Dá se poznat, že má jinou?

Anonymní
8.4.16 11:22

Dá se poznat že má jinou

Ahoj holky dá se nějak poznat že má manžel jinou? Jde o to že semnou vůbec nespí vyhledává výmluvy aby nemusel vymlouvá se na to že má toho v práci moc že nemá čas na sex nevěnuje se mě ani synovi čas tráví radši s SDH v hospodě… Dá se nějak zjistit jestli někoho má.. nebo jestli vůbec ještě naše manželství pro něj má cenu.. děkuji byt za rady nebo vyslechnutí

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2330
8.4.16 11:24

Co si s ním promluvit? Třeba opravdu nemá chut na sex protože je unavený :) já bych osobně netolerovala hospodu, to by mi vadilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.16 11:26

@Anikaa02 Já se snažím ale on mi řekne že ho to nezajímá že si de odpočinou do hospody… Právě že práce mají málo… dělám tam na skladu takže vím že toho moc není když mi na skladě sedíme na zadku a pijeme jedno kafe za druhým :D

• Nahlásit
  • Citovat
24117
8.4.16 11:29

A co zjistit, zda do té hospoy a do práce opravdu chodí? Jinak klasika, mobil. Ale měla by sis před tím ujasnit, co pak budeš dělat až něco najdeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15660

A co mu strčit syna na dvě odpoledne týdně a věnovat se svým koníčkům?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2330
@Anonymní píše:
@Anikaa02 Já se snažím ale on mi řekne že ho to nezajímá že si de odpočinou do hospody… Právě že práce mají málo… dělám tam na skladu takže vím že toho moc není když mi na skladě sedíme na zadku a pijeme jedno kafe za druhým :D

hmmm tak to bych mu asi řekla že si myslím že v hospodě se neodpočívá a at si klidně odpočine doma :) ale já jsem opravdu velký odpůrce hospod můj děda jednu vlastní takže proto :) Jinak je na něm ještě něco divného? Píše si s někým? schovává telefon?

Hele se mnou minulí týden přítel nespal ( měl nějakou pomlku ) tak jsem mu řekla uplně klidně proč se mnou nespíš máš místo mě snad jinou? :D a on mi na to řekl si se pos*ala kde bych jí vzal když jsem v práci nebo doma chceš se podívat do mobilu nebo tak a já řekla ne lásko já ti věřím :) ještě 2 dny se mu nechtělo byl fakt vyřízený z práce a pk začal normálně fungovat :) Myslím že to nebude nic hrozného neboj :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.16 11:31

@pikola do práce chodí jezdíme spolu cvakáme příchod zároven nedovolil by si nejít… (firma patří otci) to se mi nechce lést mu do mobilu… právě mám strach co bych tam našla.. ale ta nejistota.. e asi horší no

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.4.16 11:34

@Jaji77 To sem zkusila jednou a volali mi z pohotovosti že tam mám syna že má otřes mozku že spadl na hřišti z klouzačky

• Nahlásit
  • Citovat
24117
8.4.16 11:34

Tak pokud spolu pracujete, měla bys vědět jestli se s někým Vida a kolik toho má a jestli by měl prostor na ženskou. I když to se dá stihnout i o pauze na oběd, že.. Neco jiného tomu naznačuje kromě toho sexu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.16 11:35

@Anikaa02 To sem skoušela argumentuje furt tim stejným.. no ono to trvá dáýl jak týden asi 2-3 měsíce a už nevím co stím… no právě že schovává telefon i si ho zamknul dal si tam gesto… a nikdy to nemíval…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.4.16 11:38

@pikola je divnej… nic mu doma není dobrý když sme byli na dovolené furt někam volal když přišel výpis šílená pálka… a když sem žádala kompletní výpis normálně ho schoval a pak spálil v krbu… je hrozně arogantní strácejí se peníze z ůčtu… nezávazně na sobě 500 litr dva… 5000 prostě jako by nic.. když se zeptám kde sou '' No ono se na autě to… '' a faktura samozřejmně není… že když se zeptám našeho mechanika tak naposled sme tam byli na přezutí a technickou a to si jezdím sama…

• Nahlásit
  • Citovat
22512
8.4.16 11:38
@Anonymní píše:
@Jaji77 To sem zkusila jednou a volali mi z pohotovosti že tam mám syna že má otřes mozku že spadl na hřišti z klouzačky

no tak to se stane kolikrát i matce, že jí děcko spadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24117
8.4.16 11:41

Noa kdy by za ní chodil? No, já myslím, že je to jasný.. :? Spíš by jsi měla přemýšlet co dál. A až budeš vědět co, řekni mu, že to víš a co bude dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.16 11:43

@atominnka jo ale pak z malýho vypadne že tam byl sám že táta byl na zahrádce v hospodě která je pěkně daleko od hřiště… podotýkám synovy sou 4

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.4.16 11:45

@pikola no právě… ale i tak… v práci má volnější režim když jede se sbožím nebo tak… jedině by to musela bejt nějaká zákaznice.. nebo někdo takovej…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama