Čzu - obor Kynologie názory?

Napsat příspěvek
6058
28.1.20 12:05

@Siminova44 se mnou studovali taky dva policajti, jeden byl fotograf u kriminalky a druhej uz nevim…kdyz jsme vyrazili na Staromak na svarak, furt me buzerovali at si dam batoh dopredu nez me obere nakej kapsar :lol:
Ta czu ma jednu vyhodu, vetsina lidi tam nejsou takovi elitari jako na karlove univerzite. A to se tyka ucitelu i studentu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.20 12:09
@Siminova44 píše:
Rozhodně se tím živit nebudu, upřímně dělám u policie a je to spíše jako koníček, něco se přiučit, nějaké základy a tak.

Tak to je fajn, to do toho klidně bez :palec:

@Siminova44 píše:
Jsem asi 40 minut od Prahy, volila bych dojíždění.

Odkud bys jezdila? A chceš jít asi dálkově?

• Nahlásit
  • Citovat
26
28.1.20 12:11
@Anonymní píše:
Odkud bys jezdila? A chceš jít asi dálkově?

Děkuji, Kutná Hora. Rozhodně dálkově. Dělám ve státní správě ale jako koníček by mě to bavilo, mám ke zvířatům silný vztah, rozhodně bude titul jako tresnicka na dortu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
28.1.20 12:12

@Tarjei však kdyby mi šlo pouze o titul a k tomu jako koníček ta Kynologie, tak to není špatné ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.20 12:17
@Siminova44 píše:
Děkuji, Kutná Hora. Rozhodně dálkově. Dělám ve státní správě ale jako koníček by mě to bavilo, mám ke zvířatům silný vztah, rozhodně bude titul jako tresnicka na dortu :)

Tak to není daleko, dálkové je vždy jednou měsíčně pátek a sobota, zkoušky bývají ve všední dny, což může být pro pracující na prd. Plus teda v lednu je vždy týden v kuse.

• Nahlásit
  • Citovat
6058
28.1.20 12:17

@Siminova44 no tak jasne…me to taky bavilo. Nez jsem zjistila ze zustanu doma ptz dite je postizeny, zajimala jsem se u pcr o praci, tak mi odpovidali ze je fuk z ceho mam Bc., ze bych mohla rovnou ke kriminalce :D
Ja bych totiz zootechnika mohla delat maximalne v nakym welfare chovu, kde kravy behaj po louce, ty bezny chovy to by me asi psychicky znicilo, tak jsem hledala radsi jinde. No, ted nedelam nic ptz od 8 do 13 h tu nesezenu nic lepsiho nez uklid a to jsem vydrzela pul roku a stacilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
28.1.20 12:26
@Anonymní píše:
Tak to není daleko, dálkové je vždy jednou měsíčně pátek a sobota, zkoušky bývají ve všední dny, což může být pro pracující na prd. Plus teda v lednu je vždy týden v kuse.

To by snad problém být neměl… Každopádně že zákona by mi to měl vedoucí povolit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
28.1.20 12:27

@Tarjei no :) nebo ještě ekonomika, ale nevím, na jaké úrovni to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
5.2.20 21:28

Zdravím, také mám zájem o tento obor. Pracuji u AČR a mám zájem se právě dostat k psovodům, ale trochu mi dělá starosti to, že jsem viděl v rozvrhu 25 denní praxe. Což zrovna nevím jak funguje, a zda-li by se to dalo zvládnout dálkově ta praxe, při práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
6.2.20 18:25

@adamcajel zdravím, já jsem u PČR a vše jsem konzultovala a není to problém. Ty praxe se prý počítají jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
6.2.20 18:45

@Siminova44 a jak? Mohu li se zeptat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
6.2.20 20:23

@adamcajel za prvé záleží na vedoucím a za druhé je to ve vlastním volnu, pokud to neschválí ten nejvyšší,, takže na to padne dovolená. Mě osobně to schválili, takže mi musí vyjít vstříc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
6.2.20 20:45

@Siminova44
To chápu a vím. Spíš mi jde o tu samotnou praxi na škole, co jsem si psal s pár lidmi z toho oboru, tak dálkové studium má těch praxí méně jelikož má studium jen v pátek a sobotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama