D-DIMERY jake jsou hraniční hodnoty v těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Inka85
Kecalka 383 příspěvků 15.12.17 16:36
D-DIMERY jake jsou hraniční hodnoty v těhotenství

Ahoj holky, Min týden jsem.byla u dr. že me bolí noha práva, prohmatala zkontrolovala a usoudila ze mám bloklé esíčko. Dala mi obstřik ktery pomohl na dva dny. Noha začala opět bolet dnes opět u dr. Tentokrat me vzala odběry na D-dimery kdyz jsem volala na výsledky tak mi rekla ze mam výsledky 600..500 je norma. Ale ze mam prijit další čtvrtek na kontrolní odběry. Jsem v 25tt těhotenství. Máte někdo zkušenosti jaká je norma v těhotenství? Uvitam každou zkušenost dekuji

Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 49463 příspěvků 3 inzeráty 15.12.17 16:54

Žádná norma v těhotenství není. i mimo těhottenství je to laborka od laborky.
I 600 může být v tom 25. týdnu OK, ale také tromboza. Zkrátka v těhotenství jen podle hodnoty D-dimeru trombozu nevyloučíš, pokud nemáš zrovna ultra nízké hodnoty. Jedině UZ

Inka85
Kecalka 383 příspěvků 15.12.17 18:06

Já právě někde cetla že jsou hodnoty jine v těhotenství a jiné když neni těhotenství. No Já bych brala ultrazvuk a jiná vyšetření jinak bych k dr. nechodila akorát ikdyz to řeknu tak me tam neposlala ????????

Envie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 19:25

Ja mela hodnoty kolem 1500 a pichala jsem si clexan. Nekdo tu nekde daval tabulku nedavno. Zkusim ji najit. Tusim jsem si ji ukladala.

Envie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 19:26

Tady je…

Inka85
Kecalka 383 příspěvků 15.12.17 21:44

@Envie a bolela Te taky noha? Já jdu ve ctvrtek na další odběry zase na D-dimery jako docela jsem tedka v nervech diky za tabulku.

Envie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 22:03

@Inka85 ne, nic mi nebylo. :think: dej pak vedet jak jsi dopadla, protoze sama s nimi mam vecne boje tak me zajimaji dalsi a dalsi zkusenosti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >