Reklama

Dá se učit portugalština online a zdarma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 12:12
Dá se učit portugalština online zdarma?

Prosím o zachování anonymu z osobních důvodů (je to natolik neobvyklé, že by mě mohli někteří poznat, což nechci) děkuji.
Chtěla bych se začít učit portugalsky, ale zdá se, že je to příliš neobvyklý jazyk. Chci se učit evropskou portugalštinu, ne brazilskou. Hledala jsem nějaké online zdarma kurzy, potřebovala bych vysvětlení gramatiky plus výslovnost, ale nemohu nic najít. Samozřejmě jsem se dívala i na Duolingo, ale bohužel moje angličtina není nejlepší, raději bych, kdyby aspoň ta gramatika byla někde vysvětlená v češtině. Online chci, neb v knihovně jsem s učebnicemi neuspěla. Není tu někdo, kdo má tipy, jak se začít učit portugalsky? Odkazy na nějaké online zdarma kurzy? Investovat zatím nechci, možná časem, podle toho, jestli mě to chytne, jestli budu mít čas a tak. Díky. :kytka:

Reklama

Reakce:

Twirl
Povídálka 37 příspěvků 27.12.17 13:41

Ahoj, já mám dobrou zkušenost s učebnicemi od Ledy, ne teda přímo s portugalštinou, ale mají jí taky: https://www.leda.cz/…lni-info.php?…
Zkus zapátrat v antikvariátech… respektive, tak investice mi nepřijde nijka hrozná…
Na slovíčka je taky fajn aplikace Memrise, ale gramatiku neobsahuje

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >