Dá se poznat, že chce bývalý zpět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 21:20
Dá se to nějak poznat?

Dá se z chování nějak poznat, že chce bývalý zpět i když si to třeba nechce připustit?

Reakce:
Božislava
Závislačka 2902 příspěvků 06.04.19 21:22

Když ti bude dávat sladké hubičky, tak chce zpět.

Alkata
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 06.04.19 22:01

Pokud onanuje nad tvou fotkou tak je to poměrně silný signál. Třeba.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 22:06

Jestli po nocich tajne breci do polstare, tak asi jo

Ou
Kelišová 7386 příspěvků 06.04.19 22:40

Ne - nechce tě. Jestli máš potřebu takovýchhle nesmyslných konstrukcí, tak jsi na nejlepší cestě stát se stalkerkou a zjevně si se s tím rozvodem nesrovnala.

Vstup do psychoterapie, dřív než dostatneš soudní příkaz se k němu nepřiblizovat.

Tomkins
Kecalka 482 příspěvků 07.04.19 00:33
@Anonymní píše:
Dá se z chování nějak poznat, že chce bývalý zpět i když si to třeba nechce připustit?

Ty chceš jeho, on tebe ne. Jen ty si to nechceš připustit, nikoliv on.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 07.04.19 01:10
@Anonymní píše:

Dá.

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1572 příspěvků 07.04.19 03:26
@Anonymní píše:

Tak ono je celkem jedno jestli to chce nebo ne. Kdo se jednou rozejde, tak uz by se nikdy nemel davat zpatky dohromady. Tyhle nastavovany kase nemaj vubec zadnou cenu. To je jen prodluzovani agonie.

Calendulka
Kecalka 291 příspěvků 07.04.19 07:53

Když si to nechce připustit… Tak asi až tak moc zpátky nechce, ne? Já vím, zraněné chlapské ego… Ale kdyby fakt zpátky chtěl, tak ti to podle mě dá najevo nějak srozumitelněji (např. bude psát zprávy) - řekla bych.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 08:31

@Calendulka právě že zprávy od nej chodí, sice tam není jasně “vrať se” ale něco ve smyslu “musíme si chybet aby to fungovalo a blabla” při kontaktu se nedokáže udržet a pořád na mě hrabe, normální kamarádi se takhle ke mně nechovaj co si budem :think:

Calendulka
Kecalka 291 příspěvků 07.04.19 09:30
@Anonymní píše:
@Calendulka právě že zprávy od nej chodí, sice tam není jasně “vrať se” ale něco ve smyslu “musíme si chybet aby to fungovalo a blabla” při kontaktu se nedokáže udržet a pořád na mě hrabe, normální kamarádi se takhle ke mně nechovaj co si budem :think:

A ty ho teda zpátky chceš? A kdo se s kým rozešel? A proč? Pokud se rozešel on, tak bych se ho zeptala, proč mi pořád píše, když se mnou nechce být…

Calendulka
Kecalka 291 příspěvků 07.04.19 09:32

No a pokud ses rozešla ty… Tak tě to mrzí? Už pominul důvod rozchodu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 09:40

@Calendulka rozešel se on, už jsem mu řekla že se s ním bavit nechci, protože takhle můžu fungovat jenom ve vztahu ne jako jeho kamarádka. A zase přišlo jak měl zpátky úžasného a skvělého člověka a jak já se na to vykašlala a další. Že od rozchodu pořád doufal jak se ozvu, že se chce dál bavit a že mu budu chybet. Důvod byl takový zvláštní. Nebyly to žádné hádky nic, jenom jsme byli až moc ve stresu z věcí co se děly kolem nás a nějak jsme si s tím nedokázali poradit až to jeden nevydržel a prostě to ukončil

Calendulka
Kecalka 291 příspěvků 07.04.19 09:56
@Anonymní píše:
@Calendulka rozešel se on, už jsem mu řekla že se s ním bavit nechci, protože takhle můžu fungovat jenom ve vztahu ne jako jeho kamarádka. A zase přišlo jak měl zpátky úžasného a skvělého člověka a jak já se na to vykašlala a další. Že od rozchodu pořád doufal jak se ozvu, že se chce dál bavit a že mu budu chybet. Důvod byl takový zvláštní. Nebyly to žádné hádky nic, jenom jsme byli až moc ve stresu z věcí co se děly kolem nás a nějak jsme si s tím nedokázali poradit až to jeden nevydržel a prostě to ukončil

To by mě celkem naštvalo, kdyby mi chlap po rozchodu vyčítal, že s ním nechcu být v kontaktu. To je snad moje věc. On se rozešel. Není moje povinnost mu odepisovat, potkávat se s ním, apod. Řekla bych mu, že už nejsem jeho partnerka a že nepotřebuju tak častý kontakt. Asi bych ho úplně nevymazala z telefonu, ale taky bych za ním neběhala, jak pískne - jen protože to očekává :nevim:

Váš příspěvek
Reklama