Partner - dá se s tím ještě něco dělat?

Anonymni
29.12.08 12:31

dá se s tím ještě něco dělat? asi ne...

Ani nevím jak začít. Manžel nidky nebyl dobrý milenec, předchozí partnerka byť byla klasická slušňačka ho právě kvůli tomu opustila. Většinou tak max. 1-2 minuty milování - se vším - a to ještě nic moc, ze začátku častěji, pak tak po týdnu, čtrnáct dní až měsíc už první rok známosti. Nechci, aby to vyznělo, jakože já se povyšuji, ale já nikdy předtím ve vztazích s tímto problém neměla, byla jsem i dost aktivní a víceméně všemu otevřená. Pomalu, přes mé snahy to řešit, kdy to bylo spíše ke škodě, jakoby ve mně všechno uhasínalo. Blbě se o tom hovořilo, on se pak strašně snažil, ale bylo to umělé a výsledek stejný ne-li horší, jsem pomalu otupěla. Když jsem s něčím začala připadala jsem si (díky jeho reakcím) jak úchyl. Po pár dvou letech se narodil malý, já byla po porodu dost špatná, bolesti až po 10ti měsících se to vůbec povedlo…Vážila jsem si, že byl trpělivý. Jenže když by se to mohlo vrátit aspoň do těch původních kolejí, nic…spíme spolu 1× za měsíc i déle, já už někdy přemýšlím, že si to snad píše do kalendáře, vždycky je to tak umělé. Manžel se mi úplně zošklivil. Kolikrát jsem mu i říkala, jak bych si přála, aby mě někdy překvapil, třeba když jde spát později…už se to ve mně zlomilo a nemůžu. Chtěla jsem i já kolikrát, probudit ho, ale nejde to…mám úplnej blok, když na mě vleze přesně v termínu po měsíci, dvakrát se na mě pohne a padne a já můžu čekat zase za měsíc…
Možná někdo namítne, že nejsem pro manžela dost atraktivní po dítěti, ale já si troufám tvrdit, že vypadám ještě lépe, když jdeme do společnosti atraktivní jsem, ovšem pro cizí. No a teď k další části problému. Naprosto frustrovaná jsem vyrazila do společnosti, po dlouhé době jsem zase mohla pocítit, že jsem žádoucí, to asi chlap těžko pochopí, ale žena na MD jistě ano. S jedním člověkem jsem se párkrát sešla a milovala jsem se s ním. Těžko popsat, zkrátka to byly chvíle, kdy šel rozum stranou, nejhorší na tom je, že z počátku byly výčitky, ale teď, když vidím, že i přes mé opětovné snahy zachránit náš vztah, se situace stále opakuje, než se vůbec vzruším, už je odvalen… prostě toho nelituji a manžela kvůli tomu skoro nenávidím. Začala jsem se k němu chovat chladně a vůbec nevím co dál. Milence nemiluji, ani to takhle nechci, ale jsem tak zklamaná ze života, že prostě jednou začas vyrazím a užiju si. Tak a teď mě všichni odsoudí. Jak já byla přesvědčená, že tohle nikdy dělat nebudu…
Jsem stoprocentně přesvědčená, že manžel nikdy žádnou milenku, hlavně by si s ním asi moc neužila.
No a teď ještě perlička na závěr. Přes to všechno, když si vezmu, že je unavený a kdesi cosi… Tak jsem objevila už několikátý den v koši ráno papírový kapesníček. No a tím to se mi dělá zle a nevím co dál. Stále nad tím přemýšlím, nevím co s tím dělat. nechci mu to zatím říct, mluvit o tom… Takže on je unavený a honí si ho ráno v kuchyni u stolu když snídá? Lidi, já mám pocit, že je všechno na hovno, teď je mi úplně odpornej, přitom bych si přála něco s tím udělat, mám ho ráda, nechci se rozvádět, ale jak se mi hnusí, tak na nej už ani neumím být hodná a jsem hrozně chladná, asi začarovaný kruh.

 • Nahlásit
 • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

261
29.12.08 13:00

Ahoj, já tě tedy odsuzovat nebudu. Jakmile ve vztahu stojí sex za prd,tak je to velkej problém. Kdybyste neměli dítě,tak není co řešit. Proč jsi šla do dítěte,když jsi věděla, že to s ním stojí za prd?NO ale teď to je pozdě řešit. Jestli máš hodně velkej zájem to zkusit zlepšit,tak bych s ním zašla do nějaký poradny. A když on by nechtěl,normálně bych mu narovinu řekla, že v posteli jsi s ním nespokojená, že se ti sex líbí, a že pokud si někdy najdeš bokovku, tak je to jeho vinou. Že ho máš ráda, ale ten sex ti chybí.
Za to,že tu bokovku máš, se ti vůbec nedivím, a ani tě neodsuzuju. Vždyť život je jen jeden, nejsem pro nevěru, ale to,co píšeš, je fakt hrůza. Jen bych si dala bacha na to, aby to ze sexu nepřerostlo v lásku - tedy pokud chceš nadále zůstat s manželem. Jakmile se zamiluješ jinde, tak to doma bude čím dál horší,až se nakonec rozejdete.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
Anonymni
29.12.08 13:21

Možná razím na ženskou netradiční názor, ale pokud to neklape v posteli, nemůže to podle mého názoru fungovat ani ve vztahu… takže ač nevěru velmi odsuzuji, v tomto případě to i chápu… :(

 • Nahlásit
 • Citovat
13996
29.12.08 13:39

Ahoj,
děsně mě točí diskuse typu „jsem v manželství spokojená, manžela miluju, máme malé dítě/děti, ale přitahuje mě kolega z práce, mám se s ním vyspat, co myslíte?“. Ale ty jsi úplně jiný případ, dost pochybuju, že by tě někdo odsuzoval.
Jen jsem si to představila, zabylo mi špatně. Jestli chceš udělat maximum, můžeš navrhnout sexuologickou poradnu, protože na tu jste fakt zralí. Je to strašně blbé a vůbec se v tom nedá radit, když máte dítě, ale zase žiješ jen jednou a proč se zahrabat mladá :roll: .
Nevěra podle mě není řešení. Prostě buď anebo.
PS: Kapesníčky bych neřešila, asi to pořád unavuje míň než dvakrát, třikrát pohnout celým tělem :twisted: .

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
261
29.12.08 13:45

Ještě mě napadlo - když ho evidentně nepřitahuješ, tak si všímej, jestli se třeba nekouká moc po chlapech. Já vím, že to zní divně, ale je přece hodně případů, kdy chlap je na chlapy, ale má rodinu,aby to před světem vypadalo normálně. Mám kamarádku,která je lesba,ví to jen pár lidí, ale přitom má rodinu, a s manželem taky skoro nespí.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
Anonymni
29.12.08 13:58

Děkuju za vaše příspěvky. když se ptáte, proč jsem si ho brala… no bylo to lepší, já ho milovala a až teď mi dochází, že se hodně snažil, protože chtěl miminko. Je mi prostě úplně na zvracení z té představy, až bychom se chtěli snažit o druhé, tak jestli by se zase překonával…Já takhle prostě nemůžu. Držím to v sobě, ale občas mám chuť mu všechno ve vzteku vmést do tváře. Pak zase hledám chyby u sebe. Homosexuál? No nevim, to víte člověk v zoufalství přemýšlí o všem…on reaguje spíš agresivně na homosexuály, když mu dám něco na sebe, co se mu zdá divné, tak řekne, že to na nej nenarvu a nemám z něj dělat buzeranta…tak snad ne. Ani mi nepřišlo, taky když na něj sahnu, tak je okamžitě hotovej, tak si zase říkám, že by ho to mělo nechat klidného…

 • Nahlásit
 • Citovat
Anonymni
29.12.08 14:00

taky mě to štve…když si vezmu naši rodičové, důchodci jsou na tom mnohem líp než my. A to je mi 30 let :(

 • Nahlásit
 • Citovat
5527
29.12.08 14:01

To, co píše Nicky, mě napdlo okamžitě ještě než jsem dočetla do konce. Možná je to hloupost, ale nazauvažoval jsi někdy nad tím, jeslti není na kluky? Taky jednoho podobného znám. Ten se ale naštěstí neoženil a nepořídil si dítě. Tomu je jasné, že by to neklapalo.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
29.12.08 14:11

Ahojky Anonymní, mám pocit, že se tu smíchalo několik problémů dohromady. Z článku jsem vyrozuměla, že problém s nízkou frekvencí sexu a malou výdrží Tvého partnera je zde vlastně už od začátku vašeho vztahu. Tudíž jsi věděla do čeho jdeš. I přesto jsi s ním zůstala. Buď jsi tedy čekala, že se změní (což v tomto ohledu je lehce naivní, prostě člověk s nižším sexuálním apetitem se nezmění), nebo ti to do nějaké doby nevadilo (a vytvořil se z toho zástupný problém, jelikož ti vadí něco jiného)… Upřímně řečeno, mě kdyby někdo stále říkal, jak jsem v posteli na nic, tak bych si asi taky udělala radši dobře rychle sama a potajmu a sex s tímto partnerem bych nevyhledávala, navíc při představách, při kterých masturbuje může být velice úspěšný milenec, což se sexu s tebou netýká…

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
Anonymni
29.12.08 14:29

Ivco, díky za názor - jistě, to je taky důvod, proč jsem raději neřešila. když jsem decentně na nějaký problém upozornila, bylo to pak vše ještě víc umělé. Samozřejmě, že jsem se snažila vždy jen s citem…Ono je to těžké, dělat jakože nic, tak se nic nezmění, když začnu řešit, ví, že je něco špatně a pak mu asi opravdu vyhovuje víc, když si ve svých představách užívá.

Ach jo, tak tady z toho brečím, protože vidím, že to je neřešitelné. Pro ty, co stále nechápou…Před dítětem to bylo lepší tak o 50%, asi jsem byla naivní, ale prostě jsem netušila, kam se můžeme dostat a že se vše může změnit až k úplný odpor.

nejhorší je, že on asi nijak zvláštní problém nevidí a myslím, že mu to možná i vyhovuje :cry:

 • Nahlásit
 • Citovat
Anonymni
29.12.08 15:29

ten sex je hrozně zajímavá věc… s předešlým partnerem jsem i po sedmiletém vztahu mohla mít milování třikrát denně, ve dne, v noci (klidně jsme se vzbudili ve tři ráno a bylo to :) ), snad v životě mi to neodmítl a já jemu taky ne. Kamarádky nám říkali, že můžeme bejt rádi, že jsme se našli, že z něj by se jiná ženská zbláznila a já zase z chlapa, kterýmu to stačí jednou za týden. No a teď jsem ve stavu, že to probíhá jednou za měsíc a musím se překonat (s dalším partnerem). Když vám někdo dává najevo, že vás má rád, že jste ženská jeho života, že si vás váží, tak na něj máte chuť, jen ho vidíte, teda aspoň já to tak měla, že se šmrncnul kolem mě a už to bylo - kdekoli, kdykoli, na nepředstavitelných místech :D. Ale když vám někdo dává najevo, že o vás nestojí, že jste na nic, tak s ním na to fakt nemáte chuť - možná jste to někdo poznal. TAkže paradoxně, já, která byla fakt maniak :), tak jsem snad skoro frigidka.

 • Nahlásit
 • Citovat
12332
29.12.08 16:13

ahoj, mě tak napadlo, kromě sexuologa nebo obdobné poradny zkusit věc celkem dobře přístupnou - třeba erotické či sexy či po.no filmy :oops: - to by mohlo vzrušit oba dva, a na druhou stranu by se dalo i napodobovat a prakticky zkoušet :wink: nebo tohle už jsi zkoušela? Pokud budeš chtít pošlu ti odkaz na dobré stránky do SZ.
Jestli to ovšem není zástupný problém a ten hlavní netkví jinde, aniž si to sama uvědomuješ.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
Anonymni
29.12.08 16:37

naprostý souhlas…já taky nebyla frigidka, spíš naopak, ale prostě mě to všechno nějak umořilo… no a i když je to hnusný, tak tím, že jsem ujela, jsem aspon nachvíli zase žila.
Nejhorší je, že už mě i napadá, že mu prostě řeknu, že než takhle, tak už prostě nikdy, já myslím, že už to vyjde nastejno, aspon pro mě. Aspoň si nebudu dělat naděje.

Holky, kdybyste věděly, jak já vám závidím, že máte normální život. Já se bojím, že by to jednou mohlo špatně skončit (nebo už je to začátek konce? :( ), co budeme dělat za deset let? Nechci ničit rodinu, ale prostě to jednou za čas chci, aspoň ten pocit, že jsem pro někoho přitažlivá. Klidně i jednou za ten měsíc, ovšem kdyby to aspoň za něco stálo.Takhle už asi moc dobře vím, co to znamená, když se řekne stará panna, taky si tak občas připadám, nesnášenlivá, věčně nespokojená…

 • Nahlásit
 • Citovat
Anonymni
29.12.08 17:58
Anonymni píše:
ten sex je hrozně zajímavá věc… s předešlým partnerem jsem i po sedmiletém vztahu mohla mít milování třikrát denně, ve dne, v noci (klidně jsme se vzbudili ve tři ráno a bylo to :) ), snad v životě mi to neodmítl a já jemu taky ne. Kamarádky nám říkali, že můžeme bejt rádi, že jsme se našli, že z něj by se jiná ženská zbláznila a já zase z chlapa, kterýmu to stačí jednou za týden. No a teď jsem ve stavu, že to probíhá jednou za měsíc a musím se překonat (s dalším partnerem). Když vám někdo dává najevo, že vás má rád, že jste ženská jeho života, že si vás váží, tak na něj máte chuť, jen ho vidíte, teda aspoň já to tak měla, že se šmrncnul kolem mě a už to bylo - kdekoli, kdykoli, na nepředstavitelných místech :D. Ale když vám někdo dává najevo, že o vás nestojí, že jste na nic, tak s ním na to fakt nemáte chuť - možná jste to někdo poznal. TAkže paradoxně, já, která byla fakt maniak :), tak jsem snad skoro frigidka.

MOC, MOC, strašně moc ti rozumím. Jsem na tom úplně stejně. Můj muž se ale po 5 letech skomírajícího sex.života začíná měnit k lepšímu, to ale neznamená, že nevzpomínám s tím největším vzrušením na svého bývalého přítele, se kterým jsem mohla kdykoliv, kdekoliv a kolikrát to šlo, vlastně až do mdlob =o)
Jestli se ti podaří celý problém vyřešit, napiš jak se ti to podařilo, určitě to vyzkouším také.
PS: o kapesníčkách mu nic neříkej, třeba trénuje, aby vydržel aspoň ty dvě minuty opravdového sexu s tebou :oops:

Raducha

 • Nahlásit
 • Citovat
Anonymni
29.12.08 20:21

Raducho, reagovala jsi asi spíš na mě, ale já nejsem původní zakladatelka diskuze, jsem „jiná“ anonymní :).

Ze mě si příklad neber - řeším to bohužel radikálně, a nejen kvůli tomu sexu, a to rozvodem. Protože neumím žít vedle někoho, kdo mi dává najevo, jak jsem mu ukradená :(
Paradoxem je, že jsem celý roky trpěla nedostatkem milování, zezačátku jsem si jen těžko zvykala na to, že to holt nebude každý den, spoustu nocí jsem probrečela, protože po tom minulým chlapovi jsem prostě neuměla pochopit, že se jde večer spát a NIC není!!! To bylo pro mě skutečně něco nepředstavitelného! No a nakonec si chlap, kterýho jsem pořád k sexu přemlouvala, našel někoho jiného… když jsem četla jejich žhavé erotické sms, tak jsem si říkala, že po osmi letech nevím, s kým žiju.¨
Nejdřív jsem měla výčitky, že je chyba u mě. Ale pak jsem si řekla, že jsem nikdy nebyla žádný poděs v tomhle směru (abych se u „toho“ zavěšovala málem na lustr nebo dělala striptýz na požádání :) ) a s tím bývalým to klapalo a nikdy mi nedal ani malinko najevo, že by se nudil nebo že bych u toho byla jak leklá ryba :(. Tenhle je asi větší „extrémista“, ale buď mi to nedokázal říct, nebo pochopil, že já na žádný prasečinky větších rozměrů nejsem… fakt nevím, kde se stal ten zádrhel. každopádně takový sms jako s tou paní, si se mnou nenapsal v životě!!Ani v dobách zamilovanosti a různých pošetilostí, bohužel… :(.
Takže jsem si řekla, že je načase jít o dům dál a hledat štěstí jinde. Bohužel to odnesou mrňata, ale nejsem tak statečná, abych dětem obětovala všechno, včetně vlastního spokojeného života :(.
Přeju všem, aby se to u nich srovnalo a dopadly lépe!!!!!
anonymní X

 • Nahlásit
 • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama