Reklama

D-DIMERY jake jsou hraniční hodnoty v těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Inka85
Kecalka 383 příspěvků 15.12.17 16:36
D-DIMERY jake jsou hraniční hodnoty v těhotenství

Ahoj holky, Min týden jsem.byla u dr. že me bolí noha práva, prohmatala zkontrolovala a usoudila ze mám bloklé esíčko. Dala mi obstřik ktery pomohl na dva dny. Noha začala opět bolet dnes opět u dr. Tentokrat me vzala odběry na D-dimery kdyz jsem volala na výsledky tak mi rekla ze mam výsledky 600..500 je norma. Ale ze mam prijit další čtvrtek na kontrolní odběry. Jsem v 25tt těhotenství. Máte někdo zkušenosti jaká je norma v těhotenství? Uvitam každou zkušenost dekuji

Reklama

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 48401 příspěvků 15.12.17 16:54

Žádná norma v těhotenství není. i mimo těhottenství je to laborka od laborky.
I 600 může být v tom 25. týdnu OK, ale také tromboza. Zkrátka v těhotenství jen podle hodnoty D-dimeru trombozu nevyloučíš, pokud nemáš zrovna ultra nízké hodnoty. Jedině UZ

Inka85
Kecalka 383 příspěvků 15.12.17 18:06

Já právě někde cetla že jsou hodnoty jine v těhotenství a jiné když neni těhotenství. No Já bych brala ultrazvuk a jiná vyšetření jinak bych k dr. nechodila akorát ikdyz to řeknu tak me tam neposlala ????????

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 19:25

Ja mela hodnoty kolem 1500 a pichala jsem si clexan. Nekdo tu nekde daval tabulku nedavno. Zkusim ji najit. Tusim jsem si ji ukladala.

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 19:26

Tady je…

Inka85
Kecalka 383 příspěvků 15.12.17 21:44

@Envie a bolela Te taky noha? Já jdu ve ctvrtek na další odběry zase na D-dimery jako docela jsem tedka v nervech diky za tabulku.

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 22:03

@Inka85 ne, nic mi nebylo. :think: dej pak vedet jak jsi dopadla, protoze sama s nimi mam vecne boje tak me zajimaji dalsi a dalsi zkusenosti.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >