Čzu - obor Kynologie názory?

28.1.20 07:51

Čzu-obor Kynologie názory?

Ahoj, chci jít letos studovat čzu - obor Kynologie, byl tam někdo z vás, nebo máte zkušenosti? Cokoli, zajímá mě to, prostředí, učitelé.

Děkuji za názor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5749
28.1.20 08:35

Tak to ze jsou v jednom rocniku nejaci kantori neznamena, ze dalsi rok na tom oboru budou stejny. Ja studovala na stejny fakulte uz davno jinej obor a mam czu moc rada. Vsude dojdes pesky a je to tam fajn. Zadny courani po Praze sem a tam jako studenti uk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 08:45

@Tarjei mě to jen zajímá, bohužel jsem propasla dny otevřených dveří.. Jsem ráda za názor :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.20 09:27

Znám lidi, kteří do toho oboru nastoupili mezi prvními. A znovu by si ho nevybrali, někteří ho ani nedokončili a šli studovat něco užitečnějšího. Byli to lidé, kteří v tu dobu už měli zkušenosti, vyrůstali v chovatelských rodinách a vcelku nic nového se prý neučili. Ale třeba se to za ta léta zlepšilo

• Nahlásit
  • Citovat
28.1.20 09:34
@Anonymní píše:
Znám lidi, kteří do toho oboru nastoupili mezi prvními. A znovu by si ho nevybrali, někteří ho ani nedokončili a šli studovat něco užitečnějšího. Byli to lidé, kteří v tu dobu už měli zkušenosti, vyrůstali v chovatelských rodinách a vcelku nic nového se prý neučili. Ale třeba se to za ta léta zlepšilo

Jelikož si chci příští rok pořídit NO a věnovat se s ním Kynologii, přišlo mi to vhodné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26893
28.1.20 10:05

Doporučuji se přidat na FB do skupin ČZU koleje… tam už hodíš příspěvek a poptáš se přímo tam studujících :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.20 10:59

Ahoj, na ČZU studuji 3. rokem. Jsem ve tretaku na prezenčním studiu a pak ve druhaku dálkově právě na kynologii. ČZU samo o sobě je fajn, máš všechno v jednom - koleje, fakulty, menzu, restauracky.. Učitelé jsou taky většinou fajn, jasně, najde se i někdy horší učitel, ale zatím jsem nenarazila vyloženě na kretena.. Co se týká te kynologie, tak mám právě posledních pár týdnů pocit, že mě to moc nebaví, jsem ve 4. semestru a o psovi nepadlo vlastně ještě ani slovo, v 5. semestru by to mělo začít, tak snad :lol: Měnily se ale studijní plány a tam už od prvaku nějaké kynologicke věci jsou. Otázka je, jestli se tím chceš živit, nebo jestli ti jde jen o to, že máš kynologii jako koníčka, jako já. Příprav se na to, že v oboru moc práce nenajdeš, tu kynologii si dělají z velké části třeba psovodi u policie apod., kteří si jenom doplňují vzdělání. Byt tebou, poohlédnou se ještě po jiném oboru a ještě o tom přemýšlím. Ka jsem fakt ráda, že jsem si tu kynologii zvolila jako něco, co mě zajímá, ale živit mě bude něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
5749
28.1.20 11:05

Zakladatelko viz posledni prispevek, presne tak, na uziveni to neni. Btw bracha je psovod u policajtu a nic na to ani studovat nepotreboval, takze tohle je fakt zajmovej obor. Ja studovala zivocisnou produkci dalkove a fakt sw mi tam libilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.20 11:21

Ještě bych doplnila, že se jedná hlavně o teoretickou výuku, takže budeš sedět nad učebnicema a budeš se učit, určitě nečekej, že tě někdo naučí něco praktického.

Jsi z Prahy, budeš dojíždět, nebo budeš na koleji/na bytě? Jinak na kolejích je situace taková, že ji na začátku roku dostane málokdo, většinou se na tebe dostane třeba až koncem října, psi na kolejích být mohou, ale není to samozřejmost, spíš výjimka, musíš se domluvit a mít štěstí, ale třeba se to zase nějak změnilo a zlepšilo.

Časem mě ještě určitě něco napadne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
5749
28.1.20 11:28

Jo a neni problem vodit psa do skoly, kdyz nikoho nesezere a nebude delat moc bordel. Mam v zive pameti prednasku, kdy z nasich rad nafl pes a z tasky prednasejiciho se ozvala odpoved :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.20 11:29

@Tarjei mně takhle pes odpovídal přednášejícímu na téma kastrace :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
5749
28.1.20 11:51
@Anonymní píše:
@Tarjei mně takhle pes odpovídal přednášejícímu na téma kastrace :lol:
:lol: jasne, jdi se vykulcit sam :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 11:56
@Anonymní píše:
Ahoj, na ČZU studuji 3. rokem. Jsem ve tretaku na prezenčním studiu a pak ve druhaku dálkově právě na kynologii. ČZU samo o sobě je fajn, máš všechno v jednom - koleje, fakulty, menzu, restauracky.. Učitelé jsou taky většinou fajn, jasně, najde se i někdy horší učitel, ale zatím jsem nenarazila vyloženě na kretena.. Co se týká te kynologie, tak mám právě posledních pár týdnů pocit, že mě to moc nebaví, jsem ve 4. semestru a o psovi nepadlo vlastně ještě ani slovo, v 5. semestru by to mělo začít, tak snad :lol: Měnily se ale studijní plány a tam už od prvaku nějaké kynologicke věci jsou. Otázka je, jestli se tím chceš živit, nebo jestli ti jde jen o to, že máš kynologii jako koníčka, jako já. Příprav se na to, že v oboru moc práce nenajdeš, tu kynologii si dělají z velké části třeba psovodi u policie apod., kteří si jenom doplňují vzdělání. Byt tebou, poohlédnou se ještě po jiném oboru a ještě o tom přemýšlím. Ka jsem fakt ráda, že jsem si tu kynologii zvolila jako něco, co mě zajímá, ale živit mě bude něco jiného.

Rozhodně se tím živit nebudu, upřímně dělám u policie a je to spíše jako koníček, něco se přiučit, nějaké základy a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 11:57
@Anonymní píše:
Ještě bych doplnila, že se jedná hlavně o teoretickou výuku, takže budeš sedět nad učebnicema a budeš se učit, určitě nečekej, že tě někdo naučí něco praktického.

Jsi z Prahy, budeš dojíždět, nebo budeš na koleji/na bytě? Jinak na kolejích je situace taková, že ji na začátku roku dostane málokdo, většinou se na tebe dostane třeba až koncem října, psi na kolejích být mohou, ale není to samozřejmost, spíš výjimka, musíš se domluvit a mít štěstí, ale třeba se to zase nějak změnilo a zlepšilo.

Časem mě ještě určitě něco napadne :lol:

Jsem asi 40 minut od Prahy, volila bych dojíždění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5749
28.1.20 12:02

@Siminova44 no ono nez se na ten Suchdol clovek dohrabe, zalezi z kteryho smeru pojedes a jestli hromadkou nebo autem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama