Dá se to ještě tolerovat, nebo je to za hranicí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 13:20
Dá se to ještě tolerovat nebo je to za hranicí?

Zdravím… mám krátce přítele, je o 10 let starší a strašně na mě žárlí. Ale problém je v tom, že nemá na co. Vadí mu, když jedu třeba na školení ohledně práce, když jdu s kamarádkou na kafe. Večer s kamaradkou už vůbec nesmím nikam. Prý nesnese ani pomyšlení, že někde jsem. Chce, abych byla jenom jeho. Na to, že jsme spolu asi 2 měsíce, tak se mnou dost manipuluje. Vždy se urazi (kvůli nesmyslu) a já pak za ním musím dolezat. Měli jste to někdo také tak? Anonym z osobních důvodů

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10929 příspěvků 17.10.18 13:23

Jakmile ti zakazuje nekam chodit, tak je to silne za hranicí. Takový vztah bych ukončila

Elishka1
Závislačka 2783 příspěvků 17.10.18 13:23

tohle se vydržet nedá, přítel má dost velký problém, který by měl řešit, pokud nechce zůstat sám

Janli
Kelišová 6326 příspěvků 17.10.18 13:25

Zdrhej!!!

MartinaIrena
Extra třída :D 10240 příspěvků 17.10.18 13:27
@Anonymní píše:
Zdravím… mám krátce přítele, je o 10 let starší a strašně na mě žárlí. Ale problém je v tom, že nemá na co. Vadí mu, když jedu třeba na školení ohledně práce, když jdu s kamarádkou na kafe. Večer s kamaradkou už vůbec nesmím nikam. Prý nesnese ani pomyšlení, že někde jsem. Chce, abych byla jenom jeho. Na to, že jsme spolu asi 2 měsíce, tak se mnou dost manipuluje. Vždy se urazi (kvůli nesmyslu) a já pak za ním musím dolezat. Měli jste to někdo také tak? Anonym z osobních důvodů

Tak konkrétně tyhle dvě věty: Večer s kamaradkou už vůbec nesmím nikam. a Chce, abych byla jenom jeho jsou dost vypovídající. To bych si nenechala líbit, je to projev nezdravé žárlivosti

tininas
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 17.10.18 13:31
@Anonymní píše:
Zdravím… mám krátce přítele, je o 10 let starší a strašně na mě žárlí. Ale problém je v tom, že nemá na co. Vadí mu, když jedu třeba na školení ohledně práce, když jdu s kamarádkou na kafe. Večer s kamaradkou už vůbec nesmím nikam. Prý nesnese ani pomyšlení, že někde jsem. Chce, abych byla jenom jeho. Na to, že jsme spolu asi 2 měsíce, tak se mnou dost manipuluje. Vždy se urazi (kvůli nesmyslu) a já pak za ním musím dolezat. Měli jste to někdo také tak? Anonym z osobních důvodů

Ahoj.

Jeho chování je bohužel za hranicí únosnosti a tolerovat se to z dlouhodobého hlediska nedá.

Věřím, že si brzy najdeš někoho, kdo nemá problémy s chorobnou žárlivostí.

Maiandra
Kecalka 405 příspěvků 17.10.18 13:31

Ježíš, to se musíš ptát?! Na co čekáš?! Uteč od něj, bude hůř, manipulátor a chorobně majetnickej, proč si to vůbec necháš líbit?
Jo, měla to tak spousta žen, které chlap později i mlátil, například. Neblbni, jste spolu pět minut a chová se otřesně, nic tě u něj nedrží.
NEMUSÍŠ dolézat a SMÍŠ chodit na kafe s kamarádkou, snad nejsi jeho otrok, proboha, že on to nesnese, to je JEHO problém…

Příspěvek upraven 17.10.18 v 13:32

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16966 příspěvků 17.10.18 13:31
@Anonymní píše:

Nic nemusíš. Když se ti chce, tak dolejzej. Vždycky bude mít na co žárlit. Třeba na sny - nebude vědět o kom se ti zdá. :zed: :zed: Má ho ze zlata, nebo tě zahrnuje brilianty? K čemu ti prosím bude, že to má někdo stejně? Abys věděla, že nejsi sama? Když ti to stačí....... :zed:

Festa
Kecalka 124 příspěvků 1 inzerát 17.10.18 13:38

Kristovanoho, samozrejme je to za hranici a to na kilometry daleko. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 13:39
@Kobliha51 píše:
Nic nemusíš. Když se ti chce, tak dolejzej. Vždycky bude mít na co žárlit. Třeba na sny - nebude vědět o kom se ti zdá. :zed: :zed: Má ho ze zlata, nebo tě zahrnuje brilianty? K čemu ti prosím bude, že to má někdo stejně? Abys věděla, že nejsi sama? Když ti to stačí....... :zed:

Jde o to, že si máme co říct, rozumíme si, je na mě milej a skvělej v posteli… ale jinak mi dělá takovéto scény… na jiného chlapa se nesmím ani podivat. Jen se třeba zmíním o kolegovi z práce a on hned, že je mu jasné, že s ním s*kam atd…

_0812_
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 17.10.18 13:41
@Anonymní píše:

To samé bývalý. Tři roky jsem nesměla s kamarády, pak už ani pomalu za rodinou, jen když mě tam doprovodil a pak zase vyzvedl a mezitím když jsem tam byla jsem se musela hlásit. Když jsem šla do večerky pro rohlíky, musela jsem mít zapnutý hovor, aby vše slyšel. Nesměla jsem řídit auto, sama si jít koupit blbou rtěnku, oblečení musel schválit a denně kontroly mobilu a kabelky. No a nakonec mě začal mlátit. Proč jsem to trpěla? Protože jsem se ho bála, když jsem ho poslala do háje všude mě pronásledoval, vydíral a vyhrožoval sebevraždou. Pak jsem potkala svého manžela a ten mu pěkně rozbil hubu. Ještě několik měsíců mě pak obtěžoval a nakonec to vzdal. Holka utíkej od něj co můžeš.

Hobitka
Závislačka 3747 příspěvků 17.10.18 13:42

Utikat pryc :nevim: .

Maiandra
Kecalka 405 příspěvků 17.10.18 13:43
@Anonymní píše:
Jde o to, že si máme co říct, rozumíme si, je na mě milej a skvělej v posteli… ale jinak mi dělá takovéto scény… na jiného chlapa se nesmím ani podivat. Jen se třeba zmíním o kolegovi z práce a on hned, že je mu jasné, že s ním s*kam atd…

No a? Milej zjevně není pořád a ani si kdovíjak nerozumíte, když ti říká, že spíš s kolegou, proboha, tak přestaň myslet přirozením, to jsi tak zoufalá, že si myslíš, že normálního chlapa nenajdeš? To ti dělá dobře být něčí otrok bez základních práv, fakt chceš být další oběť domácího násilí (kam mimochodem patří i psychický nátlak a zákazy někam jít)? Pochopila bych váhání, kdyby se vybarvil po pár letech, i když i tam by to bylo na okamžitý rozchod, ale vždyť ho za dva měsíce ještě vůbec nemůžeš znát, máš jenom nějakou zamilovanou iluzi a on se ti pěkně předvádí už teď.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16966 příspěvků 17.10.18 13:46
@Anonymní píše:
Jde o to, že si máme co říct, rozumíme si, je na mě milej a skvělej v posteli… ale jinak mi dělá takovéto scény… na jiného chlapa se nesmím ani podivat. Jen se třeba zmíním o kolegovi z práce a on hned, že je mu jasné, že s ním s*kam atd…

Jak si dovoluje s tebou takhle mluvit? Nic tě nevaruje?

Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 4 inzeráty 17.10.18 13:47

mám manžela staršího o dvacet let a občas utrousí nějakou vtipnou poznámku, když jdu někam pryč, ale rozhodně se ke mě nechová jako Tvůj přítel k Tobě!! Na manželovi je vidět, že má o mě prostě strach, že se mi buď něco stane nebo, že si najdu mladšího, ale zároveň je typ člověka, který bere věci, tak jak jsou a vyrovná se s nimi. Tvůj partner je chorobně žárlivý, zažila jsem to u bývalého a po dvou letech jsem byla šťastná, že jsem se s ním dokázala rozejít. Párkrát se stalo, že jsem s kolegy šla po práci na skleničku do baru a bývalý se mi nemohl dovolat a hned jsem byla kra co šk každého apod. Když jsem mu řekla, kde jsem byla, tak mi říkal, že pořád někam chodím a on ne, takže taky začne apod, prostě vyděračský kecy :cert: ani skvělý sex a to, že si rozumíme by mě už po zkušenostech s takových člověkem neudrželo, ptže vím, že to graduje :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >