dostavit na kontrolu, dle výsledků cytologie. Nic víc. Takže jsem teď docela vyděšená. A nevadí, že dělala ten stěr i když jsem špinila? Ach jo :?
Moc nevim, co si o tom mám myslet a tak se bojím 8o

Ahojky bud v klidu ja po porodu taky mela nejaky asi malej nalez na cipku tak jsem tam musela hned za pul roku zas na kontrolu a uz to bylo ok, takze se nestrachuj :hug:

a1j2a3
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 31.10.14 20:17

Prislo mi info smskou, ze se mam dostavit na kontronli ster, volala jsem tam a nemela sem v norme hodnoty, bylo to po sestinedeli, takze brzy pudu zas a doufam, ze to uz bude v poradku, kdyby to bylo vazny, tak by volali

sad 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.14 20:17

Neboj, kdyby to bylo moc zlé, pozve si tě na zítra. Já měla malinké změny na čípku, začalo to po porodu, tak chodím na cytologii taky místo 1 x za rok dvakrát. Taky jsme teď byla, snad se to nehorší. MUDr. mi vysvětloval, že je snad 6 nějakých stádií těch změn, mám první. Neboj, nebude to tak zlé, ale možná malinké změny tam jsou. Zavolej tam a budeš klidnější. Nestresuj se tím tolik.

klenice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 31.10.14 20:40

@lyrica Neměj strach, kdyby to bylo akutní, jdeš do týdne na kudlu ;) Budou tam drobné změny a Dr. tě pouze zařadil/a do skupiny více sledovaných pacientek. Mně když zjistili carcinoma in situ, šla jsem hned za 3 dny na konizaci.

atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 31.10.14 22:47

@lyrica taky jsem po prvním porodu chodila na cytologii častěji - nějké změny na čípku byly, nejprve jsem byla po 6m, a pak asi 2-3× po 3m. Nakonec se to spravilo a cajk

Petule030
Kelišová 5815 příspěvků 1 inzerát 04.02.16 09:47

Ahoj holky,
potřebuji uklidnit. Před 3 týdny jsem byla na preventivní prohlídce a dnes mi volala sestřička, že výsledky jsou v pořádku, ale ať přijdu za půl roku na další kontrolu. 8o V ten moment mě zmátlo, že jsou v pořádku. Ale jak jde čas, vrtá mi hlavou, proč teda mám přijít už za půl roku? Asi tam byl nějaký nález, ne? Jsem mladá, bezdětná a rozhodně bych si děti moc přála. Teď mám nervy, že se to začne zhoršovat, povede to k odebrání čípku a nemožnosti mít děti :( Chjo :( Myslíte, že kdyby tam vážně něco začínalo bujet a já třeba do půl roku, do další kontroly otěhotněla, že by to byl problém?

Edit.: Kruci, jsem na mobilu a předtím jsem přehlédla v názvu tématu to slovo „po porodu “

Příspěvek upraven 04.02.16 v 09:49

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 04.02.16 09:49

@Petule030 kontroly se dělají co půl roku, takže na tom nevidim nic divného :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >