Dá se učit portugalština online a zdarma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 12:12
Dá se učit portugalština online zdarma?

Prosím o zachování anonymu z osobních důvodů (je to natolik neobvyklé, že by mě mohli někteří poznat, což nechci) děkuji.
Chtěla bych se začít učit portugalsky, ale zdá se, že je to příliš neobvyklý jazyk. Chci se učit evropskou portugalštinu, ne brazilskou. Hledala jsem nějaké online zdarma kurzy, potřebovala bych vysvětlení gramatiky plus výslovnost, ale nemohu nic najít. Samozřejmě jsem se dívala i na Duolingo, ale bohužel moje angličtina není nejlepší, raději bych, kdyby aspoň ta gramatika byla někde vysvětlená v češtině. Online chci, neb v knihovně jsem s učebnicemi neuspěla. Není tu někdo, kdo má tipy, jak se začít učit portugalsky? Odkazy na nějaké online zdarma kurzy? Investovat zatím nechci, možná časem, podle toho, jestli mě to chytne, jestli budu mít čas a tak. Díky. :kytka:

Reakce:
Twirl
Povídálka 37 příspěvků 27.12.17 13:41

Ahoj, já mám dobrou zkušenost s učebnicemi od Ledy, ne teda přímo s portugalštinou, ale mají jí taky: https://www.leda.cz/…lni-info.php?…
Zkus zapátrat v antikvariátech… respektive, tak investice mi nepřijde nijka hrozná…
Na slovíčka je taky fajn aplikace Memrise, ale gramatiku neobsahuje

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >