Dá se věřít antivirovým aplikacím v telefonu?

nickoll
22.3.17 12:06

dá se věřít antivirovým aplikacím v telefonu ?

Dobrý den chtěla bych se zeptat, dnes dopoledne jsem se chtěla na mobilu podívat na poslední díl jednoho seriálu(dva a pul chlapa).. dala jsem to do vyhledávače a zapla stranku která mi tento seriál nabídla ale hned mi naskočilo okno… VÁŠ SAMSUNG J5 JE INFIKOVÁN VIREM stahněte si nějaký antivirový program.. vubec mi s toho nešlo vyskočit tak jsem to vypnula restartem telefonu. mám v telefonu nainstalovány 2 antiviry a když jsem je zapnula napsaly že telefon je čistý bez virů. je možné že to třeba ty antiviry neodhalí nebo se jim dá opravdu věřit? volala jsem i kamarádce do prodejny telefonu zda to u nich nejde nějak napíchnout a zjistit a řekla že ne. děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

14457
22.3.17 12:25

Me tohle upozorneni vyskakuje prakticky pokazdy kdyz na mobilu zapinam serialy, zadnej vir v telefonu nemam, kdyby jo tak bych rekla ze za tu dobu co telefon mam a pri cetnosti serialu ktere poustim, by se ty viry museli nejak projevit, telefon slape jako hodinky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5699
22.3.17 12:35

@nickoll to jsou dle mě obyč reklamy. Chtějí z tebe vytáhnout další peníze za další antivirák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 12:57

Tak tohle upozornění mi vyskakuje velmi často. A ne jen při sledování filmů ;) jsou to jen obyčejný reklamy :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 13:11

A nebo to nejsou reklamy, ale přímo klička k tomu, jak si nainstalovat do mobilu vir :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nickoll
22.3.17 13:36

Děkuji vám za informace

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie