ČZU PEF Praha - magisterské studium

21.3.21 11:25

ČZU PEF Praha - magisterské studium

Zdravím všechny, najdu tu někoho kdo studoval magisterské studium na provozně ekonomické fakultě? Zkušenosti? Doporučení? Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.3.21 11:47

Před léty (asi 15) tam vystudovala kolegyně dálkově inženýrské studium - vzhledem k jejím myšlenkovým pochodům a pracovním výkonům si stále říkám, že to nemohlo být moc náročně. Ale je to dlouho a studovala to 3 roky místo dvou…

• Citovat
  • Nahlásit
848
21.3.21 12:22

Jj, mám to za sebou, ptej se!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14110
21.3.21 12:37
@Anonymní píše:
Před léty (asi 15) tam vystudovala kolegyně dálkově inženýrské studium - vzhledem k jejím myšlenkovým pochodům a pracovním výkonům si stále říkám, že to nemohlo být moc náročně. Ale je to dlouho a studovala to 3 roky místo dvou…

Proc anonymne? Se stydis za svuj nazor na svoji kokegyni? :nevim:

@Anabela1999 Koncila jsem tam 2013 Ing. To uz je davno, urcite je vse ted jinak nez tenkrat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.3.21 12:48

Já končila loni v červnu, už s covidem v zádech. Škola jako taková náročná není. S prací a dvěma dětma na krku už je to trochu horší. Za mě to chce spíš trochu sebezapření aby se to dalo dotáhnout do konce. Kdybys měla konkrétnější otázky, klidně napiš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 13:14

Podle toho jaký obor. Takový marketing a management, svého času moje nejoblíbenější předměty v podání prof. Zuzáka to byl docela odvaz. Vzpomínám na to doteď a kdybych věděla, co mě to bude stát času, tak do toho už nejdu. Pak kdo nemá trochu logického a matematického myšlení, tak ho nenadchne ani statistika či ekonometrie, to byl teprv vopruz, zvlášť pokud je přednášející nekompromisní. Takže za mě to úplně jednoduché nebylo, a to jsem neměla rodinu, ale dalo se to zvládnout.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat