Dá jen na své kamarády

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
darka15
Kecalka 293 příspěvků 06.02.18 21:08
Dá jen na své kamarády

Ženy, nemáte radu?

Bývalá spolužačka měla docela spokojené manželství skoro 15 let. Znám je dlouho oba, navenek působili skoro jako dokonalý pár, i když ona si občas stýskala. Kazit se to začalo, když on začal podnikat se svými známými. Přihráli mu nějaké zakázky, spolužačka si občas postěžovala, že už ani nejezdí sami na dovolenou, ale musí s těmito lidmi. Předtím to bývalo jinak. Problém je ještě v tom, že ti jeho kamarádi bydlí a pracují cca 200 km daleko, takže to prý není jen o dovolených s nimi, ale ten její manžel každý týden jezdí tam a zpět a nejradši by, aby celá rodina víkendy trávila mimo domov tam (sorry, nechci uvádět města). Což se nelíbí ani spolužačce a ani jejím dětem, které mají už svoje zájmy. Takže ona občas chce, aby jeli sami anebo nependlovali, což prý ti jeho kamarádi komentují jako že kamarádka dělá problémy. On prý natruc jede sám nebo sice se podvolí, ale dělá dusno. Teď slyšela nějaký telefonát, kdy mu jeden z těch chlapů říkal, ať si najde jinou, když spolužačka „zlobí“. On jí to dokonce řekl, když zase nechtěla kamsi jet. Není líná, je to docela akční ženská, ale nechce kopírovat život těch rodin, bo některé ty manželky jsou uťápnuté a poslouchají na slovo. A možná taky ne, ale ten její to tak vnímá - že jsou prý poslušné. Ženy, potřebuju názor na toto, eventuálně rady. Prosím, nepište, že se do toho nemám motat. Prožily jsme spolu celou základku a v jeden čas mi byla hodně oporou - chci jí to vrátit aspoň jako velké ucho.

Reakce:
 
PaníBovaryová
Závislačka 4206 příspěvků 06.02.18 21:13

Ejlepe udelas, kdyz budes kamaradce oporou, protoze asi. Ude potrebovat hodne povzbudit, aby si stala za svym

 
axelina
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 3 inzeráty 06.02.18 21:48

@darka15 kamarádka to musí včas zarazit a promluvit si s partnerem. Ze jí nebude vadit at si tam jezdí každý týden on sám - ale že ona s dětma má jiný program a nemužou se 3 lidi podřizovat jednomu. občas ano - proč ne, když přítelkyne bude mít sama chut nebo deti… ale jinak ne. At jezdí sám, pokud si najde nekoho jineho - nedá se nic dělat. Našel by si i kdyby kamarádka jezdila. Uvidíš že pokud si dupne - začne si jí více vážit.

 
darka15
Kecalka 293 příspěvků 06.02.18 22:10
@axelina píše:
@darka15 kamarádka to musí včas zarazit a promluvit si s partnerem. Ze jí nebude vadit at si tam jezdí každý týden on sám - ale že ona s dětma má jiný program a nemužou se 3 lidi podřizovat jednomu. občas ano - proč ne, když přítelkyne bude mít sama chut nebo deti… ale jinak ne. At jezdí sám, pokud si najde nekoho jineho - nedá se nic dělat. Našel by si i kdyby kamarádka jezdila. Uvidíš že pokud si dupne - začne si jí více vážit.

Z toho, co líčila, on se pak chová jako malé děcko - když řekla, že nepojedou (holka měla nějaké závody, pak chtěla být doma, kluk zase taky něco), tak se jí snad mstil či co - všechno bylo špatně, on se nudí, všichni tam, kde bydlejí, jsou blbci… a sedl do auta, že když s ní teda nic není, že pojede zpracovat do firmy a vrátil se až večer. Prostě život s kamarády „jede“ a s rodinou je nuda. Dělá spíš pak naschvály.

 
Tunrida
Hvězda diskuse 48017 příspěvků 06.02.18 22:37

Bych byla tak hodná manželka, že bych mu na cestu ke kamarádům nebo k té jiné i zabalila taštičku. Veeelikou taštičku…

 
darka15
Kecalka 293 příspěvků 06.02.18 23:01

Že prý mu dcera jednou řekla, že nechce žít jako M. a proč je má její rodina pořád napodobovat a dostala prý takovou facku, že měla otisk ruky vidět ještě za dvě hodiny. Spolužačku nemlátí, ale chová se podobně, vztekne se a urazí se.

 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >