Dá se vrátit zboží bez štítku s cenou?

25.1.20 22:51

Dá se vrátit zboží bez štítku s cenou?

Ahojky, chtěla bych se vás konkrétně vrácení zboží jestli se dá konkrétní věc vracet do obchodu bez cenovky.
Dik za odpověď. :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

281
25.1.20 22:53
@Chameleo píše:
Ahojky, chtěla bych se vás konkrétně vrácení zboží jestli se dá konkrétní věc vracet do obchodu bez cenovky.
Dik za odpověď. :) :)

Záleží na obchodu, mrkni jakou mají zákaznickou politiku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
25.1.20 22:56

Obecně, čím dřív to vracíš, tím spíš ti to vezmou - pokud máš doklad o koupi. Ale nárok na to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12391
25.1.20 23:14

Především je rozhodující, zda obchod umožňuje vrácení zboží a pak jsou rozhodující podmínky za jakých to lze. Opravdu si můžou vymínit, že to bude včetně originálních etiket.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17580
25.1.20 23:26

Stalo se mi jednou, v Decathlonu, po vanocich. Vracela jsem nepouzite male rukavice a opravdu jsem si nevsimla, ze manzel jeste pred zkousenim ustrihl cenovku. Vzali mi je bez reci zpet, jen se ptali, jestli u nich nebyla cenovka a ja popravde rekla, ze nevim. Pak jsem o tom doma premyslela a usoudila, ze asi opravdu byla. Kdybych to vedela, nevracela bych je, necekala bych, ze mi budou nekde verit, ze jsou nenosene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11826
27.1.20 09:46

Už se mi párkrát stalo, že mi děti urvaly cedulku a já musela vracet, cedulku jsem nesla s sebou a bylo to v pořádku. Úplně bez cedulk, jen s účtem asi bude záležet na prodejně a ochotě prodavačky. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama