Reklama

Dá se u flash disku (flešky) zjistit datum poslání/otevření?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AsiBláznivka
Kecalka 164 příspěvků 10.02.17 18:39
Dá se u Flash disku(flešky)zjistit datum posl.otevření?

Hezký večer, je mezi vámi nějaký IT odborník?:-)Potřebovala bych prosim zjistit, kdy byla fleska naposledy použita. Dá se to nějak vysledovat? Děkuji mockrát.

Reklama

Reakce:

Linneas
Povídálka 14 příspěvků 10.02.17 18:41

Pokud ji někdo jen strčil do PC, zkopíroval nějaký soubor a uklidil na místo, tak to nezjistíš. Pokud však někdo přidával/mazal soubory, koukneš na datum souborů.

Edit: pokud je někdo po přidání zároveň smazal, tak to těžce zjistíš, ale jde to.

AsiBláznivka
Kecalka 164 příspěvků 10.02.17 18:49
@Linneas píše:
Pokud ji někdo jen strčil do PC, zkopíroval nějaký soubor a uklidil na místo, tak to nezjistíš. Pokud však někdo přidával/mazal soubory, koukneš na datum souborů.Edit: pokud je někdo po přidání zároveň smazal, tak to těžce zjistíš, ale jde to.

Nene, jde mi o to, jestli lze zjistit i to, že ji někdo dal do pc a kouknul co na ni je.To asi nelze, že?

Annci
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 10.02.17 19:22

Ano, jsou na to programy. Třeba tento http://www.nirsoft.net/…es_view.html

tasa
Echt Kelišová 8976 příspěvků 10.02.17 21:06
@Annci píše:
Ano, jsou na to programy. Třeba tento http://www.nirsoft.net/…es_view.html

Chytry :srdce:

SarkaNovo
Závislačka 3392 příspěvků 13.02.17 13:37

Ahoj, vetřu se s dotazem :D
Je možné zjistit i u paměťové karty kdy byla použita?
Jako myslím to tak, že jsem jí odložila, někdo jí vzal, dal si jí do mobilu a koukl co na ní je.Pak zas vyndal a položil. Lze to nějak zjistit? Děkuju moc :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama