Dá jen na své kamarády

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
darka15
Kecalka 233 příspěvků 06.02.18 21:08
Dá jen na své kamarády

Ženy, nemáte radu?

Bývalá spolužačka měla docela spokojené manželství skoro 15 let. Znám je dlouho oba, navenek působili skoro jako dokonalý pár, i když ona si občas stýskala. Kazit se to začalo, když on začal podnikat se svými známými. Přihráli mu nějaké zakázky, spolužačka si občas postěžovala, že už ani nejezdí sami na dovolenou, ale musí s těmito lidmi. Předtím to bývalo jinak. Problém je ještě v tom, že ti jeho kamarádi bydlí a pracují cca 200 km daleko, takže to prý není jen o dovolených s nimi, ale ten její manžel každý týden jezdí tam a zpět a nejradši by, aby celá rodina víkendy trávila mimo domov tam (sorry, nechci uvádět města). Což se nelíbí ani spolužačce a ani jejím dětem, které mají už svoje zájmy. Takže ona občas chce, aby jeli sami anebo nependlovali, což prý ti jeho kamarádi komentují jako že kamarádka dělá problémy. On prý natruc jede sám nebo sice se podvolí, ale dělá dusno. Teď slyšela nějaký telefonát, kdy mu jeden z těch chlapů říkal, ať si najde jinou, když spolužačka „zlobí“. On jí to dokonce řekl, když zase nechtěla kamsi jet. Není líná, je to docela akční ženská, ale nechce kopírovat život těch rodin, bo některé ty manželky jsou uťápnuté a poslouchají na slovo. A možná taky ne, ale ten její to tak vnímá - že jsou prý poslušné. Ženy, potřebuju názor na toto, eventuálně rady. Prosím, nepište, že se do toho nemám motat. Prožily jsme spolu celou základku a v jeden čas mi byla hodně oporou - chci jí to vrátit aspoň jako velké ucho.


Reklama

Reakce:
 
Uživatel je onlinePaníBovaryová
Závislačka 3760 příspěvků 06.02.18 21:13

Ejlepe udelas, kdyz budes kamaradce oporou, protoze asi. Ude potrebovat hodne povzbudit, aby si stala za svym

 
axelina
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 06.02.18 21:48

@darka15 kamarádka to musí včas zarazit a promluvit si s partnerem. Ze jí nebude vadit at si tam jezdí každý týden on sám - ale že ona s dětma má jiný program a nemužou se 3 lidi podřizovat jednomu. občas ano - proč ne, když přítelkyne bude mít sama chut nebo deti… ale jinak ne. At jezdí sám, pokud si najde nekoho jineho - nedá se nic dělat. Našel by si i kdyby kamarádka jezdila. Uvidíš že pokud si dupne - začne si jí více vážit.

 
darka15
Kecalka 233 příspěvků 06.02.18 22:10
@axelina píše:
@darka15 kamarádka to musí včas zarazit a promluvit si s partnerem. Ze jí nebude vadit at si tam jezdí každý týden on sám - ale že ona s dětma má jiný program a nemužou se 3 lidi podřizovat jednomu. občas ano - proč ne, když přítelkyne bude mít sama chut nebo deti… ale jinak ne. At jezdí sám, pokud si najde nekoho jineho - nedá se nic dělat. Našel by si i kdyby kamarádka jezdila. Uvidíš že pokud si dupne - začne si jí více vážit.

Z toho, co líčila, on se pak chová jako malé děcko - když řekla, že nepojedou (holka měla nějaké závody, pak chtěla být doma, kluk zase taky něco), tak se jí snad mstil či co - všechno bylo špatně, on se nudí, všichni tam, kde bydlejí, jsou blbci… a sedl do auta, že když s ní teda nic není, že pojede zpracovat do firmy a vrátil se až večer. Prostě život s kamarády „jede“ a s rodinou je nuda. Dělá spíš pak naschvály.

 
Tunrida
Hvězda diskuse 46826 příspěvků 06.02.18 22:37

Bych byla tak hodná manželka, že bych mu na cestu ke kamarádům nebo k té jiné i zabalila taštičku. Veeelikou taštičku…

 
darka15
Kecalka 233 příspěvků 06.02.18 23:01

Že prý mu dcera jednou řekla, že nechce žít jako M. a proč je má její rodina pořád napodobovat a dostala prý takovou facku, že měla otisk ruky vidět ještě za dvě hodiny. Spolužačku nemlátí, ale chová se podobně, vztekne se a urazí se.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >


Reklama