Dá se učit portugalština online a zdarma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 12:12
Dá se učit portugalština online zdarma?

Prosím o zachování anonymu z osobních důvodů (je to natolik neobvyklé, že by mě mohli někteří poznat, což nechci) děkuji.
Chtěla bych se začít učit portugalsky, ale zdá se, že je to příliš neobvyklý jazyk. Chci se učit evropskou portugalštinu, ne brazilskou. Hledala jsem nějaké online zdarma kurzy, potřebovala bych vysvětlení gramatiky plus výslovnost, ale nemohu nic najít. Samozřejmě jsem se dívala i na Duolingo, ale bohužel moje angličtina není nejlepší, raději bych, kdyby aspoň ta gramatika byla někde vysvětlená v češtině. Online chci, neb v knihovně jsem s učebnicemi neuspěla. Není tu někdo, kdo má tipy, jak se začít učit portugalsky? Odkazy na nějaké online zdarma kurzy? Investovat zatím nechci, možná časem, podle toho, jestli mě to chytne, jestli budu mít čas a tak. Díky. :kytka:

Reklama

Reakce:

Twirl
Povídálka 36 příspěvků 27.12.17 13:41

Ahoj, já mám dobrou zkušenost s učebnicemi od Ledy, ne teda přímo s portugalštinou, ale mají jí taky: https://www.leda.cz/…lni-info.php?…
Zkus zapátrat v antikvariátech… respektive, tak investice mi nepřijde nijka hrozná…
Na slovíčka je taky fajn aplikace Memrise, ale gramatiku neobsahuje

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama