Dá se někde sehnat taková kuličkodráha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LLenule111
Závislačka 3154 příspěvků 23.11.17 10:08
Dá se někde sehnat taková kuličkodráha?

Ahoj holky, blíží se Vánoce a já sháním takovou kuličkodráhu https://www.bambule.cz/…ha-134-dilku malej si ji moc přeje pod stromeček, ale nikde jsem ji nenašla skladem. Kdyby někdo věděl kde sehnat, budu moc ráda.

Reklama

Reakce:

Aliik
Echt Kelišová 8232 příspěvků 23.11.17 10:29

Téměř totožné je Hubelino - německá kvalita, jde na Duplo. Tady mají sety jak s kostkama, tak bez kostek, pokud máš doma hodně Dupla ;)
 https://www.legenio.cz/…asic-106-ks/

LLenule111
Závislačka 3154 příspěvků 23.11.17 10:41

@Aliik Dupla máme 2 velké sady, což je celkem dost..Chtěla jsem ale něco cenově přijatelnějšího, 2.tisíce dát za stavebnici je opravdu dost.

Kakika
Extra třída :D 14795 příspěvků 23.11.17 10:44

@Aliik potvrzuji, Hubelino máme doma a kupovali jsme set bez lego kostek, protože dupla máme plnou bednu.

Almondea
Echt Kelišová 8654 příspěvků 23.11.17 10:48

Taky jsem letos koupila Hubelino :lol: na 4kids, měli ho za nejlepší cenu.

mi.anetka
Kecalka 268 příspěvků 23.11.17 11:16

Tak jedině mrkni v zahraničí, tam bude i levnější. My třeba kupujeme kuličkodráhy od Leny, ze které se postaví lepší dráhy.

Aliik
Echt Kelišová 8232 příspěvků 23.11.17 12:36

Ty bez kostek jsou levnější, stačí rozkliknout nabídku všech ;) Viz třeba tato: https://www.legenio.cz/…ostek-30-ks/

LLenule111
Závislačka 3154 příspěvků 23.11.17 18:41

A dá se z tak mála kostek 30ks něco postavit? @Aliik

Aliik
Echt Kelišová 8232 příspěvků 23.11.17 19:44

My máme tu s 50 kostkama a dají se z toho stavět celkem velké dráhy - asi šestiúrovňové přes celou velkou podložku, rozhodně jich nemáme málo. A to jsem na Duplo a věci kolem celkem náročná, máme asi 18 sad (4 velké IKEA boxy) a kdyby chyběly, tak bych dokoupila. Ono těch kostek kolem potřebuješ asi třikrát tolik než těch speciálních, takže je to srovnatelné s o dost větší sadou, když je to bez kostek. Ale zrovna tu naši 50kovou mají vyprodanou.

LLenule111
Závislačka 3154 příspěvků 23.11.17 21:24

@Aliik Tu 50 jsem si našla jinde cena je kolem 950kč. Je pravda, že v těch velkých drahých sadách jsou polovina kostičky jaké má duplo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama