Da se vylečit pyogeni streptokok,jinak než trháním manlí

7777
2.5.17 16:07

Da se vylečit pyogeni streptokok,jinak než trháním manlí

Ahoj Všem prosím o radu, v unoru jsem chytla anginu, šla jsem k obvodákovi, nasadil me ATB penicilin, bohužel za dva dny po dobráni se me angina vratila znova. To už sem letela na ORL vzali me vyter dali me ATB CEFSIL. brala sem 10 dní. Kontrolni ster nedelaly. Tedka sem chytla opet angínu.,hrozná bolest v krku, obvodni me dala rovamycin. Nezabarl na orl v esteru zase je mrcha, dali me kalcid.Ale už me řikaji že krční mandle pryč. Bojim se, potom me maji udelat kontrolni ster po dobraní. Nemáte s timto typem streptokoka zkušenost dekuji za nazory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31695
2.5.17 16:12

Zkusenost nemam, primo s timhle, ale na opakovanou anginu nasemu malymu zabral pichanej penicilin, a slysela jsem na nej pozitivni zkusenosti od vice lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2762
2.5.17 17:36

@j.borufka neporadím, ale jsem na stejné lodi,
loni v únoru jsem to měla podobně, první angína - obvoďák atb, po dobrání hned akutní angína, šla jsem na orl - výtěr, atb, v listopadu zánět středního ucha - levé, za tři dny pravé - oboje píchnuté, za další tři dny z toho zánět dutin :zed:, nikomu nepřeju :pocitac:
letos v únoru angína - atb,
dnes jsem byla na kontrole, dobírám atb opět na angínu.

Ve stěrech mám vždy nějakou potvoru nebo více, též mi je vyhrožováno vyndáním krční mandle. Ale mě se jít nechce.

Kamarádka je lékařka a nedoporučuje mi to, jejímu otci je též vyndaly v dospělém věku a pak mu to všechno šlo hned na průdušky a plíce.
Zase na druhou stranu šéfová na tom byla a v pohodě, angíny ani jiné problémy nemá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7777
2.5.17 18:13

@Barbulka aha a tedka máš zase anginu, nebo ji máš už dolečenou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2762
2.5.17 18:19

@j.borufka dnes na kontrole mi dr řekl, že angína je pryč, akorát mám dobrat atb

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7777
2.5.17 18:41

@Barbulka a co jsi brala a na kolik dní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2762
2.5.17 18:50

@j.borufka teď beru ospen1500 na deset dní,

jinak jsem měla i v-peniclin 1,2 megabiotika, klacid, duracef, doxyhexal,… už hodně atb
prostě ty na který vylezla ze stěru citlivost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7777
2.5.17 19:30

@Barbulka a ten klacid? jakej byl jak na tebe pusobil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2762
2.5.17 19:46

@j.borufka normálně,
každý reaguje na atb jinak, já většinou mívám po prvních dávkách atb horečky, třeba po duracefu jsem se osypala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7777
3.5.17 12:53

@Barbulka asi ano, me je dycky blbě od žaludku, ale jednou sem se taky osypala. A máš děti? mě přijde že to všechno chytám od nich. Tedka beru rovamycin, ješte 5 dní. Achjo at už to mam douživané.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2762
8.5.17 13:04

@j.borufka ano děti mám, ale já to chytám v práci - nemocnice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu