Reklama

Dá se někde sehnat taková kuličkodráha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LLenule111
Závislačka 3343 příspěvků 3 inzeráty 23.11.17 10:08
Dá se někde sehnat taková kuličkodráha?

Ahoj holky, blíží se Vánoce a já sháním takovou kuličkodráhu https://www.bambule.cz/…ha-134-dilku malej si ji moc přeje pod stromeček, ale nikde jsem ji nenašla skladem. Kdyby někdo věděl kde sehnat, budu moc ráda.

Reklama

Reakce:

Aliik
Echt Kelišová 8269 příspěvků 23.11.17 10:29

Téměř totožné je Hubelino - německá kvalita, jde na Duplo. Tady mají sety jak s kostkama, tak bez kostek, pokud máš doma hodně Dupla ;)
 https://www.legenio.cz/…asic-106-ks/

LLenule111
Závislačka 3343 příspěvků 3 inzeráty 23.11.17 10:41

@Aliik Dupla máme 2 velké sady, což je celkem dost..Chtěla jsem ale něco cenově přijatelnějšího, 2.tisíce dát za stavebnici je opravdu dost.

Kakika
Extra třída :D 14878 příspěvků 23.11.17 10:44

@Aliik potvrzuji, Hubelino máme doma a kupovali jsme set bez lego kostek, protože dupla máme plnou bednu.

Almondea
Echt Kelišová 8655 příspěvků 23.11.17 10:48

Taky jsem letos koupila Hubelino :lol: na 4kids, měli ho za nejlepší cenu.

mi.anetka
Kecalka 298 příspěvků 23.11.17 11:16

Tak jedině mrkni v zahraničí, tam bude i levnější. My třeba kupujeme kuličkodráhy od Leny, ze které se postaví lepší dráhy.

Aliik
Echt Kelišová 8269 příspěvků 23.11.17 12:36

Ty bez kostek jsou levnější, stačí rozkliknout nabídku všech ;) Viz třeba tato: https://www.legenio.cz/…ostek-30-ks/

LLenule111
Závislačka 3343 příspěvků 3 inzeráty 23.11.17 18:41

A dá se z tak mála kostek 30ks něco postavit? @Aliik

Aliik
Echt Kelišová 8269 příspěvků 23.11.17 19:44

My máme tu s 50 kostkama a dají se z toho stavět celkem velké dráhy - asi šestiúrovňové přes celou velkou podložku, rozhodně jich nemáme málo. A to jsem na Duplo a věci kolem celkem náročná, máme asi 18 sad (4 velké IKEA boxy) a kdyby chyběly, tak bych dokoupila. Ono těch kostek kolem potřebuješ asi třikrát tolik než těch speciálních, takže je to srovnatelné s o dost větší sadou, když je to bez kostek. Ale zrovna tu naši 50kovou mají vyprodanou.

LLenule111
Závislačka 3343 příspěvků 3 inzeráty 23.11.17 21:24

@Aliik Tu 50 jsem si našla jinde cena je kolem 950kč. Je pravda, že v těch velkých drahých sadách jsou polovina kostičky jaké má duplo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >