D-DIMERY jake jsou hraniční hodnoty v těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Inka85
Kecalka 383 příspěvků 15.12.17 16:36
D-DIMERY jake jsou hraniční hodnoty v těhotenství

Ahoj holky, Min týden jsem.byla u dr. že me bolí noha práva, prohmatala zkontrolovala a usoudila ze mám bloklé esíčko. Dala mi obstřik ktery pomohl na dva dny. Noha začala opět bolet dnes opět u dr. Tentokrat me vzala odběry na D-dimery kdyz jsem volala na výsledky tak mi rekla ze mam výsledky 600..500 je norma. Ale ze mam prijit další čtvrtek na kontrolní odběry. Jsem v 25tt těhotenství. Máte někdo zkušenosti jaká je norma v těhotenství? Uvitam každou zkušenost dekuji

Reklama

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 47272 příspěvků 15.12.17 16:54

Žádná norma v těhotenství není. i mimo těhottenství je to laborka od laborky.
I 600 může být v tom 25. týdnu OK, ale také tromboza. Zkrátka v těhotenství jen podle hodnoty D-dimeru trombozu nevyloučíš, pokud nemáš zrovna ultra nízké hodnoty. Jedině UZ

Inka85
Kecalka 383 příspěvků 15.12.17 18:06

Já právě někde cetla že jsou hodnoty jine v těhotenství a jiné když neni těhotenství. No Já bych brala ultrazvuk a jiná vyšetření jinak bych k dr. nechodila akorát ikdyz to řeknu tak me tam neposlala ????????

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 19:25

Ja mela hodnoty kolem 1500 a pichala jsem si clexan. Nekdo tu nekde daval tabulku nedavno. Zkusim ji najit. Tusim jsem si ji ukladala.

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 19:26

Tady je…

Inka85
Kecalka 383 příspěvků 15.12.17 21:44

@Envie a bolela Te taky noha? Já jdu ve ctvrtek na další odběry zase na D-dimery jako docela jsem tedka v nervech diky za tabulku.

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 22:03

@Inka85 ne, nic mi nebylo. :think: dej pak vedet jak jsi dopadla, protoze sama s nimi mam vecne boje tak me zajimaji dalsi a dalsi zkusenosti.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama