Dá se to považovat za vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 22:35
Dá se to považovat za vztah?

Hezký večer přeji, mám problém 19.5.2016 jsem poznala přítele na to spolu máme ročního syna ale náš vztah není ideální. Přítel přijde po práci a jediné co je usedá k TV a nebo u mobilu na YouTube. Semnou prohodí pár slov doma pomáhá na 20% a o malého se starám více méně sama. Sex máme jednou za čas a to ještě když si o to řeknu vykládá že je unavený. Nikoho bokem nemá chodí domů práce ale nám čas moc nevěnuje. Dokonce v posteli uleha tím stylem že se otočí zády a nebo se stane že v obýváku u TV a je mu to jedno až se vzbudí za cca 4 hodiny vrátí se do ložnice. Když sem mu řekla že si najdu bydlení a půjdu bydlet sama s malým řekl že se změní ať mu dám šanci. Jenže šanci sem dala a to se opakuje jak to vyřešit definitivně co s takovým chlapem. Netuli se sám od sebe semnou neříká mi do očí miluji tě nic hezkého max že mi napíše do mesengeru miluji tě a když je v práci že na mě mysli… A když otevře dveře realita je jinde a chování taky nevím si rady a nutit 28 léte ho chlapa k tomu aby se měl ke mě k nám nevím no. Samotnou mě to trápí upřímně jak vám to přijde?

Reakce:
AnastazieB
Echt Kelišová 8415 příspěvků 03.11.18 22:45

A jak se choval před tím, než jsi otěhotněla?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 22:46
@Anonymní píše:
Hezký večer přeji, mám problém 19.5.2016 jsem poznala přítele na to spolu máme ročního syna ale náš vztah není ideální. Přítel přijde po práci a jediné co je usedá k TV a nebo u mobilu na YouTube. Semnou prohodí pár slov doma pomáhá na 20% a o malého se starám více méně sama. Sex máme jednou za čas a to ještě když si o to řeknu vykládá že je unavený. Nikoho bokem nemá chodí domů práce ale nám čas moc nevěnuje. Dokonce v posteli uleha tím stylem že se otočí zády a nebo se stane že v obýváku u TV a je mu to jedno až se vzbudí za cca 4 hodiny vrátí se do ložnice. Když sem mu řekla že si najdu bydlení a půjdu bydlet sama s malým řekl že se změní ať mu dám šanci. Jenže šanci sem dala a to se opakuje jak to vyřešit definitivně co s takovým chlapem. Netuli se sám od sebe semnou neříká mi do očí miluji tě nic hezkého max že mi napíše do mesengeru miluji tě a když je v práci že na mě mysli… A když otevře dveře realita je jinde a chování taky nevím si rady a nutit 28 léte ho chlapa k tomu aby se měl ke mě k nám nevím no. Samotnou mě to trápí upřímně jak vám to přijde?

Jak to tak ctu… nemame stejneho chlapa? :D mam to doma identicke… ALE - je zodpovedny, je na nej spoleh, kdyz je zle tak se postara (nemoc - navari, zajede atd.), ma ke me uctu, nechlasta, co rekne dodrzi, nechodi na vecirky, netaha se… proste vim, ze me ma rad (i kdyz nedela kolem ty tyatry), ale dava to najevo jinak… dre se od nevidim do nevidim, aby zajistil finance, bydleni atd. Kazdy je jiny a ma jiny zpusob, jak davat najevo lasku…
Prosim anonym nebo smazat - moc osobni

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 22:48

@AnastazieB choval se jinak sledoval semnou TV večeři i nachystal bavil se semnou vše bylo jiné i sexu více že i sám od sebe chtěl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 22:49

Ahoj :mavam: Tak můžu ti říci jedno nebudeš první ani poslední kdo tohle prožívá můj chlap je to samé přesně jak jsi popsala už jsme o tom kolikrát spolu mluvily , a pokaždé že se změní a po týdnu o pět všechno stejné furt do kolečka máme také dítě takže si u mým představit co zažíváš a popravdě už mě to déle štve a nevím co mám z tím dělat

Chytrak
Závislačka 2845 příspěvků 03.11.18 22:52
@AnastazieB píše:
A jak se choval před tím, než jsi otěhotněla?

Tohle nebylo zadani do diskuze, tak na co se to jako ptas? ;)

Anonym: myslim, ze to byl vztah 2 spolubydlicich, kteri si udelali dite…

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 04.11.18 00:00

Naše začátky byly plné vášně a napětí. Máme ročního syna. Dneska mám vedle sebe úplně jiného muže. Z toho nadšeného, ukecaného Don Juana je najednou tichý kliďas. Už mi nevypráví, jak našel to nejlepší, jak jsem krásná a dokonalá. Ne, že by si to už nemyslel, jen by to už znělo úplně jinak. Taky má rád svůj klid, malému se tedy věnuje,ale samozřejmě v jiné míře než já. Někdy mi ty něžnosti chybí, ale na druhou stranu vím, že by mě pořád nebavily a lepšího bych nikde nenašla.

Detsa
Extra třída :D 11044 příspěvků 04.11.18 00:27

@Aduš8 po jaké době ? :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >