Reklama

Dá se s timto břichem neco dělat nebo je to už pasé

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alig
Stálice 88 příspěvků 25.01.17 09:58
dá se s timto břichem neco dělat nebo je to už pasé

Jsem po tretím porodu, už dva roky a břicho mi zustalo v tomto stavu, dá se to vycvicit nebo plastika to jistí.
Meli jste to také a jak jste s tím zatočilymoc dekuji za odpovedi

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Moniňoň
Závislačka 4465 příspěvků 25.01.17 10:03

No, to už je dost. To je vytahana kůže, taky to mam a nic moc s tim nejde, krom abdominoplastiky

Lucias241
Kecalka 212 příspěvků 25.01.17 10:04

Mela jsem to taky. Da se to.ALE ne zcela.Mam za sebou 3 SC.

Lucias241
Kecalka 212 příspěvků 25.01.17 10:04

Mela jsem to taky. Da se to.ALE ne zcela.Mam za sebou 3 SC.

alig
Stálice 88 příspěvků 25.01.17 10:09

A co jsi cvicila

Kattynka000
Závislačka 3016 příspěvků 25.01.17 10:09

Já mám toto teď, jsem 3,5 měsíce po druhém porodu SC, přesně rok předtím přirozený porod. Co mi bylo řečeno, tak pomůže už jen poradně zpevnit svalstvo, zhubnout a kůži odstranit plastikou.. :zed:

Lucias241
Kecalka 212 příspěvků 25.01.17 10:14

Zacala jsem cvicit doma na youtube.vse od fitness blender. Cvicila jsem i 2× denne. V lete jsem si koupila silnicni kolo, beham a ted pres zimu chodim na kurz plavani. Plavu tak 4-5× tydne. Plus jsem hodne zhubla. Musim opravdu hodne makat.

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 25.01.17 10:16

Podle mě to vyřeší jedině plastika.

MaminkaBerenika
Kecalka 110 příspěvků 25.01.17 10:21

Prý se má kůže hodně mazat krémem s kyselinou hyaluronovou, ta i formou tablet a užívat vitamín E. Nemám vytahanou kůži na břiše, neb jsem po abdominoplastice, ale hodně povolenou kůži na vnitřních stehnech a musím říct, že to docela pomáhá. Ten krém jsem kupovala v DM asi za 80 Kč a vitamín E v DR. Max. Je to Vitamin E 400 IU, bere se jedna tableta za dva dny a stálo to něco málo přes 100 Kč. Snad jsem trochu pomohla, B.

smada
Kecalka 170 příspěvků 25.01.17 10:28

@alig Dala bych tu fotku na facebook do skupinky Fitness Motivation CZ. Jsou tam dobří výživový poradci a fitness trenéři, tam bys měla dostat jistou odpověď na to, jestli s tím jde ještě něco zvládnout bez operace.

alig
Stálice 88 příspěvků 25.01.17 10:44
@smada píše:
@alig Dala bych tu fotku na facebook do skupinky Fitness Motivation CZ. Jsou tam dobří výživový poradci a fitness trenéři, tam bys měla dostat jistou odpověď na to, jestli s tím jde ještě něco zvládnout bez operace.

Zkusim to tam dat dekuju

fashion_victim83 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 10:47

Tak tohle vycvičit nepůjde. Kůže je tam moc a i okolo pupku je vidět, že to zvrásnění a převis je už moc. Navíc z toho mála, co jde vidět, je očividné, že jste štíhlá, takže už není kam jít a posílené svaly břicha přes tuhle masu vidět nepůjdou.

Sany80s
Kelišová 6273 příspěvků 25.01.17 10:58

Je potřeba cvičit, a pak jít na plastiku, ta kůže už zpět nepůjde.

stinga
Závislačka 3418 příspěvků 10 inzerátů 25.01.17 10:59

Ta kůže cvičením nezmizí, jedině plastika

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 11:01

@alig Já bych to poradila, abys své praktické lékařce pověděla o tomto tvém problému a požádala ji o doporučení na rehabilitace, kde tě rehabilitační sestřička v několika návštěvách naučí správné cviky a poradí co a jak. Potom už budeš potřebovat je pěvnou vůli a trpělivost. věřím, že tam je prostor pro zpevnění pomocí správného a dlouhodobého cvičení. Přeju ti, ať jsi se sebou brzo spokojená. :hug: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama