Reklama

Dá jen na své kamarády

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
darka15
Kecalka 271 příspěvků 06.02.18 21:08
Dá jen na své kamarády

Ženy, nemáte radu?

Bývalá spolužačka měla docela spokojené manželství skoro 15 let. Znám je dlouho oba, navenek působili skoro jako dokonalý pár, i když ona si občas stýskala. Kazit se to začalo, když on začal podnikat se svými známými. Přihráli mu nějaké zakázky, spolužačka si občas postěžovala, že už ani nejezdí sami na dovolenou, ale musí s těmito lidmi. Předtím to bývalo jinak. Problém je ještě v tom, že ti jeho kamarádi bydlí a pracují cca 200 km daleko, takže to prý není jen o dovolených s nimi, ale ten její manžel každý týden jezdí tam a zpět a nejradši by, aby celá rodina víkendy trávila mimo domov tam (sorry, nechci uvádět města). Což se nelíbí ani spolužačce a ani jejím dětem, které mají už svoje zájmy. Takže ona občas chce, aby jeli sami anebo nependlovali, což prý ti jeho kamarádi komentují jako že kamarádka dělá problémy. On prý natruc jede sám nebo sice se podvolí, ale dělá dusno. Teď slyšela nějaký telefonát, kdy mu jeden z těch chlapů říkal, ať si najde jinou, když spolužačka „zlobí“. On jí to dokonce řekl, když zase nechtěla kamsi jet. Není líná, je to docela akční ženská, ale nechce kopírovat život těch rodin, bo některé ty manželky jsou uťápnuté a poslouchají na slovo. A možná taky ne, ale ten její to tak vnímá - že jsou prý poslušné. Ženy, potřebuju názor na toto, eventuálně rady. Prosím, nepište, že se do toho nemám motat. Prožily jsme spolu celou základku a v jeden čas mi byla hodně oporou - chci jí to vrátit aspoň jako velké ucho.


Reklama

Reakce:
 
PaníBovaryová
Závislačka 3905 příspěvků 06.02.18 21:13

Ejlepe udelas, kdyz budes kamaradce oporou, protoze asi. Ude potrebovat hodne povzbudit, aby si stala za svym

 
axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 06.02.18 21:48

@darka15 kamarádka to musí včas zarazit a promluvit si s partnerem. Ze jí nebude vadit at si tam jezdí každý týden on sám - ale že ona s dětma má jiný program a nemužou se 3 lidi podřizovat jednomu. občas ano - proč ne, když přítelkyne bude mít sama chut nebo deti… ale jinak ne. At jezdí sám, pokud si najde nekoho jineho - nedá se nic dělat. Našel by si i kdyby kamarádka jezdila. Uvidíš že pokud si dupne - začne si jí více vážit.

 
darka15
Kecalka 271 příspěvků 06.02.18 22:10
@axelina píše:
@darka15 kamarádka to musí včas zarazit a promluvit si s partnerem. Ze jí nebude vadit at si tam jezdí každý týden on sám - ale že ona s dětma má jiný program a nemužou se 3 lidi podřizovat jednomu. občas ano - proč ne, když přítelkyne bude mít sama chut nebo deti… ale jinak ne. At jezdí sám, pokud si najde nekoho jineho - nedá se nic dělat. Našel by si i kdyby kamarádka jezdila. Uvidíš že pokud si dupne - začne si jí více vážit.

Z toho, co líčila, on se pak chová jako malé děcko - když řekla, že nepojedou (holka měla nějaké závody, pak chtěla být doma, kluk zase taky něco), tak se jí snad mstil či co - všechno bylo špatně, on se nudí, všichni tam, kde bydlejí, jsou blbci… a sedl do auta, že když s ní teda nic není, že pojede zpracovat do firmy a vrátil se až večer. Prostě život s kamarády „jede“ a s rodinou je nuda. Dělá spíš pak naschvály.

 
Tunrida
Hvězda diskuse 47391 příspěvků 06.02.18 22:37

Bych byla tak hodná manželka, že bych mu na cestu ke kamarádům nebo k té jiné i zabalila taštičku. Veeelikou taštičku…

 
darka15
Kecalka 271 příspěvků 06.02.18 23:01

Že prý mu dcera jednou řekla, že nechce žít jako M. a proč je má její rodina pořád napodobovat a dostala prý takovou facku, že měla otisk ruky vidět ještě za dvě hodiny. Spolužačku nemlátí, ale chová se podobně, vztekne se a urazí se.


Reklama

 Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >