Dá se dobře vydělat jako distributor cvičících strojů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 10:36
Dá se dobře vydělat jako distributor cvičících strojů?

Ahoj, dá se dobře vydělat jako výhradní distributor cvičících strojů, něco jako Powerplate apod.? Pokud je osoba výhradním distributorem pro ČR?
Prosím o anonymitu nebo smazat.

Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 9044 příspěvků 03.04.19 10:53

Tak to by mě zajímalo, ale myslím si, že konkurence je veliká - fitka slyší na cenu a většinou berou tam, kde se poskytuje i servis … , domů si hodně lidí kupují bazar :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 11:18
@chs.jasmin píše:
Tak to by mě zajímalo, ale myslím si, že konkurence je veliká - fitka slyší na cenu a většinou berou tam, kde se poskytuje i servis … , domů si hodně lidí kupují bazar :think:

Ale když jsi výhradní distributor pro ČŘ, tak mohou koupit jen přes Tebe, ne?

chs.jasmin
Echt Kelišová 9044 příspěvků 03.04.19 11:21
@Anonymní píše:
Ale když jsi výhradní distributor pro ČŘ, tak mohou koupit jen přes Tebe, ne?

No to ano, ale jaká by to byla značka, když máš tady už tolik značek.

Pracovala jsem třeba pro značku spodního prádla, byl výhradní distributor a stejně se sem dostávaly kusy objednané přímo z Anglie, protože to vycházelo vč nákladů pro dopravu levněji jak od distributora, který nakoupil věc za 290korun a prodával za 1500korun - nicméně to byly hadry, takže těžko soudit jak je to se sportovním vybavením - neskladné, jak to dostat ke klientovi a pokud koupím stroj za 30tisíc a mám to ve fitku, kde se střídá hodně lidí, pak chci zároven i servis toho výrobku :think:

Váš příspěvek
Reklama