Da se vubec nejak lecit unava?

Anonymní
včera v 13:32

Da se vubec nejak lecit unava?

Co vam radil lekar?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8436
včera v 13:38

Tak záleží co to je za únavu a z čeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3745
včera v 13:43

Zkus někoho, kdo se zabývá TČM, tam se pracuje s energií a umí zjistit, kde a proč ti chybí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
včera v 13:51

Zkusila bych komplex vitamínů, ať ti lékař vezme krev, můžeš mít třeba míň železa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
včera v 13:55

Chtělo by to krevní odběry -štítná žláza, hemoglobin, cukrovka, borelioza, chlamydie, mononukleoza, různé alergie, celiakie…je tolik důvodů k únavě a po zaléčení problému může únava zmizet. Někdy je to fakt jen „blbost“, třeba to železo nebo jiné minerály nebo vynechat lepek…a najednou příliv energie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7396
včera v 14:34
@Anonymní píše:
Co vam radil lekar?

Ahoj,
určitě ano, nebo se dá omezit.
Důležité je vědět, jaký typ únavy to je a z čeho pramení.
Každopádně co platí na všechny druhy - dobrý spánek, odpočinek, hezké zážitky, zdravá strava a dostatek tekutin, pohyb v přírodě.
Pro činnost nervové soustavy je též důležitý dostatečný zdroj hořčíku. Pokud to lze, omezit,,modré" světlo (led žárovky apod.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29851
včera v 15:01

Když jsem unavená tak prostě odpočívám, pokud můžu, ikdyz přijedu z práce, tak se kolikrát jen najím a jdu do peřin. Jinak jóga, příroda, meditace, vitamíny, minerály, ovoce, zeleniny, pitnej režim, duševní hygiena, k doktorovi na odběry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
včera v 15:05

Mně na únavu pomáhá to přeběhat. V první řadě dostatek spánku v noci, kvalitního spánku, nejde-li sám od sebe, tak tomu dopomoct. Pak hodně tekutin a hořčík. A pak to prostě přeběhat. Když cítím, že padám, vezmu boty a jdu. A večer si jdu lehnout klidně v devět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1455
včera v 15:11

Urcite ano. Musi se ale najit pricina te unavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6532
včera v 17:23

Já, když se cítím unavená, jakože poslední dobou hodně, tak vím, že je to nevhodnou stravou, přemírou cukrů, těžkým jídlem. Když jídlo odlehčím, je mi lépe. Bohužel ale jím ráda a těžko je mi častěji než lehko. Ale dnes jsem se po příchodu z práce najedla méně a zdravě, tak mám ze sebe dobrý pocit :). Ale teda vycházím z toho, že jsem jinak zdravá. Dlouhodobá bezdůvodná únava může být známkou nemoci, takže v první řadě bych šla na krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat