Jde z výpisu telefonu zjistit, co jsem si s kým psala?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineEmbý
Kecalka 154 příspěvků 05.01.18 15:24
Dá se to zjistit?

Ahoj holky, dají se z výpisu telefonu zjistit, co jsem si s kým psala? Díky za zkušenosti.

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 05.01.18 15:33

Nevím proč zakládáš dvě stejné diskuse, ale nedá.

Manhattan
Závislačka 3647 příspěvků 05.01.18 15:34

Dá, když zavoláš operátorovi.

Uživatel je onlineEmbý
Kecalka 154 příspěvků 05.01.18 15:37

Omlouvám se, nevšimla jsem si, píši z telefonu. Díky za odpovědi, hezký den :)

tali98
Kecalka 304 příspěvků 05.01.18 15:42

S kym asi ne, ale cislo tam asi je

žampion
Závislačka 3724 příspěvků 05.01.18 15:45

Ve starších telefonech jsou odeslané zprávy tam to je, v novějších pokud nemažeš tak jsou celé konverazce :nevim:

Halamka
Závislačka 3327 příspěvků 05.01.18 16:02

@Manhattan jakoze ti operator vyjede sms zpravy, kazdou, ktera odesla i prisla? To se mi moc nezda, tedy.

Chulimanga
Stálice 87 příspěvků 05.01.18 16:14

Smazáno, chtěla jsem anonym, odklepla jsem

Chulimanga
Stálice 87 příspěvků 05.01.18 16:19

Omlouvám se za předešlý příspěvek, chtěla jsem vložit anonymně, ale odklepla jsem to dříve než jsem chtěla :think:
Chtěla jsem napsat, že z vlastní zkušenosti vím, že lze získat přepisy hovorů a zpráv z jakéhokoli čísla, není to legální a chce to známé. Bohužel to bylo v minulosti požito proti mně, proto jsem chtěla anonym :mavam:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 05.01.18 16:21
@Chulimanga píše:
Omlouvám se za předešlý příspěvek, chtěla jsem vložit anonymně, ale odklepla jsem to dříve než jsem chtěla :think:
Chtěla jsem napsat, že z vlastní zkušenosti vím, že lze získat přepisy hovorů a zpráv z jakéhokoli čísla, není to legální a chce to známé. Bohužel to bylo v minulosti požito proti mně, proto jsem chtěla anonym :mavam:

Tak to jsem netušila. Ze je to nekde tedy nahrane, to jo, ale ze se to da i proti nekomu pouzit, to je fakt neuveritelny.

Chulimanga
Stálice 87 příspěvků 05.01.18 16:26

@berďana Naštěstí to byl jen žárlivej bejvalej, ale od té doby si dávám pozor, komu co napíšu či řeknu do telefonu :dance:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 05.01.18 16:29

@Chulimanga
Po takoveto zkusenosti se ti nedivim

eumedon
Extra třída :D 12842 příspěvků 05.01.18 16:32
@Chulimanga píše:
Chtěla jsem napsat, že z vlastní zkušenosti vím, že lze získat přepisy hovorů a zpráv z jakéhokoli čísla, není to legální a chce to známé. Bohužel to bylo v minulosti požito proti mně, proto jsem chtěla anonym :mavam:

Stydět by se snad měl ten, kdo si to získal a použil proti tobě a taky ten zaměstnanec operátora, který mu to dal (když to tedy není legální, protože policie to asi získat může legálně, když to potřebuje pro účely trestního řízení a má k tomu svolení soudu).

Pokoutní nakládání s takovými záznamy třetích osob naplňuje znaky trestného činu porušení tajemství přepravovaných zpráv, podle § 182:

§ 182 Porušení tajemství dopravovaných zpráv

(1) Kdo úmyslně poruší tajemství

1. uzavřeného listu nebo jiné písemnosti při poskytování poštovní služby nebo přepravované jinou dopravní službou nebo dopravním zařízením,

b) datové, textové, hlasové, zvukové či obrazové zprávy posílané prostřednictvím sítě elektronických komunikací a přiřaditelné k identifikovanému účastníku nebo uživateli, který zprávu přijímá, nebo

1. neveřejného přenosu počítačových dat do počítačového systému, z něj nebo v jeho rámci, včetně elektromagnetického vyzařování z počítačového systému, přenášejícího taková počítačová data,

bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.

(2) Stejně bude potrestán, kdo v úmyslu způsobit jinému škodu nebo opatřit sobě nebo jinému neoprávněný prospěch

1. prozradí tajemství, o němž se dozvěděl z písemnosti, telegramu, telefonního hovoru nebo přenosu prostřednictvím sítě elektronických komunikací, který nebyl určen jemu, nebo
  1. takového tajemství využije.

(3) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán,

1. spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 jako člen organizované skupiny,

b) spáchá-li takový čin ze zavrženíhodné pohnutky,
c) způsobí-li takovým činem značnou škodu, nebo
d) spáchá-li takový čin v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného značný prospěch.

(4) Odnětím svobody na jeden rok až pět let nebo peněžitým trestem bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 jako úřední osoba,
b) způsobí-li takovým činem škodu velkého rozsahu, nebo
c) spáchá-li takový čin v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného prospěch velkého rozsahu.

(5) Zaměstnanec provozovatele poštovních služeb, telekomunikační služby nebo počítačového systému anebo kdokoli jiný vykonávající komunikační činnosti, který

a) spáchá čin uvedený v odstavci 1 nebo 2,
b) jinému úmyslně umožní spáchat takový čin, nebo
c) pozmění nebo potlačí písemnost obsaženou v poštovní zásilce nebo dopravovanou dopravním zařízením anebo zprávu podanou neveřejným přenosem počítačových dat, telefonicky, telegraficky nebo jiným podobným způsobem,

bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let, peněžitým trestem nebo zákazem činnosti.

(6) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán,
a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 5 škodu velkého rozsahu, nebo
b) spáchá-li takový čin v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného prospěch velkého rozsahu.

Chulimanga
Stálice 87 příspěvků 05.01.18 16:37

@eumedon Ano já vím, jenže dotyčný je právník a má známé na Policii. :zed: Už je to dlouho a mám to za sebou, ale tehdy mi z toho bylo hodně špatně.

Manhattan
Závislačka 3647 příspěvků 05.01.18 18:09

@Halamka Ano, už se mi to jednou stalo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama